Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Del mini "fun" turnyro
uruk-hai
Turbut jau zinote: Liepos pradzioje bus isleista nauja Warhammer 40K taisyklu knyga. Galvojau ar nebutu smagu ta proga turnyra organizuoti. Sio atveju galvoju ne apie didele turnyra, bet apie maza turnyra iki 500 tasku mazdaug kaip combat patrol, kur jau zaisime pagal naujus taisykles.
Del to kad kiekviena partija gan greit galima pazaisti (su viskuo mazdaug per valanda), turetu buti imanoma tris turus plius pusfinalis ir finalis pazaisti per viena diena.

Jeigu atsiranda pakankama norinciu sugalvosime tiksla formata.
Drago_13
500 tai jau labai mazai. Gal geriau 1000, arba nors 750...
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
vytzka
Kodel, Combat Patrol turnyras visai nieko ideja (su CP restrictionais ir tarkime kiek daugiau tasku - 500 ar 600).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
CK5Y12
Bet kill team tai for fun turi but (pagal codexa =D), o jei turnyras, tai visi stengsis tik kad kuo daugiau iszudyt:), manau reiktu tada gal vertint pvz...pagal originaluma kill teamo, ir kiek customisation:D, nu ir kills, zinoma ;), bet cia tik mano nuomone...
danis2005
Ne kill team o Combat Partol, be to, rule bookas sako visas game turi buti for fun
CK5Y12
Ah clumsy me;D
Necrontyr
Jo, combat patrol turnyras tikrai būtų tikrai smagu. Be to, galėtų dalyvauti ir tie, kurie dar neturi sukaupę visos armijos ir iki normalaus formato turnyro jiems dar toli. Aš tikrai už tokį turnyrą.
Imperial
Ash irgi dalywauciau



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
CK5Y12
pff no special characters in combat patrool;d
Imperial
CK5Y12 parašė:
pff no special characters in combat patrool;d


Nice ,tap ir turi but



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Warhammer 40,000 zaidimai yra subalansuoti* mazdaug 1500 tasku limitui (iki 2000). Zaidziant su daug mazesniais limitais pasidaro pernelyg sunku tvarkytis su kai kuriais zaidimo elelementais (susidoroti su Nekronu monolitu arba Abaddonu 400 tasku armijai manau sutiksite kad nelabai realu). Tam balanso vardan yra ivedami atitinkami apribojimai.

Ir nera cia ko dejuoti

*sort of.
Redagavo vytzka 2008-05-26 06:40
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
uruk-hai
Turnyras atidesime viena savaite del LARP festivalis Summerland kuris irgi vyksta liepos men pirma savaite. Turesime tada viena savaite daugiau taisykles pastudijoti.:D
Zestianssik
I'm in
XXIcentury
me matyt irgi pasijungs. na 500 pt tai visai nieko jei combatpatroliškai, nes jei ne, tai pasirinkimas nulinis ;). (na čia tik man)
Khornette
Prirašykit mane
Nomad
O čia bus labai WYSIWYG? Turbūt dalyvaučiau
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
uruk-hai
Nomad parašė:
O čia bus labai WYSIWYG? Turbūt dalyvaučiau


Tasku nera daug. Bandysime WYSIWYG padaryti.
danis2005
Yay, no havocs for me
Batma
danis2005 parašė:
Yay, no havocs for me

Depends su kokiais weaponais tau havocu reik, gal as paskolinciau
Nomad
Tokiu atveju, gal kas galite paskolinti kokius aštuonis guardsmenus su plasma?
Redagavo Nomad 2008-06-09 19:39
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer