Temos peržiūra
Klubo meetas
AKu
Metas aptart musu likima.

Nes matau visi issibegioja kas jau ziuri tik saves ir del bendro tikslo nelinke nieko daryti.
Matau kad del 2017 gali but problemu del nuomos surinkimo, as betkokiu atveju pasiliksiu siose patalpose tik man ner tikslo moket nuoma ir sandeliuot viska, tikrai geriau isirengciau savo patalpas

Taigi reikalas paprastas, visi rasom kada galime atvykti ir pasikalbeti ir nuspresti ka darom toliau visgi cia musu visu reikalas, nes paskui gaunas kad nieks nenori susitikt arba visiem vienodai ir kai yra padarytas jiem nepalankus sprendimas staiga pasidaro nebevienodai.

As siulau paprastai susitikti sekmadienio vakara 5-8 valandom, kada jau tikrai pas visus maziausiai planu, savaitgalio reikalai sutvarkyti ir likes tik pasiruosimas kitai darbo savaitei.
Susitikt galim dabartinese patalpose arba pube kurnors kad isgert po bokala ir issiskirstyt savais keliais.
Taigi visiem prasau parasyti kuris savaitgalio sekmadienis tinka ir kur noretumete susitikti, klube ar kazkokiam pube (pub irgi pasiulykit koki) ir laikas kuris tinka.

Man kolkas tinka bet kuris sekmadienis bet kokiom valandom, pasiplanuosiu ir tikrai busiu. siulau laiko netempt ir susitikt si arba kita sekmadieni. Vieta klube tinka, del bendros atmosferos pubas bus irgi ok.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Si sekmadieni varau zaisti i Vilniu. Gruodzio 10-11d. infinity turnyras.

Butent del bendro tikslo mes ir einam i WOG, nes ten yra perspektyva, yra prasme kazka daryti.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Tegul kiti susirašo, aš bandysiu prisitaikyti. Galiu tik pasakyti, kad šį sekmadienį būsiu WOG ir vesiu demo WH40k naujokams.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Man turetu tikti bet kuris savaitgalis.

Del bendro tikslo galima paziureti ir WoG nors as ten dar nebuvau. Bet jei tai pritrauks nauju zaideju, kodel gi ne.
Bet ka reik nusprest, arba baigiam su Legatu ir visi einam i WoG zaisti arba ne, nes dalis cia, o dalis ten visai nekas, nes ir taip nera zaideju daug, tai manau reik bent jau bendrai kazka daryti.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Karolis
Kalbant apie savaitgalius aš galiu tik kitą sekmadienį arba ryte iki kokių 11 arba jua nuo 15:00, arba jau 17-18gruodzio
Double_Trouble
Hey, bandysiu tada kitą sekmadienį ir aš laiko atrast
Sauliusp
Kitą sekmadienį bus X-Wing turnyras, Rolandas jame dalyvauja.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Sauliusp parašė
Kitą sekmadienį bus X-Wing turnyras, Rolandas jame dalyvauja.

O tu Sauliau nedalyvausi?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Greičiausiai mokysiu naujokus.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
AKu
Po turnyro jauciu netiks?
Gal tada surasom cia +- ir paskui paprasciausiai nubalsuojam?
Nes turiu nuoauta kad nepavyks kaip visada susibegti
Ir kas ten su WoG bendrauja svarbus klausimai turbut kiekvienam darbo laikas kada ten papult galima, ar yra galimybe rengti turnyrus?
Ar priims musu visa stuff? Nes mesti tikrai ner prasmes nes viskas tvarkingai padaryta.
Redagavo AKu 2016-11-25 20:50
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Stalu tokiu kokie yra klube tikrai nepriims, ir tai yra normalu, nes dabartiniai "stalai" yra tiesiog baisios, sunkios, pjuvenu plokstes.

Padariau 4x4 sudedama lengva staliuka, ji palikau WoG, kas nores gali naudotis. Jei reikes galima pasidaryti daugiau.

Rinktis ten galima visada, isskyrus sestadieni.
Antradieni ten renkasi anime megejai, todel antra sale buna uzimta, o pirmoje buna MTG, bet mes su Karoliu kazkaip isipaisem ir antradieni.

Manau su turnyrais problemu nebutu, bile tik butu kam i juos rinktis.
Redagavo Marukas 2016-11-25 22:22
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Reik paklaust tiesiai o ne manau nebutu problemu
Kad zinot tiksliai.
Del sestadienio tai labai blogai, neitu sutart kad kazkas ileistu?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Mano pagrindine baime yra ta kad nesibaigtu taip kaip baigesi su D6. viskas jega ir krutai veikla vystosi ir t.t. ir pist po dvieju menesiu ai zinot mes nebedirbsim.
Tai as bijau kad cia su jais taip pat nesibaigtu, nes D6 baige veikla nors patalpas gaudavo uz dyka t.y. nereikejo nuomos moket. tai as nezinau ar WoG sugebes pavezti. Nebent ten tie MTG tokias pajamas jiems generuoja
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Tai jie turi ir MTG ir board geimus ir anime megejai ten renkasi.
Planuoja blood bowl atvezti, gal pakrutins senus BB zaidejus.
Uzsidarys tai uzsidarys... bet kol atidaryta as ten eisiu zaisti

Sestadieniais pas juos yra kaip eventu diena, buna visokie turnyrai ir panasiai.

Klausem jau, sake kad jokiu problemu su turnyrais ir su wargeimais, buk ir zaisk kiek nori. Uz diena sumoki 1.5eur ir veik kas tau patinka
Redagavo Marukas 2016-11-26 22:38
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Nebijok Algi, ten vyksta veiksmas, skirtingai nuo mūsų skylės, į kurią bet kada net seni krienai nesirenka.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Marukas parašė
Stalu tokiu kokie yra klube tikrai nepriims, ir tai yra normalu, nes dabartiniai "stalai" yra tiesiog baisios, sunkios, pjuvenu plokstes.


Nei tie stalai baisus nei ka, nei tokie sunkus. Buvau as tom WoG ir patys jie ant stalu net dvigubas plokstes sudeje, tai taip nereiktu sakyti Klausimas ar turetu kur sandeliuoti kitas.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
Zodziu matau susitikt neiseis.
o kadangi is musu didelio ~6 zmoniu "klubo" 2 nieko nesake tiesiog iseina i WoG ir nesiruose moket uz kluba uz siuos metus tai nematau prasmes pasilikti siose patalpose.
Teks persikraustyt labai tikiuosi kad viskas ten bus ok ir neteks po poros menesiu vel ieskoti kitos vietos.
Zodziu bandysiu susisiekti su WoG kazkuo kad aptart ka jie paims ko jiems reiks is musu kam jie vietos netures.
As per sia savaite pasistenksiu viska kas yra klubo padeti i pirma patalpa. Stalai liks didziojoje patalpoje. Del stalu paklausiu ju paciu ar jiem reik ar ne nes Mariau tavo komentaras lempinis visiskas is nuotrauku matau kad ten stalas ant kurio buvo 40k zaista yra is prastesnes biresnes plokstes kuri dar ir sunkesne tai nelabai suprantu kuo musu tvirtesni ir lengvesni stalai su jau prisuktomis kojomis jiems turetu netikti. +ant kaikuriu yra zole kas maloniau nei plika lenta ant kito yra tavo gamintas uzdangalas.

Zodziu suderinsiu su WoG ko jiems reik ko nereik ir parasysiu cia.

Uz patalpas sumoketa iki nauju metu.
Tai iki to laiko tikiuosi kazkaip susiorganizuosim viska persivezti. Nes kaip maciau jau dali tereino sugebejot isgabent.
Jeigu stalu nieks neims as viena pasiliksiu gal, visa kita ismesiu. nebent kazkas nori pasiimti i namus.
Del pacio pervezimo jau gal 4 ar 5 kartus as + kazkas vienas kitas (paskutinius du kart Karolis aciu jam) pervezinejom visa manta is vienos vietos i kita be niekeno pagalbos. sikart tikrai nesitampysiu jeigu neateis bent 4 zmones (su manim) nes jeigu niekam nereik vadinas niekam nereik.

Tai situacija tokia paprasta.

tikiuos nieko neizeidziau tokiu parasymu bet man tiesiog atsibodo bandyt pastoviai ieskot sprendimu bandyt visus suvienyt nes galu gale baigiasi tuo kad kiekvienas daro tai kas jam yra patogiau. Nieks nezaidzia mano zaidimo? as net nebandysiu kitu zaidimu. Vieta man persudetinga pasiekti. nedalyvausiu veikloje. Uz mane nieks turnyro nesuorganizuoja? nu ir nereikia. Vieta persalta zaisti? nu tai ir nezaisiu sprendimo neieskosiu. Stalu ner ant ko padeti? nu tai ir nezaisiu.

Zodziu sakau tikejaus didesnio bendrumo is nisines grupes kur zmoniu mazai. jos nera, nera ir klubo.

Kas kokiu pastebejimu del persikraustimo, pasiulymo ar izvalgu prasau pasireiksti.

Kai tik viska sutarsiu su WoG parasysiu cia.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Wog neturi stalu, bet jiems ir nereikia. Mums reikia stalu, mes juos ir pasidarysim. Manau, kad dabar puikus metas pasidaryti geresnius stalus nei turejom iki siol, reikia judeti i prieki.

Sauliaus ir mano daryta tereina paimsim, ir kas dar naudojama, atremontavus nuvesim i Wog.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
susisiekiau su WoG jie nuotraukas turi to ka turime apsigalvos ir pranes.
Terreina jeigu mes tokie ispopinti ir nevisas tinka kas liks donatinsiu Rikiui, jeigu ir jiem jo nereiks ismesiu.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Neispopinime cia reikalas, tiesiog kitas tereinas yra ne mano ir ne Sauliaus, o bendras klubo, tai klubas ir turi spresti kur ji deti.
Redagavo Marukas 2016-11-28 17:01
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/