Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine/Hordes geros naujienos ir preview (part IV)
magyar
EDIT: nusisekejau, nes sunku suprasti ka ten tas rusas burba is pirmo karto. Medium baze pasirodo. O kokybė tai matosi superinė.
Redagavo magyar 2011-06-11 12:40


vytzka
Sakiau gi kad medium baze bus ^^
Redagavo vytzka 2011-06-11 12:43
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Nu crap nu, Scavy, baik būt toks geras, žmonės ant manęs rėks jei tave naudosiu. Duodu 1,5 savaitės iki pirmos erratos jam...
maGE
http://privateerpress.com/warmachine/gallery/retribution-of-scyrah/battle-engine/arcantrik-force-generator

WTF is this?
Liberate tute me Ex Infernis!
Niblit Groinstabber
Elfų mobilus kebabų kioskas.
magyar
Šitas jau buvo aprašytas kažkuriame NQ, nepamenu kuriame, čia gal vytzka gali pagelbėti prisiminti.


vytzka
Lyg ir ne NQ isspoilintas buvo, pas mane NQ nera (neturiu 36 dar).



Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Apčiuopiamesnis WRATH preview:

http://losthemisphere.com/blog/?p=13944


magyar
Tiesa, negaliu pasakyti man žiauriai patiko naujas myrmidono galvos dizainas iliustracijoje. Tikėjausi kažko plėšresnio.


danis2005
Wrath stuff'as man vizualiai LABAI patinka, negaliu sulaukt knygos
Imperial
"… except the Eliminators. Dammit, Khador, acrobatic stabby chicks are a Protectorate of Menoth schtick! We even have a warcaster themed around it! The nerve! I dunno, you take over Llael and suddenly you think you can pinch the cool stuff from anywhere without recriminiation. I’m totally telling Severius to take the Northern Crusade into Khador."

Wisi kiti Khador stuff nlb domina, bet vat shitu paneliu tai laukiu, lb tikiuos kad good skulptai bus.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Musu visi nauji jackai (iskaitant gallanta) taisykliu atzvilgiu biski meh, na gal Rosinantas geriausias, Guard Dog LOL. Bet visas kitas stuffas valdo.

Jo as irgi tikiuosi kad kayazes mergaites bus superines gales draugauti su First Mate Hawk. bet uz asasinus leviau atrodyt nelabai gali tai vilties daug.
Redagavo vytzka 2011-06-13 13:05
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Truputi patrolinsiu. BET TAI KAI NEIDOMU KAI TAU NEPAREINA NAUJO STUFO laukiam dominanco ar kaip tas velnias vadinasi o šiaip džiaugiuosi už jus WM broliai
Paralius
Paskutinius pora menesiu ziurint naujus releasus skirtus tik WM frakcijom buvo kiek liudnoka. Bet niekis, isejo Wrath, WM fanai pasisotino, tikekimes prades lysti spoileriai Hordoms. Gal koks naujas Serapho skulptas, gal daugiau pusnuogiu Legiono mergu warcasteriu, gal dar didesnis drakonas su daugiau galvu, letenu ir sparnu. O gal netgi nauja vabalu rase...

Gal kas zino kas bus battle enginu atitikmuo hordoms?
WhiteDragon
Battle engines for hordes btw legiono artworkas kazkur jau buvo isspoilintas.
Batma
Buvo suspoilintas kazkuriame insideryje teaseriai hordos battle enginam (lyg ir buvo legiono tentacles with tentacles on tentacles with some tentacles on top)
vytzka
Pavydi, WhiteDragonai, taip ir sakyk nieko, sulauksit ir jus.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Legion:




Orboros:




Somefriik
Celestial Fulcrum, Orboros Battle Enhine. CANT F**K'in wait
vytzka
Jo, Orboroso laikrodis visai kietas. Nepamenu kas troliu buvo, katapulta kazkokia? Kazkas medinis.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas