Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Turgus
[pa] visi mano chaos space marines
CK5Y12
chaos rhino 39$

chaos rhino 39$

demon prince 37$

demon prince (unboxed) 30$~

noise marines box 35$~

chaos marines 8 body bitz 20$~

Chaos Space Marines Noise Marines Upgrade Pack 15$

Chaos Space Marines Noise Marines Upgrade Pack 15$

random box of random bitz (4 terminatoriai su įranga, apdažytas Lucius the eternal, keli marinai, daug visokių tiranidų ginklų bitzų (planavau konvertuot į noise marinų ginklus) ir šiaip visokie random stuff - visokie teptukai, blast template ir žodžiu net nežinau visokios snulkmenos) 30~$

Bendra kaina iš GW parduotuvės 260$ =~ 237.80 eu (821,08 LT)

Parduodu viską už 400 Lt
edit: Parduodu viską už 300 Lt




Redagavo CK5Y12 2015-05-14 18:18
CK5Y12
Galiu ir pigiau parduot, kam nors išvis reikia šitų dalykų?
blackfishas
nemanau,kad reikia. aktyvus geimeriai jau senai pamate tavo zinute ie jei per menesi nieko neparase - pamirsk. eik i e-bay ir ten bandyk. po viena ar viska iskart (geresnis variantas). be to, tavo nuolaida tik 25proc
Redagavo blackfishas 2015-04-22 09:55
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Craghack
ebay neapsimoka, nes dar 10% mokesti nulupa. geriau per fb grupes
Paralius
Visiškai. Net jei parduodi už 10% didesnę kainą. Geriau per wargames.lt forumą nusimauti kelnes ir parduoti už 20% pigiau, nei ketinai, nei kažkam sumokėti 10% už platformą, kuri pasiekia visą pasaulį. Tiesa, PayPalas bet kuriuo atveju pasiima savo procentą už transakciją.
CK5Y12
Ačiū už patarimus, mano aprašymas ten su kainom gal per daug griežtai skambėjo, nes man nelabai rūpi ar ten 20% pigiau ar 40%, kad ir for free atiduočiau, bet norėtūsi už kažkiek parduot, dėl to klausiu ar kažkam išvis reik :D.

Pabandysiu ebay parduot, o gal žinot fb grupių kur galima būtų pasiūlyt?
Redagavo CK5Y12 2015-04-28 16:33
CK5Y12
Sumažinau kainą iki 400 Lt, nes labai tingiu su ebay knistis ir atskirai pardavinėt, galiu ir už mažiau jei atsiras norinčių
Vaider
O atskirai neparduodi? Domintų Daemon Prince (kaip supratau, abu jie metaliniai, identiški?).
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts