Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Baltic Open FB 2011
AKu
As su tais organizatoriais susisiekiau. Sake jie iesko jau mum ir estam keliem nakvynes vietos kad pigiau butu
Is esmes galiu ir as Vairuoti nera man sunku tik kad jei policija stabdytu tikrint, tai del draudimo gali prolemu kilti
Redagavo AKu 2011-09-16 08:33
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
lostangel
as dar negaliu paskyt del vaziavimo, nezianu kito men grafiko ir kaip pavyks su seima suderint. ir paciam turbut truktu figureliu lt leidiza bent kelet apaproxint. su breotnia truksta antro trebucheto, niekaip negaunu.. su demonais, fiendu ir kairos turbut arba lord of change. galima armija ir be ju taciau netokia stipri...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
AKu
trebusheta pats pasigamink as grudge throver konstruosiu
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Dargiri dar pakentek, tavo trebusheto reikalai sprendziasi per artimiausias 24 val tai dar gal net ir spetu atkeliauti iki turnyro, jei laimeti gausis
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
labai laukiu, smagus dalykas:)
Redagavo lostangel 2011-09-16 18:07
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Conjurer
Walgis parašė:
Ne taip sakai Pauliau issiduodi dabar kad sveika masina tik kad tu nenori vaziuot su savo reik sakyt pas mane sugedus, ar daug kuro ryja:D


Is posible to drive to Riga with bus, for example:
http://www.luxexpress.eu/
AKu
Taigi Rado mum (4asmenim) vieta nakvynei pas viena is ju zmoniu. tereiktu pasiimti, miegmaisius, jeigu jum tinka parasom man pm arba cia. Jeigu netinka, jie suras mum pigu hoteli
Kaip del vaziavimo ar nepasikeite nuotaikos?
Lostangel gal suzinojai darbo grafika ir zinai ar galesi vaziuot ar ne?
Imperialas, ka tu? vaziuosi ne?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Double_Trouble
Na as preferinciau lovoj miegot, bet siaip tiks ir miegmaisy Del vaziavimo, tai vis dar vaziuoju aisq:))
Marukas
Man tai svarbu nuvaziuoti, butinai reikia pabandyti, o kur nakvoti neturi reiksmes
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
varnas
Smagu matyt kad jaunieji talentai pradeda vazineti i kitu saliu organizuojamus turnyrus. Turesit geros ir daug patirties. Blemba tikrai smagu. Nes uzpludo nuostalgija kai jusu metu vazinedavau Ehhh Senas pasijauciau
Hmmmmmm
Marukas
O as is tikro jau nebe jaunuolis, bet megstu wargaminti negramzdink saves i nostalgija, geriau griebk savo figurkes, nupusk nuo ju dulkes ir lekiam i Turnyra bus tikrai geriau nei nostalgija
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
butu smagu pamatyt vel Varna losiant:) uzsirasyciau i eile sulost:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
varnas
Senutis varnas jau kuri laika masto apie nuputima dulkiu nuo DE. Taciau dabar kitu reikalu milijonas. Na bet jau po truputi figurkes ruosiasi sugrizti isksolintos. Gal pusmecio begy ir prisiminimo / susipaiznimo su naujovem betla pavyks susorganizuot. Jei kas atsiras norintis su naujovem supazindint o tada gal ir pageimint laiks nuo laiko atsiras kada
Hmmmmmm
Marukas
Na tai ar yra koks nors narsuolis ant Lietuvos kuris prisidetu prie zygio i Ryga? Nejau nei vienas Vilnietis negali?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Aha. lyskit is urvu, plaukiam i baltijos vandenynus
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Kronas
Vilniuje WH beveik miręs...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Na taip, bet gal dar ne ant tiek , kad nei vieno zaidejo neatsirastu? Puiki proga prasiblaskyti, pazaisti ir paziureti kaip kiti zaidzia + reikalavimai normalus, nereikia WYSIWYG, beveik jokiu ribojimu.. Kronai gal pats dar sugalvosi?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Kronai, gal gali įvardinti dabartinę padėtį Vilniuje apie WHFB žaidėjus, gal ir jie tuo pačiu atsišauks? Keli aktyvūs likę, kas tokie, kiek dažnai susirenka pažaisti WHFB? Ko trūksta, kad suaktyvinti žaidėjus?
Kas perėjo į kitas sistemas ir kodės?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Kronas
Man rods, niekas iš mano pažįstamų nebežaidžia (ar sužaidžia kartą į 2 mėn geriausiu atveju), tad nežinau nei kas nei kiek nei kaip.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
O pats kaip save įvardini? Jau baigęs ar laikinai apleidęs WHFB? Dėl ko?
Kokia dabar pagrindinė sistema?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition