Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
pradedanciajam
Darius
Na noriu pradeti rimtai zaisti warhammer 40k ir na noreciau buti su space marineais tik vat nzn ka pirkt pradziai.
danis2005
Hm, nesu space amrinas, bet visada geriau suzhaisti proxais, nedaryk mano klaidos ir nepirk nepazhaides.Jei jau esi suloshes kelias kovas tai pirk tai, kas tau geriausi.Tavo pasirinkimo laisve
Necrontyr
danis2005 parašė:
Hm, nesu space amrinas, bet visada geriau suzhaisti proxais, nedaryk mano klaidos ir nepirk nepazhaides.Jei jau esi suloshes kelias kovas tai pirk tai, kas tau geriausi.Tavo pasirinkimo laisve


danis sako tiesą. Nereiktų pult iš kart pirkt, pirmiausia reik pažaist keletą kartų ir žiūrėt ko pirmiausiai reikia. O gal pažaidus suprasi, kad ta armija tau visai nepatinka :).
Beje, aš žaidžiu už Space Marines, tai visada pasiruošęs padėti :).
Darius
YAY!Na su tuo pazaidimu gali but sudetingai man tikriausiai tektu vaziuot y Vilniu.Gaila jog kompiuterinis zaidimas ir gyvai nera tas pats.Dani o kokia tu klaida padariai?atrodo jog tu zaidi su chaos SM tau jienepatinka?
Saulius
Manau Battle for macrage gali nusipirkti. Uz nepadoriai mazus pinigus gausi taisykliu knyga, normaliai teraino, kauliukus pradziai ir liniuotes su templeitais kuriu tau reikes visam laikui. Toliau gausi kruvele tyranidu, kuriuos galesi ismainyti i ka nors, tik neklijuok ir nedazyk ju, palik juos taip kaip yra. Ten pat bus burys Tactikal squad SM, kuri gali dazyti kaip nori ir pritaikyti bet kokiam chapteriui.
Bet beda ta, kad ant nosies naujas leidimas WH40k, reiskia iseis nauja taisykliu knyga ir naujas rinkinys, kuriame bus orkai ir SM. Tavo vietoje luktelciau, nes be taisykliu knygos tikrai neverta pradeti pirkti tokio rinkinio.
Cia mano pamastymai.
Bet dar siulyciau pradeti nuo paieskos kolektyvo, kuriame zaisi. Kaune siuo metu nera didelio Warhamerieciu kolektyvo, viso musu yra 4 ir visi renkame WHFB. Zaidziame kartais Flinto klube. Is Kaunieciu dar nori rinkti WH40k Space marinus Nomad brolis, kol kas nepradejas kiek zinau.
Kaune siai dienai man zinoma yra taip :
WHFB
1. As 2000pt Tomb Kings
2. Mano draugas 1000pt Dwarfs
3. Algirdas 750pt Dwarf
4. Karolis 700pt Orcs&Goblins
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Darius
o uz kiek laiko isleis taisykle?
Darius
na bet manau jog vistiek taisykles galima butu rast internete o tyranids butu lengviau iskeist negu orkus.
Saulius
Viska galima rasti inete, bet patikek, geriau tureti originala. Uz figureles tame rinkinyje gali gauti apie 100Lt atskirai pardavinedamas, kauliuku ir templeitu verte apie 20Lt. Terainas sakykim nera superinis bet kokia 40Lt vertas tikrai. Lieka i pabaiga einanti taisykliu knyga, kuri atskirai kainuoja 120Lt.
Tau paciam apsispresti reikia. As pradejau rinkti Tyranidus, nors ir nenoriu ju taip labai. Iki siu metu galo pas mane turbut bus 1000pt Tyranidu.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Space marinai aisku gerai Bet kaip visi ir sake, reikia pries tai pasibandyti ir pazaisti bent kiek kad bent isivaizduotum kaip kas atrodo (o gal tau 40k is viso nepatiks). Geriausia butu kas paskolina savo armija tokiems pabandymams - nes proxiais vis tiek ne tas jausmas - bet kaip suprantu Kaune su tuo yra problemu. Jeigu kada butum Vilniuje tai arba as arba Necrontyr matyt padetu ir paaiskintu kas kaip.

Maccrage siaip dalykas geras, bet starteris vis tik naujas iseis kazkur vasara - o kita vertus laukti tiek tikrai nera idomu, tai turbut geriau jau isigyti kazka dabar (ar tai butu Maccrage ar battleforsas ar tiesiog pora tactical squadu kuriuos kaip jau kaip bet tikrai surasi kur panaudot bet kokioj armijos kompozicijoj). Su salyga aisku kad tikrai nori Marinu ir neapsigalvosi po dvieju savaiciu kaip daug kas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Diaval
Bishki patirinejau ash codexsus ir pavizdiu nusprenziau zaisti uz orkas nes jie man pasirode idomiasi ir nenuspejami padarai reikes pasidariti savo proxi figureles
Darkwind
Na skirtingai nei visi kiti ash tau patarsiu imti armija kurios fluff(istorija, filosofija, tikslai) tau labiausiai prie shirdies. Taip pat patariu pasiskaityti apsiliepimus internete - su kai kuriom armijom zaisti sunkiau nei su kitom (pvz dark eldarais), kadangi kiekviena taktine klaida tau kainuoja gerokai brangiau nei su kita rase. Kaip taisykle Space Marinai yra populiariausia naujoku rase - labiausiai atleidzianti taktines klaidas del savo ishsikrinio tvirtumo (didziulis armoras patys viniu prikalineti... o ir shiaip visiem slapta shirdi uzglosto apibudinimas humanities finest), ir duoda labai daug konfiguravimo: ginklu pasirinkimas, ekipiruotes pasirinkimas.
Jei nori tikrai pasilinksminti - isijungi wikipedia, perskaitai visu rasiu istorija, filosofija tikslus ir motyvus ir pasirenki kas tau labiausiai prie shirdies? (taip ash rinkausi armija). Gal pastebesi kad tau labiau patinka Thousand Sons, kuriuos ishdave imperatorius? O gal Dark Eldarai, gyvenantys amzinai, bet ju gyvenimui pratesti shimtai kitu rasiu turi mirti kanciose. Arba Jauna besivystanti rase kuri skirtingai nei zmones supranta kas yra technologija ir sugeba ja vystyti (jei netycia patinka mechos - Tau tavo pasirinkimas )
Visa kita ateis su laiku, jei tik turesi noro ir kantrybes.
vytzka
Darkwind parašė:
Kaip taisykle Space Marinai yra populiariausia naujoku rase - labiausiai atleidzianti taktines klaidas del savo ishsikrinio tvirtumo (didziulis armoras patys viniu prikalineti... o ir shiaip visiem slapta shirdi uzglosto apibudinimas humanities finest),


Kodel slapta?

Siaip Darkwindas gerai sako, cia savaime suprantama, as manau kad zmogus jau nusprende kad Space Marines patinka (nors fluffo dar aisku daug skaityt reikia).

Figureles bei vizualus stilius beje irgi. Ypac pradedanciam dazytojui. Su Space Marinais ir siap power armoru nera dar problemu, bet su flesh tonais daznai galima uzsimust. Man pavyzdziui Harlequinu fluffas yra visiskai awesome bet neisivaizduoju kaip as juos nudazyciau
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Darius
As parsisiusiu spacemarineu kodeksa ir perskaitysiu.Buvau space orku kodeksa parsisiuntes bet man ju modeliai nepatiko figureles visai fainos bet siaip tai nelabai.Nu zodziu parsisiusiu dabar SM'u kodeksa ir paskaitysiu.:)
Saulius
SM turi viena didziausiu armiju varijaciju ir tikrai galima pasidaryti daug skirtingu strategiju. Bet atmink, kad jie elitine zmonijos jiega ir dazniausiai ju bus maziau nei priesu kiekybeje. Tokiu atveju, tavo taktine klaida arba nesiseka ridenti, kazkurioje fazeje, kauliukus teigiamu rezultatu pakankamai, arba priesui pasiseke pora faziu geriau nei iprastai leistina sumesti kauliukus, ir jau ziurek - tu pralaimejai musi arba geriausiu atveju tik lygiasias gali isplesti. Todel pradedanciajam patarciau neskubeti pirkti visu norimu figuru, o su proxem pazaisti. Pvz rase TAU turi labai stipru gunfire etapa, pries kuri daug kas neturi ka priespastatyti, jei nera bent kiek tam pasiruoses ir juo labiau nepatyres. Beje Necronai irgi turi stipru gunfire ir dar kelis idomius triukus. Specializuotos rases turi tokia savybe - laimi labai stipriai arba stipriai pralaimi jei priesininkas nepalankus, o armija, kurioje yra truputi to ir ano dazniausiai nei smarkiai pralaimi, nei laimi dideliu skirtumu, jei vidutiniskai sekasi.
Cia tokie mano pamastymai ir infa is intiko
Redagavo Saulius 2008-02-27 11:36
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Kodeksus paskaityt ideja labai gera, ir kiek imanoma daugiau ju, tik turek omeny kad kol nesi zaides nelabai dar tau sakys kazka visa tai.

Saulius cia gerai pasake. Siaip 40k grubiai paemus yra du galimi keliai - shooty armija ir assaulty armija, t.y. stipresne saudyme arba artimoj kovoj (nu ir aisku tarpiniai variantai proto ribose), ir Space Marines gali buti sudaryta tiek pirmam tiek ir antram tikslui. Daugelis kitu armiju tokio universalumo neturi.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kewliukas
Siaip jei nori SP pradeti rinkti tai as turiu ~1500-1800tasku armija(priklausomai kaip ja modifikuosi) kuri surinkta ir nupurksta juodai, as ja ruosiuosi parduoti artimiausiu laiku, nes turiu savo 4K marinu ir 4K necronu tai jau uztenka.
armijoj yra: 4 bikes, 1 assault bike(multimelta), landspeeder su Assault Cannonu, 5 terminatoriai(konvrtinti is senu terminatoriu i naujus), 5 assault marinai, command squadas, comanderis, rhino tankas(senas modelis), 1razorback (senas modelis), tacktical squad, siaip yra atrodo apie 40-50 modeliu, Lascannon, plasma cannon, h bolter, 2-3 missile launchers, apothecary, sergant. Taip pat yra pakankamai nauju detaliu dar 5 marinams su spec weaponais: plasma pistol, p. weapon, p.fist... Siaip sita armija surinkau savo draugui, bet jam su laiku neiseina ir nelabai zaidimas patiko tai kaip ir armja laukia naujo generolo :). Kaina nzn kolkas tiksliai reiktu paskaiciuoti, manau ne daugiau 300lt uz viska, o ko jau truks nusipirksi arba issikeisi, nuotraukas galiu padaryt jei reikia.
Beggining Of The End
Darius
tai kad aciu nereikia as turiu daug ideju kaip ju isvaizda pakeist ir modifikuot.O seip del isvaizdos ten galima keisti miniaturesu isvaizda nu pvz vietoj salmo uzdet dujokauke ir trench coataant sarvu?
Kewliukas
jo keisti viska galima tiktai kad, priesininkui butu aisku koks ginklas ar item ka representina. na aisku genestealis su SM galva ir rankom :o nzn ar bus labai grazus.
Beggining Of The End
danis2005
Darius parašė:
YAY!Na su tuo pazaidimu gali but sudetingai man tikriausiai tektu vaziuot y Vilniu.Gaila jog kompiuterinis zaidimas ir gyvai nera tas pats.Dani o kokia tu klaida padariai?atrodo jog tu zaidi su chaos SM tau jienepatinka?

Paskubijeau neishbandes visko ir nusipirkau Battleforce, ir ten 60% buvo pure crappness.Jau ash buchiau geriau nusipirkes du pakus kariu vienu ir turejes daug galingesne armija nei dabar turiu.
Darius
nu man tai atrodo jog geriau butu nusipirkt iskart tu ten miniaturesus o ne packus pvz koky tactical squada ir pora combat squadu pradziai poto ziuri kiek kisenej dar pinigu ir ziuri ten tau dazu ar dar ko reikia.nors aisku dar ten jug visokio freebie stuffo buna starteriuose ir pan.
Redagavo Darius 2008-02-27 19:26