Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FOW turnyras - Operation Anvil 2015
Kronas
Jei man nepatinka esama situacija ir aš keliu klausimus - tai jau esu kaltas dėl neįvykusio renginio?
Ar kritikuoti gali tik tie, kurie yra registruotų dalyvių sąraše?

Jei kam įdomu - man kiek netiko laikas. Tačiau jei renginys būtų labiau masinantis, tai prioritetus visad galima pastumdyti. Ir organizatorių reikalas yra padaryti taip, kad žaidėjams FoW turnyras būtų prioritetinis prieš daugumą galimų savaitgalio pagundų.

Nes FoW atveju, kitaip, nei kai kurių kitų sistemų atvejų, viskas yra + - ok su taisyklėmis. Taip pat turime kaip minimum 15+ FoW žaidėjų su savo armijom, tad nei žmonių nei modelių kiekis neturėtų būti problema. Tačiau, jei iš tokio skaičiaus užsiregistruoja tik 3-4, tai gal nebe data kalta?

Kai Lenkijoje vyksta turnyrai, tai sutraukia svečių nuo Ispanijos iki Maskvos. Ir tą lemia ne vien geografinė šalies padėtis...

O aš norėčiau, kad viskas viskas vyktų ir klestėtų, ir vyktų aukštame lygyje, kad FoW renginiai taptų savaitgalio prioritetu. Norėčiau dalyvauti ir net galbūt sponsoriauti. Tačiau, kol tylėsime ir lauuksime "geresnių laikų" - tol nieko ir nevyks.

Deutschland Sieg Heil!
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Gambler
Kadangi panašu data yra kertinė problema, gal vertėtų organizatoriams tiesiog duoti galimų datų sąrašą, kad būtų galima pasirinkti daugiausiai dalyvių tinkamą variantą? Nes paskelbti datą prieš 3 savaites ir vėl nukelti turnyrą, nes ji daug kam netinka nėra labai įdomu. Na ir gal skelbti vertėtų bent prieš 1,5 mėnesio, kad žmonės turėtų laiko užsirezervuoti laiką ar pastumdyti savo grafikus?
Redagavo Gambler 2015-10-21 23:52
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Kronas parašė
Jei man nepatinka esama situacija ir aš keliu klausimus - tai jau esu kaltas dėl neįvykusio renginio?
Ar kritikuoti gali tik tie, kurie yra registruotų dalyvių sąraše?

Jei kam įdomu - man kiek netiko laikas. Tačiau jei renginys būtų labiau masinantis, tai prioritetus visad galima pastumdyti. Ir organizatorių reikalas yra padaryti taip, kad žaidėjams FoW turnyras būtų prioritetinis prieš daugumą galimų savaitgalio pagundų.

Nes FoW atveju, kitaip, nei kai kurių kitų sistemų atvejų, viskas yra + - ok su taisyklėmis. Taip pat turime kaip minimum 15+ FoW žaidėjų su savo armijom, tad nei žmonių nei modelių kiekis neturėtų būti problema. Tačiau, jei iš tokio skaičiaus užsiregistruoja tik 3-4, tai gal nebe data kalta?

Kai Lenkijoje vyksta turnyrai, tai sutraukia svečių nuo Ispanijos iki Maskvos. Ir tą lemia ne vien geografinė šalies padėtis...

O aš norėčiau, kad viskas viskas vyktų ir klestėtų, ir vyktų aukštame lygyje, kad FoW renginiai taptų savaitgalio prioritetu. Norėčiau dalyvauti ir net galbūt sponsoriauti. Tačiau, kol tylėsime ir lauuksime "geresnių laikų" - tol nieko ir nevyks.

Deutschland Sieg Heil!


O ka reiktu kieisti tavo manymu? Gal geru ideju pasiulysi ir tave isgirs. Nes pats sakai noretum, kad visdeltp ivyktu turnyrau.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Ramiau, chebryte. Be abejo, joks vienas zmogus nera kaltas del neivykusio turnyro, isskyrus ta, kuris dabar cia sita posta raso. Tiksliau, is esmes del mano kaltes nepavyko pirmas kartas (nepadejo ir vis nukeliama atidarymo data), o antras kartas, sakyciau, tapo pirmojo ikaitu. Be to, visi zino, kad buna ir taip, kad organizuok kad ir labai is anksto, o atejus turnyro datai visko gali nutikti.

Netesiant pasiteisinimu ir kaltinimu temos pasakysiu, kad siandien paseksiu Gambler patarimu, paruosiu keleta galimu datu ir paskelbsiu jas, kad issirinktume optimaliai patogia.


magyar
Siulomos datos:
Gruodzio 5 d.
Sausio 9 d.
Sausio 16 d.
Redagavo magyar 2015-10-23 00:42


Gambler
Gruodžio 5 - tinka.
Sausio 9 - tinka.
Sausio 16 - netinka. Dirbsiu
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Sauliusp
Tinka visos datos kol kas.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Kronas
Man netinka nė viena tiesą sakant. Star Warsų turnyrai jau suplanuoti iki Vasario pradžios...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Kronas parašė
Man netinka nė viena tiesą sakant. Star Warsų turnyrai jau suplanuoti iki Vasario pradžios...


As cia ne i tema, bet kur galima gauti info apie star wars turnyru datas???
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
vytzka
Datos biškį boring, nes nesutampa su jokiais didesniais įvykiais, bet iš principo visos tinka ^_^
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Kiek matau, geriausiai tinka sausio 9 d. Tai kaip, let's get ready?
Sio turnyro tikslas nera sutraukti kuo daugiau dalyviu. Tiesiog reikia atsistatymo, uz kazko uzsikabinti ir get back on track. Paraleliai butu galima planuotis rimtesni turnyra vasario pabaigai/kovo pradziai.
Redagavo magyar 2015-11-25 01:16


Kronas
Ping
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Karolis
Kaip suprantu turnyras sausio 9 vėl nežada įvykti.
magyar
Ne, turnyras vyks ne sausi. Tiesiog HR istekliu deficitas sventiniu laikotarpiu, neleido tinkamai pasiruosti. Susitiksime vasario men.
Redagavo magyar 2016-01-04 13:55


Kronas
Ir vasaris jau praėjo...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev