Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer fantasy naujoku turnyras vasario 26 d.
Batma
Aciu uz labai faina pasizaidima
Plaukai
Man irgi patiko! (žiūrkės nekenčia chaos demonų) Bet man patiko Ačiū, Rudolfai, už puikią dieną!
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
uruk-hai
Cia turnyro resultatai:

1 Atskalunas 88 taskai High Elves
2 Martynas 70 tasku HIgh Elves
3 Boris 68 taskai Dark elves
4 Batma 58 taskai Demons
5 Gytis 52 taskai High Elves
5 Plaukai 52 taskai Skaven
7 Dziugas 48 taskai Dark Elves
8 Mantas 44 taskai Lizardmen

Aciu dalyviams uz dalyvavima. Labai didele aciu Imperial'ui uz didele pagalba:p
Redagavo uruk-hai 2011-02-28 11:37
Luxis
Aciu seimininkui ir zaidejams! labai patiko, ir paskatino ko greiciau apsispresti del armijos.
AKu
nemazai nauju zmoniu tikekimes isaugins visi savo armijas
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Plaukai
Auga auga armija Labai pasiteisino Doomwheel! Dažau kaip tik jį dabar bus gražutis, tik darbo reiklus...
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Plaukai
Beje, labai gražūs Chaos Demonai buvo, o taip pat ir Lizzardmen armija Buvu išties malonu prieš jas žaist, tik gaila, kad mano žiurkės dar ne tokios spalvingos
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
galetumet surasyti kokios armijos kurias vietas uzmeje prie vardu, butu idomu
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
uruk-hai
Done, High elves rules
AKu
oho kiek highelves, na neveltui jie OP laikomi Lizardam kaip ir tikejausi yra labai sunku be skraidancios rupuzes
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Kronas
Nesąąąąmonės. Vienintelis variantas, kai HE yra tikrai aukščiau kitų standartinių listų tai tik tada, kai juos veda Teclis.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Na svarbu, kad zmones zaidzia o uz ka tai cia jau skonio ir estetikos reikalas Nors aiskiai matosi, kad elfai rules, is 8 zaideju 5 losia uz elfus...B)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Manau, kad čia ir starterio klausimas yra... žmonės tiesiog perka starterį, ima tai, kas padoriau jiems atrodo ir viskas žiurkės specifika žiauriai šiaip. Po turnyro galiu pasakyti, kad Skavenai žiauriai neprognozuojami, sunkiai sutramdomi, bet smagūs Chaos Demonai buvo siaubingas priešininkas man... o nuo High Elfų gavau į skudurus per savo kvailą galvą, nors turėjau tikrai laimėt Kiek žaidžiau, man Demonai labiau OP nei elfai pasirodė. Elfai bent bijo to, kas ignoruoja armor seivus, o žiurkės tokio gėrio turi daaaaaaug
(Dark elves suck)
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
uruk-hai
Plaukai parašė:
(Dark elves suck)


Kas cia dabar. Kad taip pasake. As tau parodysiu.......
Marcus Siege
Iš klaidu mokamasi:)
AKu
nu nzn perridinimas su GW tai tikrai op ypac kai white lions kainuoja nedaug palyginus
Del demonu taip nesakyciau mazuose taskuose jie labai daug ko pasiulyt negali nes viskas brangu pigiausia 12 demonas.ir labai priklausonuo to kaip wardai metosi
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA