Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer fantasy turnyriukas!
Double_Trouble
Nuo manes ir Algio manau tuos klaustukus galit nuimt, kur sarase Nes planuojam dalyvaut Aciu
Plaukai
Batma, kreipiuosi su prašymu Gal gali kelias nuotraukas atsiųst į sarunas.cesna@post.skynet.lt ? Beje, dar kartą ačiū visiems už paramą ir geras emocijas. Sveikinimai Imperialo chaosams!
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Batma
Kad aš per tuos žaidimus gal dvi ar tris nuotraukas tik padariau, bet tuoj perkelsiu iš fotoaparato, pažiūrėsiu ar kas gavosi
AKu
Dėkui Plaukam už puikų turnyrą
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Double_Trouble
Turnyriukas liuks! Kaunas dekoja
Imperial
Dekui Plaukams uz turnyra!
Ir atsiprasau visu kad pradejau megautis gyvenimu ir to pasekme mano luck'as pakilo sky-high xD



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Luxis
Dėkoju organizatoriams ir dalyviams už puikų renginį! Buvo ko pasidžiaugti ir ko išmokti.
Marukas
Nesitikejau, kad 1250pts gali buti taip idomu, dekui Plaukam uz turnyro organizavima ir kruuuuva bitsu sveikinimai nugaletojui. Daugiau tokiu renginiu mum visiem nepakenktu:)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Xox
Yaa, turnyriukas super buvo, lenkiam galva Sarui! ;]] ir jei kazkam idomu, tai taip preliminariai primetem rezultatus, gali buti netikslumu, nes daug kas issilakste, bet tokie +- rankingai:
1. Imperial - 60
2. Xox - 43
3. Walgis 37
4. Batma 35
5. Lietuvis 32
6. Taulen 31
7. Marukas 29
8. Double Trouble 18
9. Luxis 15
10. Sir Vicious 14
(rock)
lostangel
sveikinimai Sarunui:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
spyglius
Fakin gaila, kad negalėjau dalyvaut. Ar būtų įmanoma pamatyt nuotraukų?
Plaukai
porą įmečiau į Facebook puslapiuką D6
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)