Temos peržiūra
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Artėjantis puslapio keitimas
Batma
Iškilo čia klausimas skype kanale:

Ar mums išvis reikia apklausos puslapyje? Jei ji tik tam kad "būtų" tai matyt nelabai daug naudos.
Batma
Sukelti pataisymai:

Miniatiūrų kolekcijoje grupės headeryje rodomas modelių skaičius vietoj įrašų skaičiaus
Pridėtas nuorodų blokelis, į kurį aš tikiuosi įdėti mūsų vietinius 3rd party linkus kaip DCS, rightarmlabs ir pan. (tik aišku reikia padaryti paveiksliukus kažkam su didesne menininko gyslele)
Atrodo pataisiau problemą prisijungusių vartotojų bloke, kai tas pats vartotojas jungiasi vienu metu iš skirtingų devaisų (taip Karoli, aš turiu omeny tave! )
blackfishas
turiu vieną pastebėjimą. gal galima kažkaip padaryti,kad nuorodos esančios komentaruose automatu atsidarytų kitame lange?

jei reik kažkokių paveiksliukų - Batma, rašyk su specifikacijom PM.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Nomad
blackfishas parašė
turiu vieną pastebėjimą. gal galima kažkaip padaryti,kad nuorodos esančios komentaruose automatu atsidarytų kitame lange?


Middle click?
Redagavo Nomad 2015-02-09 11:46
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
blackfishas
žinojau,kad atsiras "open in new tab" technikos mokytojų. naobettačiau klausimas buvo ne apie papildomus veiksmus clickinant. čia labiau "nice to have" nei būtinumas.
Redagavo blackfishas 2015-02-09 13:15
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Nomad
Papildomas veiksmas cia turbut tik tabletuose ir telefonuose...

As tai uz tai kad palikti kaip yra - kas nori atsidaro tame paciame lange, kas nori - kitame. Tavo siulomu variantu visiems butu primetami nauji langai/tabai. My 2 cents
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Batma
Dėl naujo lango atidarymo kaip Nomad ir sakė, čia toks biški per daug asmeninis pasirinkimas, tai nenorėčiau smarkiai kištis. O ir formuoti linką su naujo puslapio atidarymu/neatidarymu priklausomai nuo vartotojo pasirinkto nustatymo būtų šiek tiek problematiška to say the least.
Vis dar bandau prie progos pakariauti, kad paveiksliukai išsididintų ant jų paspaudus, tai ten dar didesnės bėdos būtų.

Organizacinis klausimas:
Ar apsimoka padaryti kažkokią skiltį "Straipsniai" ir ten patalpinti kažką, arba išverstą su leidimu iš anglų kalbos, arba vietinės gamybos apie tai kaip reikia surinkinėti/green stuffinti/spalvoti modelius?
Aš suprantu kad čia skamba panašiai į pastovią situaciją kai visi sako "taip taip" bet galutiniame variante nieko nevyksta. Bet šiuo atveju aš bent porą straipsnelių galvoju pats parašyti pradžiai kažką minimalaus apie surinkimą, pasirinkęs vieną modelį iš savo "palovio". Kadangi mūsų community yra gana mažas, tai nežinau kiek naudos iš tokio dalyko būtų, nes tie kas nori kažką sužinoti visada gali pasiklausti gyvai ar forume, ir gauti atsakymą, tai čia būtų naudos nebent kažkam naujai prisijungusiam prie mūsų hobio. Your thoughts?
Marukas
Gal butu naudinga padaryti kazka panasaus, kad ir naujokams, nes naujokai daznai nezino kur ieskoti, o ir ko ieskoti interneto platybese. Gali buti kad kazkas vyktu... blogu gi yra kokie 4 dabar Siaip butu naudinga tureti straipsniuku apie dazyma, pininima, beziu puosyba ir tt. kad ir labai trumpus ivadinius.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Sukėliau lightbox pluginą, paveiksliukai turi didintis.
Paralius
Super. Šito buvau smarkiai pasigedęs.
AKu
Btw tos siaip pasiulymas gal galima didesnius tarpus tarp pasirinkimu padaryt navigacijos srityje nes su mano atgrubnagiskais nagais nelabai sekas pataikyt ant forumo :-D
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Ten anksčiau buvo tarpas, bet paskui gavau skundų kad be ryšio atrodo. Atstatysiu.
AKu
Nu jei daug kam baisiai atrodo tai galim palikt :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Kai bandau puslapi atsidaryti telefonu tai pataikyti i foruma tikrai yra ka veikti
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Padarysiu atskyrimus kai prieisiu, bus:

Namai
Straipsniai
------
Forumas
------
Paieska
Pagalba

Bus gerai?
Batma
Šiek tiek buvau užlaužęs naujindamas puslapį, bet dabar jau turėtų viskas būti pagal pageidavimus. Pakeliui išskyriau ir dešinį meniu į grupes. Dar nežinau ar man taip patinka, tai galit pasisakyti
TerTer
NU siaip patogiau kai per telefa tikrinies taip
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
Va dabar idealu :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Šiek tiek upgreidinau naudojamų libų versijas, jei išlys kokia klaida, praneškite.
Nuorodose įdėjau paveiksliukus (kurie man buvo pateikti). Rodomi randomu trys, išrenkami kiekvieno loado metu.
Redagavo Batma 2015-02-20 21:42
TerTer
Bug'as kazkoks atsakinejant i tema. BATMA???
Raso internal error ar pan ir paskui atrodo nieko nebuvo, vel darai vel meta internal ir priduobliuoja postu taip


BUG VA:

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.
Redagavo TerTer 2015-02-21 22:23
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels