Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
[D] WIP Pz.IV G
Karolis
Sveiki,

kadangi patarle sako - ruos ratus ziema, tai pradedu ruostis turnyrui Minske ir ta proga nusprendziau nudazyti Pz IV platoon'a. O, kad geri norai nebutu uzmesti i kampa, tai nusprendziau save motyvuoti tai darydamas beveik viesai.

Kadangi dar nei karto nerasiau WIP, tai net nelabai zinau, kaip tai gerai daryti, bet nepabandes nesuzinosi :).

Svariai su muilu nusiprause tankai pries dazyma:





PST prie modelio prideda visokiu bitsu ir pan tai nusprendziau kiekviena tanka pakoncertinant truputi padaryti kiek galima indvidualu:





Nugruntuoti, gaila kad turiu tik balta, visai noreciau smelinio:



Kadangi dazau surinktus modelius ir bus labai sunku uzpurksti i visus plysius ir visas kerteles, tai nusprendziau pries purrskima apdirbti wachu:



Nupurkti keturiais sluoksniai dunkelgelbo, taip kad dar persisviestu wachas kur reikia:

Karolis
planuoju det mazdaug toki kamufliaza:


pirma spalva ruda:

null
Kol kas atrodo puikiai. Netgi, sakyčiau, ir tiek jau visai užtektų, kaip turnyrui - vikšrus tamsiai tik nutepti...
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Batma
Pritariu, atrodo super
Marukas
geras darbas Karoli, kai baigsiu savo epopeja po fantasy pasauli, butinai noresiu pasaudyti i tavo graziai nudazytus tankus
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
magyar
Labai gerai! Man patinka aiskesni camo juostu konturai (man su Krono panteromis taip nesigavo) ir didesnis kontrastas. Bet highlightu dar reikia.


Karolis
siandiena tolaiu tesiu darbus.

Nupurskiau antra kamufliazo spalva:





nuinkinau ir nuwachinau:



pries ir po juodinimo:



tada nuhailaitinau:



bendras vaizdas pries ir po siu operaciju:

Karolis
pasinaudojau modeline kosmetine ir padariau dulkes ir ant shulsenu:



kaireje su dulkemis desine be

Karolis
Pagalaiu prisedau prie tolimesnio projhekto vystimo. Atejo eile viksram. Kadangi vistiek zadu deti purvo imitacija nat viksru ir ratu tai viksrus nusprendziau dazyti labai primityviai (nes vistiek nelabai matysis). Tad pirma nudaziau Tin Blic splava:



o po to nudraybushinau su steelu:
blackfishas
nu jėga! man gal kiek "chaltūrnai" atrodo kamo juostelės, bet imant domėn mąstelį ir įrankį kuriuo buvo daryta - liuks.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Karolis
Nudaziau visas smulkias detales (kirviu kotus, irankius, dezes, kanistras, kabancius viksrus bei igulas):





tada dar pazaidziau su modeline kosmetika ir pabandziau su pigmentais imituoti purva. Kadangi ant praeitu Stug'u purvas gavosi kiek per tamsiai mano manymu (ypac ziurint is 1m) tai bandziau su raudonesniais ir sviesesniais pigmentais. Vaizdas is metro gavosi geresnis, bet ziurint is arti man nelabai patinka:



null
Man tai atrodo puikiai. Purvas irgi
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Marukas
Karoli, fantastiski tankai, geras darbas, kadangi pagavai tempa, nesustok
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Karolis
jo, isikeliau tiksla iki turnyro tureti nudazytus beveik visu platoonus (tad panteros dar laukia eileje), gaila, kad tik recea vis dar neapsispredziu kokiu modeliu noriu
Rastvedys ir Karvedys
Fainos tankiškos grožybės!

O kur numeriukai?
Karolis
Pries dedant numeriukus tas vietas planuoju lakuoti blizganciu laku kurio dar neturiu. Tad numeriai dar decaliu lapuose laukia:)
Karolis
vat gavau blizgancio lako tai galiu toliau testi darbus.

Nudaziau vamzdzio aprukima, bei blizganciu laku nulakavau decoliu dejimo vieta:



toliau uzdejau decoles (turejau rinkini is battlefronto).
Decoles pasirode labai blogos kokybes ir pasenusios (spauzdinimo spalvos pasislinke, tad kryziai buvo nepaudojami, bei seip pasenes lakas, nuo kurio dalis decoliu pradeda trupeti dejimo metu, tad teko jas perlakuoti ir tada detaliai iskirpineti):




tada trimis sluoksniai nulakavau matiniu laku visus modelius:


vat armija po biski dazosi, tikiuosi dar keli platoonai ir turesiu 100 nudazyta bent viena lista:

TerTer
Nu grazu
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Gambler
Man visada buvo įdomu ant kiek verta lakuoti modelius?
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Karolis
Lakas teoriskai yra naudojams dviem tikslam - suvienodinti visu dazu blizgejimo lygi ( tuo paciu padaryti nematomu decoliu blizganti plota aplink decole)bei saugoti dazus nuo apsitrynimo, nes naturaliai dazai buna silpnesni trinciai ir kai naudoji drybucha ir chailaitinima(kur dazai jau buna apdziuve ir del to nelabai gerai prilimpa ir siaip padwngti plonu sluoksniu) lakas labai padeda apsaugoti visa tai.