Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Kelios Skirmisheriu taisykles
Probe
Cia antradieni smagiai sulosem lygiosiom su Imperial (Empire vs Chaos Mortals). Lygiosios pries Chaosa visada geras rezultatas, bet noriu nurodyti pora skirmisheriu niuansu - ateiciai.
Taip kaip traktavome taisykles antradieni - kainavo man 700 tasku. Zinoma pats kaltas, kad neatsinesiau oficialios literaturos, bet bus dar tu musiu, svarbu kad maziau taisykliu aiskinimosi butu.
1 situacija:
Mano skirmisinantys archeriai chargina Imperial'o skirmisinancius beastmanus: truputi is sono. Tuo pat metu mano knights chargina tuos pacius beastmanus. Beastmanai susirikiuoja pries archerius, knights atsiduria pries ju sona, bet mes juos pastateme i viena linija priekyje su archeriais: "mol todel, kad charge paskelbimo momentu, knights mate ju prieki, o ne sona". Gavosi, kad close combate dalyvavo 2 knights vietoi 5:
Tesingai butu: http://uk.games-workshop.com/news/errata/assets/wh/warhammer7.pdf Skirmisheriu dalyje (kas tingi skaityti: charge metu skirmisheriai apskritai neturi rear/flanks. Bet jei keli unitai juos puola vienu metu, tai sulygiavus skirmisherius palei pirma chaargeri, flanks/rear atsiranda ir kiti chargeriai gali icharginti butent i juos (kaip normaliai charginant i sena close combat'a)
2 situacija:
Chaos Chosen Knights pries save mato 6 archerius. Arciausiai ju yra archeris truputi jiems i kaire. Chaosas charge. Archeriai flee. Chaosas labai norejo charginti tiesiai (dauguma archeriu yra isties tiesiai pries juos, bet ne arciausias - tas kaip sakiau po kairei buvo, pakeliui i difficult terraina ;)) ir noretu kad archeriai begtu tiesiai nuo ju - tada galima butu overruninti i dideli Empire pestininku buri. Po ilgu debatu taip ir padarem - su liudna pabaiga Empire pestininkams. Vis tik einam i ta pati http://uk.games-workshop.com/news/errata/assets/wh/warhammer7.pdf. Ir tam paciam Skirmishers skyriuje, grazioje diagramoje matom kaipis tikruju fleeina skirmisheriai (artimiausias skirmisheris tiesiai nuo chargerio centro, kiti lygiagreciai jam).
Paciam pirmam puslapyje zr. i 67 taisykliu knygos puslapio pataisyma/paaiskinima: "Charger must contact the CLOSEST visible skirmisher".
O toliau viskas kaip rulebooke aprasyta:
"The charging unit must try to maximize the number of models engaged in the combat for both sides, when charging"
"Once a unit finishes moving it's flee distance away from the charging unit, the charging unit must attempt to finish the charge and catch the fleeing unit".
Kas reiskia megini pagauti ta nieksingai sprunkanti i sona ARTIMIAUSIA archeri su kiek imanoma daugiau Chaos Knights (2 siuo atveju) ir atitinkamai WHEELINI tiek kiek reikia.
Taip kad turekit omenyje - arba pataisykit kur klystu :).
Imperial
Ech gerai lygiosios po galais xD



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Probe
Imperial parašė:
Ech gerai lygiosios po galais xD


Be jokios abejones!
-holy-
2 situacija neteisinga.
"Charger must contact the CLOSEST visible skirmisher". shitas sakinys galioja kai nieks nebega. tada like skirmisheriai prijuda prie chargeriu taip, kad kuo daugiau modeliu liestusi. nupasakotoje situacijoje chaosas turejo dvi galimybes: 1.: per charge distance, jei pasiekia, nuneshti archerius ir, jei isheina uzkabinti peshkas, kas gautusi taip kaip gavosi. arba 2.: redirectint charge ir vistiek uzpulti peshkas. taip kad tashku tu cia nepraradai del taisykliu traktavimo.

pirma situacija: pats kaltas:) cia elementarus rulsai.

kur tie prarasti 700 tashku nematau..;)
Probe
-holy- parašė:
2 situacija neteisinga.
"Charger must contact the CLOSEST visible skirmisher". shitas sakinys galioja kai nieks nebega. tada like skirmisheriai prijuda prie chargeriu taip, kad kuo daugiau modeliu liestusi. nupasakotoje situacijoje chaosas turejo dvi galimybes: 1.: per charge distance, jei pasiekia, nuneshti archerius ir, jei isheina uzkabinti peshkas, kas gautusi taip kaip gavosi. arba 2.: redirectint charge ir vistiek uzpulti peshkas. taip kad tashku tu cia nepraradai del taisykliu traktavimo.


Del pats kaltas tai jau vienareiksmiskai sutikau :). Ir pamirstam taskus: game over. O del skirmisheriu noreciau issiaiskinti:
1. Gavosi taip kaip gavosi todel, kad archeriai fleeino tiesiai nuo Chaoso riteriu. Jei pasiziurejai schema erratoi - ten parodyta kaip isties turejo fleeinti archeriai. Ir jei jau archeriai fleeina kampu nuo Chaoso riteriu fronto, tai pastarieji kampu ir persekioja. O ne chargina linsmai tiesiai pirmyn. Cia 6ed taip buvo (skirmisheriai tiesiai bego), 7ed pasikeite.
2. BUTU galeje, jei fleeinantys archeriai butu atidenge nauja, nematoma iki tol targeta - peskes. Jei nemate - tai, viskas chiki,redirektas ir krantai pestininkam, mano taktine klaida. Kampas tame kad desniausias Chaoso riteris mate pro archeriu screen'a kairiausia pestininka. Tik chargint negalejo - reiktu 2 wheel'u kad apibegti archerius. Ir redirektint neiseina tada - ne naujas targetas...
-holy-
redirektint isheina, nes prieshtai negalejo chargint. neesme, kad mate. tokie jau tie rulsai:)
Probe
Nu -holy-, perziurejau dar rulebook'a, neradau isvis redirektu. Radau tik "enemy in the way" (cia jau kai vejiesi mano artimiausia archeri ir uzlipi ant kokio unito... :)). Nurodyk puslapi prasom ar papostink citata...
-holy-
papostinciau, bet rulebooko neturiu:), nors yra nedidele, bet vis delto imanoma galimybe, kad 7ed redirectinima isheme.

simai skaityk rulsus ir papostink
uruk-hai
taip nuo 7 ta editija, redirect a charge, ne be imonoma. (zr psl 23)
Redagavo uruk-hai 2007-10-08 15:14
Grahg the Elfmuncher
tai bliamba reiškia bretonas nenorėdamas mane apgavo... Uch negražu žmonėms aiškinti nebeegzistuojančias taisykles;)
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2007-10-08 14:35
Eriukas
sorry, paaishkinau nebeegzistuojanchia taisykle, bet esme butu ta pati-begus gnoblarams, besivydamas vistiek buchiau ipaishes i tuos pachius ogrus. taigi nuo to tu nenukentejai
Grahg the Elfmuncher
Nebūtinai, jeigu mano gnoblarai būtų sugebėje nuo taves pabėgti, tad būtų charge failed ir like tavo knightai puikus taikinys mano Ograms chargint... Bet kas buvo, tas buvo, nieko čia nepakeisi.