Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Turgus
[pe] Eldar/Harlequin
Plaukai
Sveiki,

Žadu įsivelti į Wh40k, pradžiai ieškau gal kas parduoda modelių vietos rinkoje. Norėčiau nedažytų. Kadangi nieko nesuprantu apie 40k, skirtumo kokie modeliai didelio nėra. Noriu susirinkti 500 pts pradžiai.
Redagavo Plaukai 2016-02-04 15:55
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
Isivelk geriau i Infinty Va ir armija yra aprduodama:
http://www.wargames.lt/lt/forum/thread/2790
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Ratliker
Parasyk Gobbitui, jis lyg apleido 40k ir modeliu turi kalna
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Plaukai
Kiek infinity žaidėjų turim Vilniuje? 3 reikia bent test drive padaryt. Ir infinity skirmish, tai nėra visai adekvati alternatyva 40k.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Craghack
Aktyviu 40k zaideju irgi ne tiek jau daug. 4, geriausiu atveju. Visi kiti - atsitiktiniai prasalaiciai, arba zaidziantys savoj aplinkoj Bet ei, tu galetum but penktas, dar prikalbintume sesta (arba sestu galeciau pabut as )
Redagavo Craghack 2016-01-30 18:56
Plaukai
Taip ir yra kai šalis su 20 wargameriu žaidžia 6-7 sistemas bet ne apie tai dabar. Ieškau modelių 40k
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
Na infinity zaideju tikrai daug. Biski aptinge bet nemazai. Paskutiniai turnyrai vilniuje 12 zmoniu ir 11 zmoniu. Kas yra good. O del skirmiso tai figureliu dabar 12-18 buna ner taip mazai. Plius vaiksciojantis unitas ar vaiksciojanti figurele is esmes tas pats vienas unitas tik kad vienas daugiau gyvybiu turi ir vietos daugiau uzima :-)
O ir olius GW kaip matom po truputi spjauna ant visu game tai tik laiko klausimas kada taip nutiks 40k kaip whfb buvo ir kitiem GW gamam :-)
Redagavo AKu 2016-01-31 13:13
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Plaukai
Ne, visgi nesivelsiu į kitas sistemas. Mano draugai 3 turi wh40k, mėginsiu juos įtraukti geriau. Jie mėgsta istoriją, aš taip pat. Taigi toliau ieškau Eldar ir co.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Luxis
Turiu Dark Eldar Scourges, brand new, shrinkwrap etc.. Bet 20 Euro.
Plaukai
Gobbito padedamas susirinksu pradžiai Eldar 1k + Harlequin kažkiek. Dark Eldar šiuo metu on hold.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Plaukai
Temą galima rakinti, 1k Eldar - complete.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)