Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
kainu kilimai
AKu
http://www.darksphere.co.uk/index.php

Sakes, jau dabar kaina super didele o jie dar ~25% kelt nori? niekaip nesuprantu kokio velnio, marketingo vadovo jiem reik naujo jei nesugeba pelno pasidaryt su tokiom kainom.

Rudolfai gal ka girdejai? Tikiuos cia melas...
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Imperial




[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Batma
[sarcasm]
THIS IS AN OUTRAGE!
[/sarcasm]

Kadangi GW kainas kelia kiekvienais metais, nesuprantu ko čia piktintis? Laikas jau priprasti
vytzka
Ne taip mastai, Walgis. Ne nesugeba pelno pasidaryt. O mano kad gali daugiau Tikrai jie ne i nuostoli dirba dabar.

Jachtos ir privatus lektuvai patys nenusiperka.
Redagavo vytzka 2011-05-20 14:41
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Kartais apie kainų kilimą Warhammerio rulebookuose nerašo? Ech, su GW kainų kilimas kaip ir tradicija yra, nostalgia net apėmė.
Marukas
Na nustoti zaisti neverta, tiesiog reikia pradeti naudoti daugiau unit fiileriu core unituose (graziu) Verta pirkti naudotas figureles, jos buna 20-50% pigiau nei is GW... Kas zaidzia uz Orkus, Skavenus, Dwarfus ar High Elfus ebay pilnas tokiu figureliu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Nematau aš čia išvis kažkokios problemos. WH nėra pasaka be galo, nusprendi ko nori ir to sieki. Aš dabar noriu pasidaryt tūkstančio taškų nudažytą clan skryre Skavenų armiją - tai tikrai nėra brangu. Aišku, antras planas yra surinkti visus modelius išleistus Skavenų - čia jau kitas klausimas Armijos kaupiamos pamažu, nereik norėt ateit ir nusipirkt viską. Tam net dideliuose turnyruose pas mus po 20% proxy leidžiama. Perkiesi kas svarbiausia ir brangiausia taškais pradžiai, smulkmenas paproxini, bet gali žaist ir hobis juda link didelio gėrio - gražiai sutvarkytos armijos.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Marukas
Problemos kaip ir nera, siaip galima sumazinti turnyru formata nuo 2500 iki 2000 pts, ar kokiu 1800pts.. Ir naujokams butu greiciau isilieti i zaidima ir proxi butu maziau
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Blogai bus tada, kai battleforce ir starterių kainos pakils. Reikia skirti du dalykus: norą žaisti tiesiog žaidimą, užsiimt hobiu ir pamažu kaupt armiją ir norą pasidaryti kokią nors trenktą competitive turnyrinę armiją, su kuria eini laimėt turnyrų ir daugiau nieko. Negaliu pasakyt, kad išleidau labai daug pinigų, bet galiu pasidžiaugti armija ~3000 pts. jau. Tiesa, jei norėčiau pasidaryti super competitive army listą turėčiau prisipirkti dar krūvas modelių.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
na ka su naujom kainom GW gali eit povelniu!! Tikrai prarado klienta. Daugiau nieko nezado pirkti is ju parduotuves, vienintelis variantas Ebay uz 50% kainos ne daugiau.
Isejo carnosauras i resin tai vietoje 25 pasidare 40 svaru idiotai. kai tokios mazos firmeles kai mantic isleisdami modelius is metalo i plastika sugeba modeliu skaiciu padvigubint o kaina palikt tokia pacia o cia kaina netgi kyla... cmon, ant kiek zmones turi but kvaili kad uz tokias kosmines kainas pirktu. Jau anksciau buvo brangu dabar tiesog nezmoniskai, plius 8ed modeliu skaicius isaugo nesveikai, tai tiem kas nori beproxy zaisti isvis tragedija. Hobistam kam svarbu dazymas tai dzin nusiperka viena figurke ir dazo ir paskui gerai atrodo ant lentynos.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
biznis yra biznis... kol zmones pirks tol kainos bus aukstos...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Plaukai
Dar kartą reikia pabrėžti, kad WH matyt nėra sugalvotas kaip žaidimas, kuri ateini ir nusiperki. Tai turi būti ilgametis projektas ir perkant po dėžutę kas du mėnesius tikrai nėra kažkokios didelės tragedijos. Mažinsim taškus ir žaisim toliau sėkmingai. Man maži mūšiai net fainesni
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
kai negali padet lordo kokio nori tai menkas malonumas zaist. pvz su lizardais sunku butu pastaty slann ar net carnosaura su oldblood mazuose musiuose o kai turi paskui tik skink priestus tai neidomu zaist paprasciausiai. stegadonas ir dazniausiai tik vienas tada gaunasi kuri nupyskina be problemu... o bizni tai jie sudina daro nes nezino pagrindiniu ekonomikos desniu, kai jie kelia kainas automatiskai pirkeju mazeja, mazeja pirkeju dideja prekes savikaina todel preke vel kas met dideja ir vel kasmet zmoniu mazeja. uzburtas ratas kol neprades normaliai mastyt.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Plaukai
Na, čia manau reiktų atkreipti dėmesį, kad jie prekiauja viso pasaulio mastu. Kiek mačiau užsienio forumuose ten žmonės mainosi ir prekiauja armijomis, kurių retail price 250-1200$ Nemanau, kad vakaruose kažkas kels dideles bangas dėl truputį brangesnių modelių. O kad kažkoks lordas pabrango man pvz visai nerūpi. Pas mane irgi yra Screaming Bell, Plague Furnace - abu kainuoja 300 lt. Ir ką? Nu pasitaupai, nusiperki ir turi. Daugiau kaip ir nereikia. Jei nori susipirkti viską visoms įmanomoms situacijoms, tai aišku brangu bus. Tada ir abominationus 4 man reiktų pirkt po 120 lt, nes negali žinot... gal imsiu ir nuspręsiu 4000 taškų pažaist? Jei taip žiūrėt, tai gyvenime visko nesusipirsi, reikia savo poreikius apsibrėžti aiškiai ir neklis problemų. Kiek skaičiau forumuose, užsieny žmonės ima listus ir tada jiems po truputį surinkinėja modelius. Neperka kažko, nes kažkam reiks. Ima konkrečiai: Lizzardmen 1000 points. Nusprendžia kokio listo nori ir jam perka modelius - tada pigu.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
AKu
jei tu visada vienu listu zaisi tai uzjauciu tave. Visiskai jokio idomumo zaist tuo paciu listu. Nebrangiai pabrango galbut vienas modelis bet kai ziuri kiek ju pirkt reik atsoka fantazija. pvz stegas pabrango 20 lt as ju noreciau turet 4 taigi op 80lt viskas pabrango. +lordas pabrango 40lt jau 120. Sakyt truputi pabrango... Kiekvienam savaip. as tikrai tiek saibu neleisiu ant kareiveliu. Beje kadangi jie prekiau ja pasauliniu mastu tai tas desnis dar labiau jiem pasireiks.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Niblit Groinstabber
GW padarė taisykles, kad pirktum daugiau ir pakėlė kainas. Anksčiau, kad galėtum pradėt žaist reikėjo 2 batalionų, dabar minimum 3-4. Sakot žaist iš mažesnių sumų? Tai kad nelabai įdomios kovos. Tvarkoj, jei nori surinkt idėjine armiją ir pasistatyti ant lentynos, bet kad žaist reikia daug daugiau. Negi pastoviai žaisi tu tą pačia armiją? Ir pačia atsibos ir priešininkui neįdomu. Jau nekalbant apie turnyrus ir visokias kampanijas, kur didelis pasirinkimas yra būtinas. Tai kažkai man atrodo, kad GW tiesios nusitapšnot ant kliento. pot o kai susidomėjau istoriniais žaidimais ir pamačiau jų kainas, tai dabar GW Price Listas panašūs į kokio aukso centro kainas kur 1 gramas 120 litų. Nesistebėčiau jei GW dar kainas pakeltų. Dar neužmirškim, kad knygos kepamos daug greičiau, spėju bus prikurta naujų unitų už žvėriškas kainas. Bent man taip atrodo.
AKu
tai jau matant TK aisku kad bus pakepta nauju ir geriausiu knygoje unitu
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Plaukai
Na, hobis yra brangus dalykas mano laisvi pinigai visi į hobį krenta ir tiek. Jei nori ir mašiną blatną vairuot, ir po užsienius maltis, ir gerą garso/vaizdo aparatūrą, naują kompą, kietą telefoną turėt, ir dar priedo WH lošt, tai žinai... aišku sakysi neapsimoka kareivėliam pinigus leist Skirt 120 lt hobiui per mėnesį/du yra tikrai ne bėda. Vėlgi, sakau, armijas reikia pirkti pamažu, o ne ateit pirkt 4 stegadonus vienu kartu tik dėl to, kad tai labai competitive. Kam super competitive no-proxy listas jei turnyruose nedalyvauji? GW dabar daro turnyrą Las Vegase prestižinį ir tikrai atsiras žmonių ir iš Europos, kitų pasaulio dalių, kurie keliaus ten ir savo hobiui 3-4 tūkstančius paklos vien kelionės išlaidoms padengti. O mes čia dabar dėl 20 lt vėją keliam. Buvo laikai kai alus kainavo ~1,5 Lt, tai ką dabar metei alų gert kai ~2,00-2,50 Lt pasidarė?
Be to, pas Rudolfą stovi dar pigieji lizzardai, bet jų irgi niekas neperka. Man tas ir juokinga, kad baisu, jog brangs minatiūros, bet pilnos lentynos pigiųjų versijų, kurių niekas neima. Tai kur anšlagas, pirkimas kol pigu kaip kad būna prieš cigaretėms pabrangstant? Taigi lėkit bėkit pirkt, Rudolfas tikrai kainų nekels seniau gautai produkcijai. Gali prispirkt metam į priekį! Faktas tas, kad taip ar taip modeliams pinigų visi gaili ir pigesnių alternatyvų ieško, visokius fillerius galvoja ir pan. Nesvarbu kiek kainuos, vis tiek būs blogai. Čia yra faktas. O nauji žaidėjai, kurie užsikabins išvis galvos nesuks dėl to, kad jie nežinos kaip buvo anksčiau ir nelabai jiems rūpės.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Niblit Groinstabber
Jo, tai reiškia, kad skirian 120 Lt per mėnesį, tai kažkur po ..... pusantrų metų galimas pradėt žaist turnyruose ir dalyvaut kampanijose??? Man kažkaip daug priimtiniau būtų atsisakyt GW produkcijos kur įmanoma. Yra ir kitų gamintojų kurie gamina Fantasy modelius ir daug priimtimėsnėm kainom ir tikrai ne prastesne kokybe. Kam man pirkt 1 modelį po 10 Lt, jei aš nusipirkt daug pigiau, arba jei žaidžiu už imperija, galiu nusipirkt istorinius modelius ir pritaikyt juos. Kaip pvz 8 metaliniai Pikemenai kainuoja 48 Lt, jau nekalbant apie plasmasinių kainas. Sutinku, kad toks hobis nėra pigus dalykas, bet pasižvalgyti alternatyvų nėra blogai.
Plaukai
Alternatyvos tikrai nėra blogai, bet dėl turnyrų tai man juokas ima Va Magic: the Gathering žaidėjai Lietuvos tai tikrai dalyvauja turnyruose, važinėja po pasaulį net. Mūsų wargaming'as yra casual lygio, o normalias armijas, su kuriom kur nors važiuot galėtų gal 2-3 žmonės turi. Tai čia kalbėt apie kažkokius turnyrus net prasmės nėr. Ir vėlgi, jei ruošiesi turnyrams tai reikia pamiršt ir Walgio minėtą įdomumą, nes turnyruose einama žaist su listais kuriais žaista dešimtis, o gal ir šimtus kartų, jie yra ištobulinti ir įvaldyti. Va ten tai niekam nerūpi įdomumas, tikslas - laimėt. Tada perki viską, ką reikia ir nesvarbu kiek kainuoja, nes nori, kad list'as būtų competitive. Pas mus tokių maniakų nemačiau kol kas. Aš gyvenu su tikslu surinkti visus šiuo metu parduodamus skavenų modelius pvz. O listus darysiu kaip papuola iš to, ką turiu. Beje, kažkaip nepastebėjau, kad Skavenai pabrangtų. :\
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)