Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
storm of magic!!!!!
lostangel
skamba keistai tokie magijos ir monstru patobulinimai. ir taip super magai (teclis, slanas) valdydavo zaidima. kazkaip tokios armijos kaip dworfai, tradicine empire, bretonnia, neturi ka veikti sioje edicijoje, kvailai skamba ally su monstrais.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
AKu
na tai jei imi grifona ar koki monstra kuris tuneliuose gyvena tai viskas normaliai empire ir dworfai labai turi ka veik 8ed bet expansionas nekoks jiem
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Stroganrog
Tai ar bandete kuris nors kolega zaisti SoM?

Kokie atsiliepimai, ispudziai, pastebejimai???
AKu
na pas mus nieksnebande, bet nemanau kad bus kazkamir noro pabandyt
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na turbut as tai ignoruosiu storm of magic, ir taip magijos Warhammer fantasy yra gana daug, o storm of magic tai jau perzengia sveiko proto ribas
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Stroganrog
Pozityvumo kaip matau nera

Na - kas dar pasisakys?
lostangel
visai noretusi pabandyti, kodel gi ne..
taciau, pirma daug kainuoja viska supirkti (taisykles, pastatus, atskirai kaip supratau burtu kalades, ir aisku monstrus, zaisti su popieriukais mazas malonumas)
antra kaune turim mazai zaideju, su gan ribotu finansu ir figureliu pasirinkimu, o cia dar galima ir ally pasimti visai is kitu rasiu, tai normaliai losti mazeja galimybiu...
ir klausimas kaip su turnyrais? ar bus tai leidziama? abejoju, per daug kainuotu zmonems finansiskai...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Saulius
Čia tiems, kas turi daug laiko ir galimybių, o tokių nykstanti mažuma. Kadangi Lietuvoje nėra didelis narių skaičius, tai visi logiškai paskaičiuoja, kad neverta pačiam tuom užsiimti, nes nebus su kuom žaisti, o du žmonės yra per mažai, kad kišti į tai tūkstančius ir pastangas.
Turnyrų tikrai nebus, o jei ir bus, tai kartą per metus kažkurioje pasaulio šalyje, nes pats pagalvok kiek užims partija laiko, ir ar realu per dvi dienas sužaisti net tris partijas, jau nekalbant apie penkias?
Nesuk galvos apie tai, geriau daugiau turnyrų pagal einamą ediciją ir iniciatyvos įtraukiant naujus žaidėjus.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Kronas
Storm of Magic proga, GW perleidžia ir senus monstrus:

http://www.games-workshop.com/gws/content/blogPost.jsp?aId=17600007a
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Batma
Ale nu ir baisus tas Lammasu :/
vytzka
Del monstru nezinau bet kai kurie tie kaulai tai pusiau su velniu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Pas mane vis dar mėtosi šitas Lammasu in metal. Netgi su rideriu. Tiesa, jis ne mano :D.

Šiaip palyginus su šiuolaikiniais leidiniais, tai 20-metis Lammasu atrodo tikrai apgailėtinai.
Redagavo magyar 2011-07-18 11:22


Stroganrog
OOOOOO tai atsiusk man ji - panaudosiu pagal paskirti!!!!!
AKu
SOM oficially sucks balls....
Nenu rimtai visiskas crap.

Vienintelis geras dalykas ka bus galima panaudoti tai monstrus campanijom ar scenarijam ir viskas.

Apie magija net ner ka kalbet. ateina mgijos faze rideni visus kaulus iskociojai irrisistable ar priesininkas nenubur, game over.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Si karta GW jau tikrai persude Turbut musu laukia eilinis figureliu brangimas, nes Storm of magic nebus komerciskai sekmingas projektas , reiks gi kazkaip padengti nuostolius
O zmogu kuris kure toki crap kaip SOM, reiktu ismesti is darbo. B)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Toks vaizdas kad Gw visiskai neskaito forumu ir nesidomu ka klientai kalba apie ju produkcija. tiesiog pofik jiem ant zmoniu sugalvoja platna istorija ir galvoja o praeis nors viska isbalancina dar daugiau zaidimo mechanikai visiskai netinka dzin.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
vytzka
Nepyk Walgi bet jeigu GW skaitytu fanu forumus ir kreiptu demesi i ten sklandancius wishlistus ir nuomones apie zaidimo balansa tai butu dar blogiau (tai yra mano nuomone susidaryta ne vienerius metus skaicius Warseeri, DakkaDakka ir pan).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
AKu
nepykstu
Tai nori pasakyt kad vienas dice rolas kuris apsrpendzia visa zaidima yra gerai?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Aš gal patikslinsiu.
Vienas metimas kritiškesniu momentu vis labiau nulemia žaidimo baigtį.
Tai nėra gerai, bet visada warhammeryje taip būdavo, kad tam tikru metu vienas sėkmingas metimas nulemdavo pergalę, tik kad jis buvo labiau kontroliuojamas ir retesnis faktorius. Ankščiau irgi žmonės girdavosi savo įsimintinais metimais ir jų pasekmėmis, bet tai buvo tikrąja ta žodžio prasme įsiminti ir pakankamai reti nuotykiai. Dabar tai jau net neįdomu, nes atsitinka vos ne kas trečiame žaidime.
Dabar man labiau smagesni ir įsiminti žaidimai tampa, kai jie trunka iki 5-6 ėjimo ir iki pat galo dar nėra aišku kas ir kaip baigsis.

Labai nesmagu būna, kada antrame ėjime reikia spausti priešininkui ranką, nes jau viskas baigta.
Redagavo Saulius 2011-07-23 15:01
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition