Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Turgus
[Pa] WH40k Grey knights pigiai! :))
TerTer
lukas8888 parašė
Ne kainos jau tikrai daugiau neleisiu


Nebent is principo Bet paziuresim
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
lukas8888
Na neketinu del to, kad pats zaisdavau ir vien starter kitas panasiai kainuoja wh 40k. O cia kurkas daugiau. Plius viskas ko reikia pradedant GK.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
lukas8888
Kaina 100Eu. Vis dar reik money. Taigi thats it, man reik kazkam juos jau atiduot uz simboline kaina.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
Nomad
lukas8888 parašė
Kaina 100Eu. Vis dar reik money. Taigi thats it, man reik kazkam juos jau atiduot uz simboline kaina.


Cia kaip suprantu kaina nuo paskutinio karto sumazejo 4 Lt 72 ct ir tapo jau simboline. Pasiulymas turetu buti patrauklus zmonems, kurie anksciau nepirko, nes jiems buvo keturiais litais 72 centais per brangu?

Ziurek, as buvau parases kazka panasaus anksciau, bet pagalvojau ne mano zirniai ne mano pupos ir istryniau. Vis gi darosi gaila ziurint kaip desperatiskai cia bandai parduoti, tai parasysiu is naujo, kelis naudingus tipsus:

1. Tavo grey knightu cia nelabai kam reikia
2. Kad tau reikia pinigu, cia nelabai kam rupi.
3. Kuo desperatiskiau bandysi pardavineti, tuo graudziau-juokingiau atrodysi ir tuo maziau sansu parduoti. Siuo metu, po viso keturiu menesiu build-upo, sakyciau sansai parduoti artimi nuliui, nebent ateitu visiskai nauji zmones kuriem labai labai reikia grey knightu NOW. Bet kadangi niekam ju rimtai nereikia, visi lauks, kol atiduosi nemokamai. Ir tik nepasakok kad daugiau kainos nebeleisi, syki jau taip sakei ir zodzio nesilaikei.
4. Nesk savo miniaturas i e-bay ar koki nors uzsienio foruma (librarium-online atrodo turejo pardavimu skyriu). Ir ten nerasinek kodel tau reikia juos parduoti, o rasinek kodel kiti turetu juos pirkti. Isgirk kaina, dazymo kokybe, dar ka nors. Tiketina kad ir parduosi, ir neprarasi dar daugiau savivertes toliau cia rasinedamas kaip tau reikia pinigu. Nes tu gal to nesiekei, bet kiti toki rasinejima perskaito tik kaip maldavima pirkti.
5. Didziausia nauda kuria gali gauti is sios situacijos, yra pasimokyti is klaidu ir daugiau ju nebekartoti.

As parasiau atvirai ir nevyniodamas i vata ir visokias mandagybes, tai jei nori, gali isizeisti, supykti ant manes ir neklausyti nieko ka patariau Bet jei noresis gincytis, negaisk laiko, man nelabai rupi. Sekmes
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Luxis
Juoko dėlei patalpinau ši skelbimą viename forume. Per 5 dienas - virš 1000 peržiūrų. Nei vieno pasiūlymo. Privačiuose žinutėse juokėsi.
lukas8888
Nu man per daug knistis per ta Ebay. Tai ok tada galiu ir us 50Eu atiduot. Man svarbu kad neatiduot o uz 20 Eu nesinori irgi atiduoti. Tarkim jei kam reiks ir uz 50 atiduodu. Man nelabai ten rupi. Tsg jie guli ir viskas, daigto gi niekad nenori visiskai for free atiduot. Tai dabar gal kai uz 50Eu gal kazkam ir prisireiks. Man ne depresija ar ten kazkas pan, tsg deze stovi ir uzmia vieta.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
AKu
Tsg galiu paimt dze, kad vieta neuzmia ir pan. Nu jei tau tsg labai tos vietos rk, tai us dyka galiu paimk. Zn kad for free nesinori atiduot, bet tarkim jei tau ten vieta uzmia tai galiu paimt nu kad zn vieta butu. Tsg padet noris.
Cia tsg rimtai, nesilazdavoju ar pan, tsg padet zmogui vieta gaut noris.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lukas8888
Na as for free neatiduosiu. 50eu kam reiks tam reiks. Man gaila tsg kad stovi nenaudojami ir kokiam pradininkui butu geras start kitas.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
Ratliker
Aku, kam trollini zmogu ?:D
Matai jam ir taip sunku...
Redagavo Ratliker 2015-02-06 22:42
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Marukas
Siaip, labai geras dealas net jei nezaidi 40k, nusiperki uz 50eu, sudedi i ebai ir uzdirbi minimum 100 procentu pelno tik reikia netingeti
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lukas8888
Na manes nks netrollina tsg parodo suvaikejimo lygi.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
lukas8888
40eu
.
.
.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
AKu
Mano pasiulymas tebegaluoja.Paimciau uz dyka klubui.
paremtum kauno kluba. Miniatiuros neiskeliautu is Lietuvos. Tu atsikratai figuru kuriu nerwik. Visi laimi.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na mes kaip klubas galim sumest kazkik euru toms miniatjuroms
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Ratliker
Lukai, girdejau dabar esi studentas - pats metas wargeimint.
Jei nesigauna parduot, geriau gryzk i 40k scema ir pradek zaist. nebloga armija gi turi, ir zaidei atsimenu neblogai.

PS
Nupirksiu Dreadknighta uz 6euru.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]