Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Kuri armija stipresnė?
Nomad
Už kurią statytumėt? Čia pseudo combat-patrol, ~550 taškų tačiau standartinės organization chart nepaisyta. Žaidžiama ant gerokai mažesnio stalo, nei standartinis 6'x4'. Ilgis apie 48'', plotis apie 26''. Taisyklės - Victory points, dusk and down, infiltrate, deep strike. Objective: Annihilation.

IG:
HQ:
command squad: Junior officeris + honorifica + power sword + Carapace Armour
Commissar + Power Sword + Plasma pistol
4 Guardsmen + Flamer + Meltagun + Frag grenades

TROOPS:
Armoured Fist:
Chimera Turret Multilaser Hull heavy bolter Pintle Heavy stubber, hunter-killer missile, smoke launchers, additional armour
9 Guardsmen ir Sergeant + Heavy Bolter

ELITES:
Hardened Veterans:
1 Veteran Sergeant
8 Guardsmen + Melta + Plasma + Heavy Bolter

Vindicare Assassin


Space Marines:
HQ:
Chaplain Reclusiarch

TROOPS:
Tactical Squad:
6 Marines, Missile Launcher, Melta
Tactical Squad:
6 Marines, Missile Launcher, Plasma
Scout Squad
5 Scouts, Heavy Bolter, 2 Bolters, 2 Bolt Pistols ir swords (ne power)

FAST ATTACK
Assault Marines Squad
5 Assault Marines + 2 Plasma +Power Fist (seržanto, ar kaip jį ten), likę - paprasti close combat ginklai, bolt pistolai.


Aš turiu savo nuomonę dėl stiprumų, klausiu tik nes įdomi veteranų nuomonė. Ar kažkuri turi aiškų pranašumą?
Redagavo Nomad 2008-03-23 18:00
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Kewliukas
na nezinau 25 guard + assasinas pries 25 marinus siaip as uz marinus, nors cia priklauso zaideju, kaip sulosh ir ar isnaudos assasina teisingai.
Beggining Of The End
Saulius
Labai idomi kova laukia, viskas priklausys nuo kauliuku.
Jeigu assasinui kris kaulai, taip per pirmus ejimus smarkiai sumazes pas marinus galingesniu ginklu.
Bet kazkaip truksta man pas Guardsmenus tolimo veikimo ginklu, kazkaip jie man nesa i bandyma kazka nuveikti artimame atstume daugiau. Va cia didele klaida mano nuomone. Pries marinus tai sunkiai pasiteisins, nebent sekme bus tavo puseje.
As daugiau sansu duodu marinams.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Svetimas Vaikas
Na nesu loses nei vienos partijos, bet dabar jau esu gana daug apsiskaites.^_^ As duodu 89% kad SM laimes.^_^
We are ready for war!
vytzka
Na, idomios cia tos armijos Guardu tiksliau idomiausia - labai (per?)upgreidintas command squadas, skirtas CC - pries Marinus? :o Labai truksta saudymo. Vieninteliai ilgesnio atstumo ginklai - heavy bolteriai? Out-close-combatint guardams marinu niekada nepavyks - sita HQ squada 5 zmoniu assault squadas istaskys su chainswordais per savo iniciatyvos faze, ne powerfisto nereiks. O cia dar juos ir outshootina, ypac is toliau.

Vindicare irgi gana originalus pasirinkimas. Callidus man kur kas labiau prie sirdies butu (ir dar tokiam mazam zaidime... gali uzpjaut po squada marinu per turna). Gali nebent sumazint nora marinams sedet savo deployment zonoj ir saudyt. Bet... nzn...

Marines all the way.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Dar klausimas, ar tik nepadarei klaidos su savo rosteriu kolega? Berods assasinus gali imti tik tada, kai armijoje yra Inquisitorius.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Kad pas ji armija nelegali tai faktas. Bet kiek supratau jie per daug i tokius dalykus neziuri cia.

Normaliai jo, reikia inkvizitoriaus (ir kadangi tik vienas allied slotas gali buti is DH/WH, kuri uzima tas pats asasinas, reikia HQ inkvizitoriaus lordo).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Svetimas Vaikas
O ple... o as irgi norejau assassin pajamt i savo armija... shit...
We are ready for war!
Nomad
vytzka parašė:
Kad pas ji armija nelegali tai faktas. Bet kiek supratau jie per daug i tokius dalykus neziuri cia.

Normaliai jo, reikia inkvizitoriaus (ir kadangi tik vienas allied slotas gali buti is DH/WH, kuri uzima tas pats asasinas, reikia HQ inkvizitoriaus lordo).


Nope, Assassinas yra iš Assassinų kodekso ir ten nieko apie wh/dh nerašo. Vienintelis apribojimas – vienas assassinas per armiją.

Ačiū visiems už nuomones Kas dėl Guardų squado, viskas čia labai paprasta. Turėjau tik tiek modelių, o marinas turėjo modelių už daug daugiau taškų ir norėjo su jais žaisti. Todėl prisiėmiau visokių upgreidų vien tam, kad užkelti taškus.

Prieš man sukuriant šią temą, su tokia konfigūracija sužaidėme dvi partijas. Pirmosios pradžioje marinas pirmu ėjimu išskerdė hardened veteranus, kurių likučiai pabėgo už stalo ribos, ir beveik visiškai išskerdė command squadą (liko Komisaras ir pats vadas). Tačiau galiausiai sugebėjau išspausti lygiasias. Antrąją partiją marinas buvo sutriuškintas beviltiškai, po ko pradėjo aiškinti esą mano IG armija yra smarkiai per stipri, o aš aiškinau, kad ji geriausiu atveju lygi jo marinų armijai, o gal net ir silpnesnė: jau vien faktas, kad nepranokstu jo skaičiais viską pasako. Sutriuškintas buvo tik todėl, kad prastai žaidė. Taip ir neįtikinau, tad sumaniau paklausti veteranų

Pagrindinė Assassino paskirtis mano armijoje buvo žudyti visus, kurie gali pakenkti Chimerai, taipogi bandyti pinnint priešą. Gal Calidus ar Eversor ir geriau, bet man tai mažai rūpi. Vindicare tiesiog labiau patinka
Redagavo Nomad 2008-03-25 00:35
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Svetimas Vaikas
Joa va cia geras daiktas del assassin. Nes as irgi turiu codex assassin ir sako kad 1 assassin per army! Tai ka manot senieji vilkai?! KUR TEISYBE?!?:D
We are ready for war!
Kewliukas
cia manau reikia ziureti naujesni kodeksa, arba klausti GW, nes assasin codex nieko nemini apie inquisition lorda, o witchhuner kodexe p.30 raso, kad An Officio Assasinorum Operative gali buti naudojamas tik su inquisitoriu arba I lordu. bet tas I yra 20 tasku tai raktiskai assasinas pabrangsta 20 tasku. nzn biski painiava cia. sakyciau zaideju susitarimu. ryt suzinosiu daugiau.
Beggining Of The End
Saulius
Kodeksas assasin negalioja be pagrindinio, jei nori tureti assasina, privalai tureti Inquisitoriu.
Cia be jokiu abejoniu. O kad tik viena assasina gali tureti per armija, tai faktas. Beje gali tureti tris paprastus.
Seip Inquisitorius su retinue yra labai neblogas dalykas ir savo tasku vertas, bei naudingas.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Nomad
Kewliukas parašė:
cia manau reikia ziureti naujesni kodeksa, arba klausti GW, nes assasin codex nieko nemini apie inquisition lorda, o witchhuner kodexe p.30 raso, kad An Officio Assasinorum Operative gali buti naudojamas tik su inquisitoriu arba I lordu. bet tas I yra 20 tasku tai raktiskai assasinas pabrangsta 20 tasku. nzn biski painiava cia. sakyciau zaideju susitarimu. ryt suzinosiu daugiau.


O gal kur galima rasti nebegaliojančių kodeksų sąrašą? Nors inkvizitorius – graži figūrėlė, šiaip ar taip ketinau jį pirkti jau vien tam, kad nusidažyti ir turėti.

Nors iš to ką skaičiau kol kas man toks įspūdis, kad assassinų santykis su kitais kodeksais yra maždaug toks, kaip ir kokių Kasrkinų santykis su kitais kodeksais. Kasrkinai irgi naudojami WH ar tai DH o gal abejuose ir ten galbūt ir kitokios jų naudojimo taisyklės aprašytos, o gal ir tokios pačios. Taip ir assassinų naudojimo taisyklės su DH/WH galbūt kitokios, nei bendrosios iš kodekso. Čia aišku su sąlyga, kad tas assassinų kodeksas apskritai dar galiojantis

Dar praleidau vieną pastabą:

Vieninteliai ilgesnio atstumo ginklai - heavy bolteriai?

Dar Chimeros heavy bolteris, multilaseris ir heavy stubberis (visi Heavy 3) + vienkartinė hunter-killer missile. Bet apskritai nesiginčyju, kad šitas gvardijos listas yra juokingas
Redagavo Nomad 2008-03-25 08:15
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Asasinu kodeksas yra superceeded by WH/DH.

Su Kasrkinais (stormtrooperiais tiksliau) yra siek tiek kitaip nes jie yra galiojancios armijos dalis tuo tarpu kai asasinai visada buvo tik kaip allies opcija (o dabar ja patenkina Witch Hunters / Daemonhunters kodeksu allies taisykles).

Cia kaip su kokiom Salamandrom. Ju listas buvo Armageddon knygoje kiek pamenu, o dabar 4 ed SM yra parasyta kokius traitus turi naudoti ir todel butent tai skaitosi kaip oficialus Salamanders.

Suprantama, GW stormtrooperiai pas tave i namus neisilaus ir nepasakys tau kad blogai zaidi jeigu naudosi senus Asasinus arba 3.5 ed Chaosa

Beje, del INQ lordo: nera ten taip su juo blogai. Uz 150-160 pointu galima pasidaryt visai neprasta anti-horde squada su trim heavy bolteriais ir iki vieno psycannono (Str 6 AP4 Heavy 3).
Redagavo vytzka 2008-03-25 08:30
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
I see. Nieko tokio, paimsim ir Inkvizitorių

Beje, Inquisitor Lordo negalima imti į Combat Patrolį – turi 3 woundus. Todėl galiu jį tiesiog praignoruoti ir pasiimti assassiną Nežinau tik, kaip dėl paprasto inkvizitoriaus, ar jį galima praignoruoti, ar ne.
Redagavo Nomad 2008-03-25 13:34
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Kewliukas
sian pasnekejau su GW darbuotoju sake reikia naudoti Witchhunteriu/deamonhunteriu codexa ne jie naujesni, ir taip tap assasinai GW puslapija parduodami prie WitchH, DeamonH.
Taigi INQ ar Lord reikia norint pasiimti assasina i savo Imperial armija.
Beggining Of The End
vytzka
Na, jeigu jis ir 2 woundus turetu jo tiesa sakant negalima butu paimti, nes jis yra antras HQ slotas.

Manyciau, kad gali asasina pasiimti su oponento leidimu, priesingu atveju ne.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
vytzka parašė:
Na, jeigu jis ir 2 woundus turetu jo tiesa sakant negalima butu paimti, nes jis yra antras HQ slotas.

Negi Combat Patrol antro HQ negalima imti?


Manyciau, kad gali asasina pasiimti su oponento leidimu, priesingu atveju ne.

Nežinau, mačiau online daug Patrol listų su assassinais. Reiks pasidomėti, kaip jie ten pateko.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Pas mane knygoje raso kad ne (trecia taisykle)
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
vytzka parašė:
Pas mane knygoje raso kad ne (trecia taisykle)


True. Ką gi, kol kas teks asasinui išeiti į atsargą ir ramiai leisti laiką lentynoje :))
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer