Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Rugpjūčio mėnesio dirbtuvės
Craghack
Luxis
Craghack parašė

Aš daugiau šį žaidimą nebežaidžiu. Nuo metų pradžios nudažiau beveik 40 miniatiūrų. Bet laikytis nors kokio plano labai jau sunkiai išeina, jeigu išvis.
Paralius
Ketveriukė pagaliau gavo lako ir žolės, tai kaip ir galima prisiduot turbūt.



Nuo šiol visas bazes makliavosiu GW tekstūrom - mega osom ir lengvai naudojamas reikalas su puikiais rezultatais.
Redagavo Paralius 2017-09-04 18:27
Paralius
Buvo noro ir progos pažait su GW technical tekstūrom. Po ranka pasitaikė visokeriopai pigus danų produktas, kurio sienos - skirtingo storio, tekstūros tik ant vienos sienos pusės, bet kiek burbulų žymių, tt. Nors viršelis atrodo gražiai, tačiau realybėje rinkinys - labai nuskriaustas.



Taigis - pilkas prime'as, Astrogranite Debris ant vidinių sienų, su kuriuo dirbti - vienas malonumas. Ir tekstūra ir spalva viename. Tuomet pora spalvų žalėsiams ir šakaliams, Nullshade Oil wash'as, Longbeard Grey dry'jus, pora įtampos neatlaikiusių teptukų ir...







Ar jau minėjau, kad GW technical tekstūros - ofigėnas reikalas?
Redagavo Paralius 2017-09-04 18:29
Kronas
Paraliau, nerodo foto (išskyrus tą iš interneto )
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Paralius
Blemba, tas google photo su savo sharinimo funkcija yra mėšlo krūva. Dabar rodo?
Luxis
Deja, man rodo tik raudonus šauktukus.
Paralius
Na, padėkit mielieji - dabar rodo?
Luxis
Dabar rodo ir tikrai graži tekstūra ir spalva. Nors mano akim tai butu idealu uolai, urvams ir pan, nes kontrastas tarp atskiru akmens bloku viduje ir "tolygaus nelygaus akmens masyvo" viduje vis dėl to jaučiasi. Bet gerai! Tikrai verta pažiūrėti link šitų dažų.
Kronas
Nu tikrai afigėnas reikalas...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev