Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
Flames of War demo
magyar
Ką gi, laikas po truputį artėja. Flames of War demo prasidės kitą arba dar kitą savaitę, preliminariai kažkur tarp liepos 21 d. ir 28 d. Furor'uose. Tikslesnė info bus paskelbta netrukus.

Aš pats tuo metu atostogausiu, o demo reikalais rūpinsis Danielius aka maGE, todėl demo requestais atakuokite jį - ungvorox [et] gmail.com arba 8 682 keturi trys penki keturi šeši.
Redagavo magyar 2010-07-15 09:42


Kronas
Nūūū?..
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Nuuuu ka... Delay delay delay, kaip visada, bet neoficialus demo startuoja nuo kitos savaites treciadienio. Kadangi rugpjutis - atostogu metas ir aktyvumas stipriai krites, tai demo ivyks is anksto uzsiregistravus sioje skiltyje.

Zodziu, jeigu bus norinciu, registruojames ir tada suderinsime tikslu laika, rugpjucio 11 d.


JuSTiN
As ir brolis, noretume ismeginti si geima. 11 diena tinka. Geriausia butu dienos metu. Nuo 12-13h or smth.
Kronas
Aš irgi noriu. 11d tinka nuo 18,30.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Dienos metu be abejo nesigaus. Juk dauguma dirbame. Preliminarus laikas - 18:30.


JuSTiN
Ok. Tinka. Laukiam tolimesnes info
JuSTiN
Kokia situacija su demo?
magyar
Taigi, taigi... demo data islieka ta pati, vieta irgi - Zalgirio 108. Tie kas ateis pirma karta, pasukite man i mobilu kai busite prie pastato, iseisiu pasitikti. +37068355951 (Egidijus).

Ten pagal situacija ziuresime, ar apsiribosime tanku musiu ar ir truputi infantry imesime.


JuSTiN
Busim 18:30. Nepradekit be musu :]]
magyar
Dėmesio dėmesio. Deja, skubiai turiu pranešti jog šiandieninė Flames of War demonstracija neįvyks, nes demo žaidėją užpuolė asmeniniai neatidėliotini reikalai :(. Labai atsiprašom. Planuojam perkelti demo i sekmadieni arba kita treciadieni. Galima čia brukštelti kaip kam patogiau.

Šiandien klubas veiks, todėl jei suplanavote ateiti, tai visgi galite apsilankyti. Greičiausiai vyks Warmachine / Hordes ir INFINITY žaidimai. Galima bus ir pastarųjų demo pravesti.


magyar
Taigi, panasu kad visiems geriausiai tinka kitas treciadienis. Laikas tas pats. 18:30.


JuSTiN
Siandien Sieg Heil bus?
magyar
Bus. Kol kas viskas vyksta pagal plana.


magyar
Pirmasis demo žaidimas įvyko. Pats, deja, buvau kitkuo užsiėmęs, tai būtų visai šaunu išgirsti pirmuosius įspūdžius ir atsiliepimus.


null
Aš irgi norėsiu demo... bo staiga suvokiau, kad per šitą Infinity kampaniją jau senokai nieko nekariavau.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
magyar
Artimiausia numatoma demo - rugpjucio 29 d. (sekmadieni). Mazdaug nuo 14 val. Jeigu viskas bus gerai, pasirodys ir exonn'as su savo sovietiniais tankais.


JuSTiN
Ok. Manau ir mes prisijungtume. Noretusi dar kokia kova ismeginti, kartu su pestininkais. Ar ta diena, iseitu jums kokias dvi subalansuotas armijas mums padaryti? Su tankais ir pestininkais?
magyar
Zinoma, pasistengsime, ypac kai vakar bendrom jegom issiaiskinom armijos komponavimo principus. :D.


magyar
Šiandien, maždaug nuo 18:30 iki 20 val. bus galima išmėginti "Flames of War" demo. Norintys gali užsukti į "RIKĮ". Ieškokite Balio aka null. :).