Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Steamroller 2011 Spring REGISTRACIJA
vytzka
Data: 2011 geguzes 28.

Scenarijai: Steamroller 2011 pagal oficialia procedura (skirstant pagal grupes, t.y. kad nebutu panasiu is eiles). Bendras taisykles galite rasti http://privateerpress.com/organized-play/steamroller-tournaments
Dalyviu skaicius: 8+
Laiko limitai: standartiniai, 12 minuciu 50 tasku ir 5 minuciu pratesimas karta per zaidima.
Leidziamas (neprivalomas) antras armylistas, to paties factiono su skirtingu casteriu.
Proxy modeliu naudojimas neleidziamas. Konversijos turi buti patvirtintos organizatoriu.
Tasku skaicius: 50.

Dalyvio mokestis 15 Lt.

GO!

Uzsiregistravusiuju sarasas:

WhiteDragon, Trollbloods
Imperial, Khador
Batma, Trollbloods
Grifka, Legion
Danis, Cryx
Gambler, Khador,
Vytas, Circle
Redagavo vytzka 2011-05-26 20:00
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Beje. Nelabai smagu kad reikia tai apskritai pabrezti bet per neseniai vykusi eventa pasitaike girdeti kaip kitas zaidejas ne paciais mandagiausiais zodziais koliojo savo oponenta. Primenu kad Steamroller turnyru formatas reikalauja auksciausio sportiskumo ir pagarbos kitiems zaidejams todel jeigu taip nutiks siame turnyre kaltoji puse bus be ceremoniju salinama is evento.

Dar kas liecia reikalingus turnyrams daiktus tai bus privaloma tureti cloud efektu templeitus (kad ir is popieriaus). Neturi templeito, negalima ir efekto naudoti. Su front arc'ais kaip visada, jeigu nepazymeta tai nesutarimai bus sprendziami savininko nenaudai.
Redagavo vytzka 2011-05-16 09:59
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Me in, TrollBloodz!!!
Imperial
For the Motherland! In !

Beja kaip bus su scenarijais ,zhinomi ish anksto ar kaip kitaip?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
WhiteDragon
bus randominiai, pirmame rate random iš 4 pvz, antrame random iš kitu 6 pvz ir tt. Šiaip stemrolerio rulsuose yra pvz parodytas
vytzka
Kaip ir dokumente parasyta. Steamroller 2011 yra 16 scenariju sudalintu i keturias grupes pagal gameplay tipa. Pirmu turu imamas random is bet kurios grupes. Antru turu tik is tu 3 grupiu kuriu dar nebuvo ir t.t. (nuo penkto turo jeigu toks yra vel is pradziu).
Redagavo vytzka 2011-05-16 12:44
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Somefriik
vytzka parašė:
Beje. Nelabai smagu kad reikia tai apskritai pabrezti bet per neseniai vykusi eventa pasitaike girdeti kaip kitas zaidejas ne paciais mandagiausiais zodziais koliojo savo oponenta. Primenu kad Steamroller turnyru formatas reikalauja auksciausio sportiskumo ir pagarbos kitiems zaidejams todel jeigu taip nutiks siame turnyre kaltoji puse bus be ceremoniju salinama is evento.

Huh? what happened where now? ka prazhiopsojau?
vytzka
Ne pletkinti cia vieta. Vardais nevardinsiu bet tiesiog prasau atkreipti demesi kaip elgiates zaidimo metu (ypac, bet ne tik, su jaunesniais zaidejais jeigu tokiu uzsiregistruos).
Redagavo vytzka 2011-05-16 14:38
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Nera ivardintas stojamasis mokestis.

Ir kartu ta proga noreciau uzsiregistruoti.
vytzka
Pridejau, nario mokestis 15 Lt.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Nestabdom
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Jump Starting thread. TO WAR!

(tai reiškias registruojuos)
Paralius
Preliminariai IN. Jei tik spėsiu užpildyti trūkstamas armijos gretas (damn jūsų 50 taškų sprendimą) ir neapsivers planai.
danis2005
velnionestasirpamestas parašė:
Preliminariai IN. Jei tik spėsiu užpildyti trūkstamas armijos gretas (damn jūsų 50 taškų sprendimą) ir neapsivers planai.

Visada galiu paskolint, vis tiek su Cryx einu lošt.
WhiteDragon
Kažkaip mažokai mūsų čia
Batma
Ar Vytzka dalyvausi pats jei nesusirinks 4 dalyviai?
vytzka
Tai teks. Na bet gal keturi bus, bet siaip mazoka.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Paralius
Tai ir Dani prirašykit. O su Vytzka jau 6 dalyviai.
WhiteDragon
O 6 tai jau ne 4
maGE
Toks dalyviu kiekis yra apgailetinas ir galiu jum is patirties pasakyti kodel.
1. 50 pts be proxiu ne labai daug kas istraukia
2. Organizatoriai neatsizvelgia i zmones maziau zaidusius kuriem ir 35 ir 25 pointai nera dar atsibode kaip jiem. Todel neturedami patirties jie skipina sita reikala.
3. Moketi 15 lt kad laimetu vel tas pats zmogus irgi niekas nenori.

Taigi pagalvokite kodel jusu comunity sustojo, o gi todel kad per aukstai pakelete kartele ir niekas nenori sokineti

PS. TROLLOLOLO
Redagavo maGE 2011-05-25 11:17
Liberate tute me Ex Infernis!