Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Chaos Dwarf armybookas jau prekyboje!
Kronas
http://www.forgeworld.co.uk/New_Stuff/TAMURKHAN-THE-THRONE-OF-CHAOS.html

Labai gražiai ir kokybiškai išleistas...

P.S. Labai rimti gandai, kad sausį VC armybooką perleis...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
Tikrai kokybė pavydėtina, gaila, kad ne mano tai rasė.
O Vampyrų laukiame, nors neteisinga Bretonijos ir Wood Elfų atžvilgiu.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
blackfishas
išleistas žiauriai gražiai... vien dėl to verta būt įsigyt. Nebūčiau tiek užkalęs ant WHFB, tai tikrai paimčiau.
Redagavo blackfishas 2011-10-19 08:35
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
AKu
grazu tai grazu. bet kainos mane tai stebina.... 180Lt uz knyga. neisivaizduoju kaip jie issilaiko. taip kokybe gera, taip modeliai grazus. bet still kaina jau net gerokai GW lenkia. as uz 4 ~1000psl knygas sumokejau 65Lt. gerai sita su paveiksliukais apipavidalinta. nu bet 180lt... cmon. nuleide kainas daug daug daugiau klientu sulauktu ir to pasekoje pelnas didesnis butu. kartais tikrai nesuprantu uzsienio ekonomistu.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
blackfishas
kažkodėl įtariu,kad šitas produktas skirtas itin specifinei rinkai ir spausdintas ne milijoniniu tiražu. kliedintys šituo reikalu tikrai negailės pinigo, o ir šiaip gana lyginti GW kainas litais su mūsų pajamom. Nei jie į mus orientuojasi,nei kainodarą pagal mus derina
Redagavo blackfishas 2011-10-19 10:06
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
AKu
ne nu paprastas palyginimas buvo tos 4 knygos uz 65lt buvo is uzsienio pirktos ne lietuvoje.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Niblit Groinstabber
Man atrodo daug kas į WH pasaulį atėjo susidomėję CD (įskaitant ir mane ),
tad spėju knyga skirta tiems, kurie svajojo už juos žaist, bet negalėjo, nes nebuvo knygos (2psl. listai nesiskaito). Daug kam tai tikras svajonių išsipildymas, tad į kainą nelabai žiūrės.
blackfishas
atsiprašau už offtopicą...

Walgi, o kas čia per stebuklas, kad tokiom kainom gavai? kalėdinė akcija ar e-bay?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
lostangel
graziai atrodo, as imciau i klekcija del vaizdo. taiciau kainos... drakonas 70, lordas ant dragon toad berods 125 svaru... na nezinau kazkaip jau cia... taip specifiniai zmones, kurie to lauke manau pirks, bet nauju zmoniu abejoju ar pritrauks...
na aisku butu smagu pamatyti Lt tas figureles ir rimta zaideja su CD, pas mus ivairoves tikrai truksta...
ogru kol kas irgi nesimato... (tikiuosi klystu:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
Sita armija skirta ne pritraukti zmoniu, o siauram ratui fanatiku zaidejus dabar traukia island of blood su skavenais ir high elfais... bet naujokui gana sunku pradeti zaisti WHFB, reikia daug drolanu tureti. Nemanau, kad artimiausiu laiku sutiksim Ogrus LT. Grazu, bet brangu.... reikia fano
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Plaukai
Ogrus turim gal 3000 taškų Tik jie kolekcijai pirkti ir dažyti. Mes turim didelę bėdą. Mūsų geimeriai tingi/nenori modeliuot, o modelistai tingi/nenori žaist. Ir gaunasi, kad maža bendruomenė ir taip, o dar labiau sušlubuoja Chaos Dwarfai puikūs. Bet čia jau elitinė prekė. Daug pinigo jiems paklot reikės. Bet jei yra fanų, pinigai ne bėda.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
lostangel
smagu kad turit tiek daug ogru, taciau kas uz juos normaliai zaidzia? noretusi stipraus zaidejo... na gal kas susidomes, tikiuosi:)
Redagavo lostangel 2011-10-19 23:36
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Plaukai
"Turim" turėjo reikšti - mes, WHF, žaidėjai Aktyviai Ograis žaidžiančių, deja, nėra. Yra tik graži kolekcija.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
lostangel
na kolekcija irgi grazu:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Saulius
Duokit man tą kolekciją, žaisiu aktyviai.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
spyglius
WEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!! PAGALIAU!!! :DD

Nu ką, reikia daugiau chaos dwarfų prisikonvertint
Kronas
O, ir naujo terraino paduos:

Skullvane Manse
Redagavo Kronas 2011-10-27 10:21
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
hmmm... tikrai grazus reikalas, turbut brungiai kainuos
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/