Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
space hulk
uruk-hai
Kas is forumieciu nori ateinanti ketvirtadieni zaidima Space Hulk isbandyti? Taisykles pakankama paprasta ir galima per mazdaug 10-15 min paaiskinti.
Necrontyr
Na aš greičiausiai ateisiu ir, jei nežaisiu, tai bent jau tikrai galėsiu padėti perprasti šį žaidimą. Tiesa, labai jau greitai jis pabosta :).
vytzka
As noresiu

I laptopa galiu isimest taisykliu ispletimus jeigu taip jau greitai nusibos kaip cia Tomas aiskina.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Na, matai, čia gali būti ir skonio, ir fantazijos reikalas. Misijos gaunasi dažnai labai panašios viena į kitą. Gal bendrom jėgom sugebėsim padaryti iš jo tikrai fun žaidimą. Pirmosiom rimtom Space hulk žaidimo dienom tikrai smagiai praleisdavom laiką su juo. Ech, senas geras Space hulk ;).
Darius
o kaip bus del terrain?berods jug space hulk vyksta apleistam kosminiam laive ar stoty.
Necrontyr
Jis šiaip yra board game'as. Jam terrain'o nereikia, viskas vyksta ant sudėlioto laivo "žemėlapio".
vytzka
Jo, ten yra segmentai kartoniniai kiek zinau, is kuriu susidelioja scenarijaus terrainas.

Jeigu esi labai hardcore, aisku galima ir 3d pasidaryt
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Darius
seip galima is interneto kurnors parsisiust space ship walls layoutu issispauzdint ir uzklijuot ant kartono.