Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Turgus
[PA] Imperial Knight
Craghack
Parduodu naveka (senesni) Imperial Knighta. Viskas ant remeliu, nieks neiskarpyta. 90 euru. Issyk pasakau, kad is Waylando pigiau tikrai negausit, nes bulky itemas, tad uz siuntima praso 35 svaru.

Arba, su 20 svaru (30 euru) priemoka keiciu i naujesni Knighta. Taip pat potencialiai domina keitimai (ar pirkimai) i NAUJUS Talos/Cronos enginus, Haemonculius, Wracksus, Venomus, MK2 Marinus, Caestus Assault Ram, Lysanderį, Torquemadą, Assault Termikus, Alexį Poluxą, Emprah's Childrenus.
Redagavo Craghack 2015-07-09 11:54
Ratliker
Čia aišku offtopikas, bet jei planuoji zaist uz Astra militarum, Imperial knightas tau ir pačiam praverstu...
Ar ant Dark eldaru persikvalifikuoji?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Craghack
Tiesiog esu completionistas ir noriu turet visas ginklu galimybes. Gal kazkam tai ne taip aktualu Dark Eldarai tik vienas is noru. Man taip viskas awesome ir as taip visko noriu, bet reikia kazkaip isfiltruot
Redagavo Craghack 2015-05-31 13:54
Ratliker
Tada rekomenduoji 6i pirkini visiem kas zaidzia uz marinus - paleidi toki ir visi staiga pamirsta saudyt i landraideri su plaktukininkais ir visa kita armija. O jei jis dar daeis tai isvys brutalizins priieso armija. o cia kaip tik turnyras su super heviais po menesio...
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Craghack
Leidziu iki 100 (euru) + Knightu datacardai. Labai noriu FW Vulture Gunship nuspirkt
Redagavo Craghack 2015-06-08 17:14
Craghack
95 eurai.
Craghack
Primenu, kad esu atviras deryboms Dargi, domintų Eldarų Hornets, Wraithguards, Scatbaikai, Krimson Hanteriai, Voidbomberiai, etc
Ir pridedu sita gražų paveiksliuką, kad susigundytumėt:

Ratliker
Scat baikai?
Nejaugi isdavei Imperatoriu?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Craghack
Oi, ne. Tiesiog esu isitikines, kad kiekvienas Imperijos gyventojas turi pazinoti xenosa, mutanta, ragana ir ju nekesti. O tai padaryti galima tik juos gerai istyrinejant Nors cia jau radikalizmu kvepia.

Anyways, prie sito skelbimaicio dar pridedu laisvu (NAUJU IS NEISPAKUOTU) Wood Elfu pulkeli. Turiu
24 Gade Guard
10 Eternal Guard
10 Sisters of Thorn/Wild Riders
ir chaliavu pridedu mazai naudota armybooka.

Kaina: 80 euru.
Craghack
Wood Elfai išskrido. Imperial Knaitas vis dar laukia naujo šeimininko.
Craghack
Knightas rado namus.
Vaider
Kur, jei ne paslaptis?:)
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Rytis
Prisiglaus prie mano DA
WH40K Dark Angels
------------------------------