Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine/Hordes geros naujienos ir preview (part IV)
Imperial
Tiek concept art tiek real model I like



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Paralius
Kaip supratau, anksčiau, vietoje medalių, turnyro laimėtojas gaudavo foilines savo armijos kortas. Skaitau sau vieną thread'ą ir matau, kad PP neketina jų sugražinti, bet dirba ties kažkuo kitu šituo klausimu: http://privateerpressforums.com/showthread.php?19508-A-plea-for-Gold-Cards/page2 žr. #72 postą. Idomu, idomu... Bacon cards.
vytzka
http://www.focusandfury.com/forum/index.php?topic=2540

Kruva visokiu Wrath spoileriu, neaisku kiek tikri bet daug.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
It smells...
vytzka
Nu warcasteriai kazkaip ziauriai atrodo man visi. Kas te zino, gal ir bullshittina ciuvas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Na, jeigu čia tiesa, tai... 6 nauji jackai Retribucijai OoO. Na tiesa, vienas ne visai naujas.
Taip pat paminėta, kad naujas galvų dizainas ateina, primenantis kūjaryklio (hammerhead) galvą. Čia tai super.
Aišku, dar čia gali miglos pūtimas.
Redagavo magyar 2011-06-10 07:01


danis2005
Mano manymu Scaverous peržiauriai atrodo, taigi lauksiu knygos (arba full stats spoil iš tam tikro forumiečio kuris knygą anksčiau už mus gaus ^^)
vytzka
Girdejau kad kitas, patikimesnis, sourcas patvirtino kad panasu i tiesa.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Nu tada manęs nežavi tai ...
danis2005
Na o man...well:

vytzka: animaciju tai jau gal nededam
@vytzka:now you ruined it...thanks...
vytzka: gal as senstu bet pamenu laikus kai internetiniai forumai buvo skirti diskusijoms
@vytzka:ha, o PP forumuose su tuo pačiu prikolu prasisukau
WD: Reiskiasi pasiseke
me:Yo dawg, I heard you like conversations, so we put a conversation in to your conversation so you can...
WD : Yeah, because is beter then OT in main chanel...
vytzka: tai offtopikas ir sitam forume yra, ten nors ir performing artu tekstiniam pavidale galit uzsiimt ne tik image macros
Redagavo vytzka 2011-06-10 10:11
magyar
WD, palauk rudens/žiemos ir tu gausi savo uber trollius :). O šiaip, laikas parodys ar čia power creep tendencija ar ne.


vytzka
Ant popieriaus viskas baisiau atrodo. Pagyvensim pamatysim.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
man negaila kitiem gero stuff mane nervuoti pradeda power creep, kai nauji iseina kietesni uz senus.
vytzka
Na character jackuose buvo 0 powercreepo kol kas. Casterius ziuresim.

Aisku, Damiano kol kas atrodo labai stiprus supportinis casteris. Constance irgi bet ji tokia fast melee castere daugiausia, Cygnare siaip taip isipaiso bet pas Merc'us is tikruju geriau.

Harkevichius yra gunline casteris Khadore, kas yra tokia gana shakey nisa is tikruju, pagrindine problema kad jis uz Barta geresnis visais atzvilgiais (tik su levesniais jackais) o ne uz kazkuri Khadoro casteri.

Scaverous who gives a shit, Cryxai turi tiek WTF casteriu kad sitas net neissiskiria.

Thyros atidziai net neziurejau bet irgi abejoju ar bus labai mindblowing. Reikia eit paskaityt
Redagavo vytzka 2011-06-10 09:19
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Daug idomių (ir tikėtina gražių) žaisliukų. Ypač neįtikėtinai daug gaus Retribution.
magyar
Mhm mhm... Aš žiūriu man, kaip Retribution žaidėjui, ateina metas rimčiau nupūsti dulkes nuo modelių. Reikės pagalvoti ir apie Wrath event'ą :).

Naujienos tikrai neblogos, o Ossyanas - naujas Ret casteris - atrodo tikrai solidžiai. Iš pirmo žvilgsnio :).


danis2005
Forumuose pasiskaičiau, kad Wrath opening eventas turėtų tikrai būt, su visokiais coin'ais specialiais and whatnot.
vytzka
Wrath eventas bus ir tikrai su faction coinais. Reikia tik sulaukti kito pas tiekejus. Siaip itariu apie mano gimtadieni liepos viduryje bus kaip ir liudnai minimas Hordes Mk2 launchas
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Oh boy, tada laukiu. Dabar pertraukėlė, o po to vėl turnyrų sezonas.
Batma
Scaverous modelio review
http://www.youtube.com/watch?v=63Fl6F1O240
(video rusiškai)