Temos peržiūra
Infinity ITS mini league (Kaunas)
TerTer
Tai bandom nuo 9 tartis tada 7dn
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Karolis
Ok. Galim nuo 9
TerTer
TerTer 2VP vs Karolis 9VP
Updated pirmame poste.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
audrius
AKu parašė
Aku (w) 9 vs Audrius (L) 1
laimejau initiative. Pasirinkau pradet antras.
mano total reaktion nukale per viena orderi kitu figuru nesimate. Mano ejimo metu nudileido dalyte ir nomadus prabirbino is uz nugaros :-) ir viena net suvalge. Veliau tagui 2w inese ir tuo jos istorija pasibaige. Antro ejimo pradzioj lol pas Audriu. Trecio ejimo pradzioj retreat. Mano paskutiniam ejima nomadu ant stalo nebeliko. Tiesa vienas liko bet ne karo laukia nes matyt parasiutas ne ten nunese ji :-)


Ne, buvo ne taip: AKu laimėjo Wip roll, ir pasirinko Deployment IR Initiative. Gal gali pasakyti, kodėl taip niekšingai apgavai žalią žaidėją? :)) Pameni, dar skundžiaus, kad terrainas mano pusėj šūdinas!

Ir dar, TAG'ai GALI lipti ir šokti, skirtingai nei tu sakei. Pataisykit mane, jei klystu.
audrius
Beje, gal gali numesti linką to unito iš Combined army su Airborne Deployment, Spitfire ir Striga ar kokiu ten įgūdžiu?
TerTer
Hm... AKu cheatina siek tiek panasu

PS. AKU tu apgavai mane kai pries mane losiai su Impetious Move, tu pajudedavai i prieki ir tada, su antra dalim atgal. Taip negalima. Jei Impetious modelis skelbia move, turi judeti link prieso, geriausia ka galejai padaryti pajudeti ir sustoti. Bet per tris ejimus jie butu iseje is pastato vistiek Kita kart atsimink
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
As rinkausi deployment puse it kas pirmas deployinasi o tu kas pirmas pradeda :-)
Ten yra ko dali su double assault pistols todel b5 :-)
ka del tagu sakiau? Gi suradom kad gali eit kiaurai per savo ar mazesnio dydzio terrwin
del impetiuos apsioliuciai tik i prieki galima judet? Reik pasiskaityt tada nelabai verta demesio. Vietoj ju uz tapacia kaina moratus int ir tiek :-D
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
AKu parašė

del impetiuos apsioliuciai tik i prieki galima judet? Reik pasiskaityt tada nelabai verta demesio. Vietoj ju uz tapacia kaina moratus int ir tiek :-D


Taip rules p.47

When a trooper declares Move as part of an Impetuous
Order, he always moves the entirety of his corresponding
MOV value.

For example, if an Impetuous (or Extremely Impetuous)
trooper declares Move once during an Impetuous Order,
he moves the total amount of inches indicated by the first
value of his MOV. If Move is declared a second time during
the Impetuous Order, he also moves the full number of
inches indicated by the second value of his MOV.

Impetuous Order: Direction of Movement
When executing a Move as part of an Impetuous Order, the
trooper must move towards the nearest enemy figure by the
most direct route possible.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
audrius
Va dėl ko aš jo neradau! Visai pamiršau, kad ten pistoletai buvo OK. Kažkaip pats ketinau desantininką su spitfire imti, tai ir įstrigo matyt. Aišku, tada atstumas ir žala kitokia, tai to aš nelabai prižiūrėjau...

O dėl Deployment ir Initiative, tai prašom čia neišsisukinėt. Aš neesu tiek kvailas, ir žinau, kad tokioj misijoj eiti geriau antram. Labai gailėjausi prametęs tą rungtį:) Beje, tik išmetęs pasakei, kad tu (AKu) eisi antras. Ir nurodei stalo kraštą, kuriame aš turiu išsistatyti. Neteisybė!
AKu
Nu nieks neissisukineja jei jau taip cheatines buciau tai su tokiu listu man geriau butu buve pirmam pradet :-) nzn gal kazka nesusikalbejom. Tas kas laimi renkasi arba kas pirmas pradeda arba kas renkasi puse ir deployment as rinkaus puse ir kad tu pirmas deployment darai.

Del impetuous nezinojau anksciau kiek pamenu pirmas move buvo link prieso antras belekur. Bet va jei jam duodi regular orderi tai jau gali eit belekur ar vistiek privalo eit i prieki?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
AKu parašė
Nu nieks neissisukineja jei jau taip cheatines buciau tai su tokiu listu man geriau butu buve pirmam pradet :-) nzn gal kazka nesusikalbejom. Tas kas laimi renkasi arba kas pirmas pradeda arba kas renkasi puse ir deployment as rinkaus puse ir kad tu pirmas deployment darai.

Del impetuous nezinojau anksciau kiek pamenu pirmas move buvo link prieso antras belekur. Bet va jei jam duodi regular orderi tai jau gali eit belekur ar vistiek privalo eit i prieki?


Del regular nzn, reiktu pasiziuret, ten konkreciai apie imperitious order reik paieskoti
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
audrius
Ne, šitaip neveikia. Išmetei ir pasakei: "Aš (AKu) eisiu antras".

Ir dabar bandai visiems aiškinti, kad nesugalvojau, kad geriau eiti antram, ir turėdamas Iniciatyvą pasirinkau eiti pirmas.

Dar prieš porą savaičių prieš šį mūšį, aš su Karoliu kalbėjausi apie scenarijus, ir kad kai kuriuose verta pradėti antram.

Dabar atsistok prieš visus ir pasakyk: "Aš, Algis, scenarijuje Supremacy, laimėjau Wip rungtį ir pasirinkau deployment." Taigi išjuoks visi tave:D
Double_Trouble
Na as manau pabandysiu siek apginti AKu siuo konkreciu klausimu, kad jis tiesiog padare standartine prielaida, jog jei issirenki deploymenta, tai eini antras, nes kitu atveju gauni galimybe rinktis puse, paziuret kaip pasideployina priesas, issideployint kuo geriau pasiruosus staigiai atakai ir pradet pirmas, ir isvalyt possibly puse prieso armijos per pirma turna. Na bent mano akimis, deployint antram ir eit pirmam tiesiog yra per didelis advantage nepriklausomai nuo misijos. Bet taip, jis turejo pasiulyt tau galimybe pasirinkt kelintas pradesi, nors bent kol kas nesu mates, kad butu taip, kad kazkas gaves initiative eitu antras, nes kaip minejau, IMO, tiesiog per didelis advantage gaunas.
Redagavo Double_Trouble 2015-06-16 19:24
Karolis
nu, nevisai yra taip su pirmu turnu, nes beveik visuose misijuose kur yra skaiciuojamos kontroliuojamos zonos jos yra skaiciuojamos pagal taskus ir antrojo zaidejo rato pabaigoje, tad einantis antras gauna gan dideli pranasuma, nes jau mato kaip issidelioja priesininko unitai ir kiek kiekvienai zonai reikia pervesti unitu i kitas zonas, kad permusti taskus, ir tuose misijuose zaidejas gaves ar pasirinkes iniciatyva eina antras.

Taip pat, zaidejas turintis iniciatyva kas eis pirmas, kas antras sprendzia jau po abieju saliu deaploiminimosi.

Taip pat kai komand tokenai leidzia nuimti du orderius, armiju su nedaug orderiu pirmo turno pranasumas irgi abejotinas - ypac jei priesininkas susislapsto.

O mes visi prisipazinkim, kad, kaip sakoma, turim savo tarakonu - kas visada randa abejotina line of sita , kas visada i viena puse atsimena taisykles, o kas gincijasi tik tam kad gincytusi Tad kaip sake katinas Leopoldas: vaikai-gyvenkime draugiskai

A dar ka idomaus isskaiciau apie infiltracija i priesininko stalo puse - kad metimas turi buti metamas ne kai atreavealini unita, o deaploimento metu. Tad gaunasi, kad tu zinai, kad i tavo puse kazkas infiltravosi tik nezinai kas ir kur (galioja net ir To.camo).
Redagavo Karolis 2015-06-17 21:19
Double_Trouble
Karolis parašė

Taip pat, zaidejas turintis iniciatyva kas eis pirmas, kas antras sprendzia jau po abieju saliu deaploiminimosi.


Jei sitaip, tada jo, kartais apsimoketu pradet antram Gal net visai geras move butu
AKu
Kur parasyta kad renkasi po deployment? Niekur neradau.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Karolis
Pats pirmas klausimas

http://infinitytheforums.com/forum/topic/30668-n3-faq-based-on-forum-results/
AKu
Neradau kad butu parasyta kad po deployment. Ten parasyta kad tas kas laimi pasirenka inciatyva arba deployment. Tada laimetojas padaro sprendima (kas pirmas deploy ir kure puse arba kas pirmas eis jei inciatyva eme)
tada po laimetojo sprendimo pasirinkimo sprendima daro antras.
ten niekur neparasyta kad pirma reik issideployint.
Knygoj siaip parasyta kad pirma atlieki sprendimus paskui dedi figuras.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Karolis
Paziurek konkreciai kur ta tema nagrinejo, ten kiek pamenu deaploimentas ir visi su juo susije sprendimai ir yra pats isidepliominimas. Bet aisku visi gali klysti
TerTer
Gal pabandom iki rugsejo galo suzaisti? Tikrai apie 2men turi uztekti paskutines partijas sulosti
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels