Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
Spalio ir lapkričio dirbtuvės
Paralius



Redagavo Paralius 2017-11-14 08:29
Luxis


Craghack
Net MTG forumas salyginai uzsilenke, nes viskas persikele i FB....
Luxis
Na, manęs FB nebus, bet kažkaip atšalau šitam reikalui. Dažau po truputi, rašau blogą, bet tyla kaip čia taip ir kitose forumuose kažkiek... apsunkina padėtį.

Paralius
Po Spiel'iaus parsivežėm vieno postapokaliptinio mašinų žaidimo belekiek. Smagi dalis, kad žaidimas toks garažinis su atitinkama kokybe ir štai kokiais įrankiais reikia apdirbt miniatiūras 28 mm skalė, jei ką.



Tiesa, galutinis rezultatas tikrai neblogas:

Batma
Oh wow, galutinis variantas nerealiai atrodo
Luxis
Paralius parašė
Po Spiel'iaus parsivežėm vieno postapokaliptinio mašinų žaidimo belekiek. Smagi dalis, kad žaidimas toks garažinis su atitinkama kokybe ir štai kokiais įrankiais reikia apdirbt miniatiūras 28 mm skalė, jei ką.



Tiesa, galutinis rezultatas tikrai neblogas:



Reminds me strongly of Maximillian... bet su orkais. Gražu!
Paralius
Čia Devil's Run, Mad Maxo tvaiku persmelktas žaidimėlis. Orkų, deja, nėra Maximillian kątik gavom taisykles, panašu, kad reiks išsidrožt dial'us ir išmėgint.
Batma


Choro scrolluose nieko nėra parašyta nes baigėsi matt varnish ir negalėčiau sealinti jei kažką užrašyčiau su plonu markeriu
Luxis
Na o aš dažiau kiniečių piratų darbelius.









Gal ir nieko gavosi, bet niekam nerekomenduoju tokiu būdu taupyti. Triūso ir nervų sąnaudos tiesiog nerealios.
Batma
O kas blogai su tom kiniečių resin kopijom? Per daug mold lines? Nekokybiškas castinimas? Something else?
Luxis
Batma parašė
O kas blogai su tom kiniečių resin kopijom? Per daug mold lines? Nekokybiškas castinimas? Something else?


Viskas kartu, bet pagrinde - nenuspėjamumas. Visi keturi modeliai - skirtingų gamintojų. Jei iš eilės, tai:

Una (merga su paukščiais) - burbulai, laimei lengvai pataisomi, bet pati trapiausia derva, kuria aš kada nors bandžiau. Viena diena kažką darau, po to savaite taisau sulūžusias aplinkinės detales. Na ir surinkimo ypatumai, paveldėti iš originalaus modelio.

Kaya (ant balto vilko) - burbulai viduje visų didesnių detalių, ypač vilko užpakalyje ir uodegoje. Plonos detalės prarado savo formą, Kajos snukis yra siauras kaip žiurkės, vilko letenos siauresnes negu jų "įsodinimo" vietos, dalis diržų tiesiog "nusiplovė ir dingo". Keleta besikryžiuojančių "mold lines". Trapus dervos mišinys....

Tharn whitemane (su kirvių) - sakyčiau, kad butu "excellent", bet originalo, iš kurio buvo daryta forma, kirvis buvo nulaužtas, ir tas defektas privedė prie per plačiai išskleistų rankų, teko taisyti plyšius. Bet tiek to, su originaliu PP metalu irgi taip būna, nekalbant jau apie PVC.

Tharn wolfriders čempione (ant pilko vilko) - su tokiu "mold line" kiekiu aš turiu tik vieną klausimą. Kaip forma iš vis laikosi? "Dildė nenorėjo palikti mano rankų todėl aš išmėčiau ją pro langą ir pasakiau "Gana!""

Trumpai tiek...