Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
'Da new space ork's player
Murgatangutz
Sveiki, va kaip kad jau pradėjau rinkti space ork's nusprendžiau ir prisijungti į unikalujį Lietuvoje tinkalpį.Seip esu nieko neišsikiriantis žmogus taigi apie savę įpatingai nepasakosiu.Space Orkus poradėjau rinkti nu nes orkai unikalūs savo grubiu, kvailu bei juokingu žavėsiu, dar paragino tas faktas kad Lietuvoje nelabai kas renka orkus kiek žinau tik vienas žmogus(be manęs).Berenkant orkus drąsina ši citata is fuluff'o B) :

"Orkses is never beaten-in battle. If we win we
we win, if we die we die so it don't count as
beat. If we runs for it we don't die neither, so
we can always come back anuvver go,see!

Kai dar esu moksleivis pinigais švaistytis stipriai negaliu tagi manau vasara jau surinksiu 2000pts armiją

Nomad

Kai dar esu moksleivis pinigais švaistytis stipriai negaliu smiley tagi manau vasara jau surinksiu 2000pts armiją


Per mėnesį surinkti 2000 pts orkų ir tai vadinti „stipriai pinigais švaistytis negaliu“ yra cool Aš irgi noriu mokytis mokykloje su tokiom stipendijom...

Sveikas atvykęs į forumą ir žaidėjų gretas
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
Jis susimaise tikriausiai

Arba nepagalvojo, kad 2000pt Orcai gali kainuoti apie 1300Lt, o kur dar dazai, darbas dazant ir visa kita.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Murgatangutz
Žinau kiek gali kainuot renku jau truputi virš mėn. varysiu dirbt vasarą štai iš kur ir pinigai ir surinksiu ne pačioj vasaros pradžioj o apie gala jau apie 450 Lt išledau
Redagavo Murgatangutz 2008-04-29 18:09

Necrontyr
Sveikas atvykęs Murgatangutz, smagu girdėti, kad orkai reiškiasi.
Vat tik toks klausimėlis, kiek turi dabar taškų trui armiją ir ar neketini greičiausiu laiku pradėt rodytis D6 pažaist?
Murgatangutz
Necrontyr tašku turiu neperdaugiausiai tik Battlefoce ir boyzu boxas nes dažu pirkau ir codexui laikau pinigėlius, tai kolkas dar normalios armijos neturiu manau jau vasaros pradžioje turesiu jau kažkokią armiją tada jau galima bus kažka ir planuot Ir šeip dar daug kokiu taisykliu nežinau ir atmintinai orku statsus ir special rulsus neesu iškalęs, bet intensyviai mokaus

Necrontyr
Tai nejaugi neesi susiskaičiavęs už kiek taškų modelių turi? Beto, žaist galima (ir reikėtų) pradėt dar ir neturint visų, kiek ti kyra išlesita, modelių. O ir taisyklių bei stat'sų neiškalsi mintinai nepradėjęs žaist. Taip, kad greičiau skubinkis atvykt kada į D6 ir sužaist ne vieną mūšį. Dėmesio tikrai nepritrūksi, visi seniai jau orkų laukia :).
Murgatangutz
13x 'Ard boyz Nob pk - 141pts
19x shoota boyz 1 big shoota 'n nob pk-154 pts
3x warbikerz- 75 pts
1x Trukk- 35 pts

Viso:405 pts

Su tokia armija apsurdiška žaisti vien troopsu mobai nebaigti ir nebaigtas fast attack mobas.

Drago_13
Tave isgelbes proxy. Pradziai siulau butinai suzaist pora musiu pries pradedamas rinkti visa armija.
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
Zestianssik
Taip, butu labai gerai pakariaut pries renkant. Tada galesi apsisprent kokiu butent orku armija nori ir pirkt jau tik reikalingas figureles

Taigi, laukiam d6
Necrontyr
Būtent, proxy is your friend.
Drakar
DIE DIE DIE - green xeno!

vertimas: sveikas atvykes
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
mind_architect
Green food.
Manau, susitiksime d6 3800 pts of tyranids at yer service for all da waagh needz!
KEKEKE
Murgatangutz
Penktadienį apokalypsei atnešiu orku mėsos t.y 30 boyzu for fun i kuri nors team idėt ;] (requested by one player)

Nomad
Kas per Apokalipsė penktadienį? Aš irgi galėčiau pridėti ~700 pts guardsmenų + Vindicare Assasiną į bendrą katilą
Redagavo Nomad 2008-04-30 15:15
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Murgatangutz
Man čia Danis(danis2005) pasakė kiek žn 4 vs 4
Redagavo Murgatangutz 2008-04-30 15:43

Necrontyr
Hm, apie Apocalypse ir aš nieko negirdėjau, kažkas patyliukais tariasi :). Na bet tačiau, visvien negalėsiu.
danis2005
Heh, per velai praneshe apie shita geri.Penktadieni mum reik kuo daugiau Good Guys
vytzka
No good guys in 40k.

Only an eternity of slaughter and the laughter of thirsting gods.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
And screams like:"FOR THE EMPEROR!".Ok, jau keliaujam i Offtopic, sry