Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Viskas, ko jūs norėjote paklausti apie WH40K, bet nedrįsote
vytzka
Galetu tikrai jeigu butu daugiau woundu negu modeliu. Bet kaip jeigu maziau? Cia teoriskai gali vienas Crisisas suvalgyt abu woundus ir sakyt kad viskas ok (nu uzsilenks matyt, bet tik vienas) nes jeigu yra daugiau kaip vienas multiwound modelis lyg ir reikia jiems sukist woundu kiek telpa.

Idomu kaip cia yra. Gaila darbe neturiu knygos
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Nu kaip ir taip, kol vienas modelis neužsilenkia, tol kitiem wound'ų ir neskirstai, pvz. du modeliai, kurie turi po 2W, gauna 3 woundus, tai pirmiau 2 woundai sueina vienam ir tik po to kitam. Bet jei tie visi trys woundai daro instant kill'ą, tai vienam modeliui užtenka vieno woundo, taigi abu modeliai bus negyvi. Well, you get the point :).
vytzka
Tai jo, bet sitas aspektas yra kazkur normaliai angliskai aprasytas? Ar kaip visada su GW taisyklem, suprask kaip nori? As tiksliai tokios taisykles nerandu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Necrontyr
Va radau, 27psl.:
"When a unit contains several multiple-wound models, and those models take wounds, you must remove whole multiple-Wound models from the unit as a casualties where possible - wounds may not be 'spread around' to avoid removing models."
Kewliukas
tai cia yra multiple wounds, o different save tai naudojama panasiu principu kaip cover save jei pusia unito yra cover'y o kita puse atviram lauke. naudojama dugumos save, na jei po 50% tai tada naudojamas blogesnis save'as. na jei tie crissisai turi po 2 woundus o dronai po viena tai sakyciau dauguma yra crisisu su 4+inv save, tada visi gautu 4+ save'us, pirmi casulties bus ant crisisu o paskui tik ant dronu.
Nors p. 76 raso kad tuos savus galima isdalinti tai 2 woundus gautu dronai o likusius 2 woundus crisisai su 4+ inv.
Taciau tai atsitinka pakankamai retai ir ne visose armijose tai paprasciausia sutarti su priesininku pradzioj zaidimo.
Beggining Of The End
vytzka
Taip, bet siuo atveju tu jokio "spreading around" nedarai, atvirksciai, sukisi visko kuo daugiau i viena. Jeigu butu parasyta "you must remove maximum number of models" ar ka nors, o cia nera.

edit: mixed armor save visiskai ne kaip cover save veikia. Ne siaip daugumos seivus naudoji, o pirmi woundus gauna tie kas su daugumos seivais, ir butent jie, o jau jeigu lieka tai kiti. Armor seivas visu yra vienodas, nepamirsk, cia. O multiwound modeliams pirmiems nereikia woundu duoti, tiesiog jeigu duodi kazkeliems tai reikia uzpildyt woundus (niekas tau nedraudzia duot pirmiems dronams ar is viso vien tik dronams jeigu tu ju pakankamai turi).
Redagavo vytzka 2008-03-07 15:24
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kewliukas
mes cia apie skirtingus dalykus kalbam, dronams gali duoti woundus jei nori bet negali jiems naudoti inv save 4+ kurio jie neturi. tai jei 4 woundai nuo LC o pavyzdy buvo 2 dronai ir 2 crisisai tai tada 2 dronai uzsivercia iskarto o dar 2 woundai gauna 4+ inv save as tai manyciau butu teisinga.
Beggining Of The End
Drago_13
Kewliukas parašė:
mes cia apie skirtingus dalykus kalbam, dronams gali duoti woundus jei nori bet negali jiems naudoti inv save 4+ kurio jie neturi. tai jei 4 woundai nuo LC o pavyzdy buvo 2 dronai ir 2 crisisai tai tada 2 dronai uzsivercia iskarto o dar 2 woundai gauna 4+ inv save as tai manyciau butu teisinga.



Mes cia kalbam butent apie tuos dronus kurie turi inv save.
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
vytzka
Na, Drago lyg ir apie shield dronus kalbejo, kuriuos tik del inv save ir ima zmones (tiksliau kanopiniai)

Tai tu (kew) teigi kad tuos du lascannono woundus sukist i viena battlesuita (su inv save ar be) galima?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Drago_13
Siaip as manau kad situoj situacijoj bus taip:

Turim 3 crisisus is kuriu vienas su inv sejvu, ir dar 2 dronus su inv sejvais, i juos pataiko ir suwoundina 4 LC. Tada 1 crisisas mirsta is karto, ir dar metam 3 inv sejvus. Casualties galima nuimenet nuo bet kokio modelio kuris turejo sejva - t. y. ispradziu mirs dronai.
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
vytzka
Hmm, vis delto skaitau as Instant Death! poskyri ir vis tik suinterpretuoju taip kad daugiau kaip vieno instadeathinio woundo i multiwound modeli nesukisi: "Killed outright" ir "Ordinarily he would could survive being wounded once before he was removed as a casualty. However ... he would become a casualty immediately". Jeigu butu 1 woundas plasma gun ir 3 lascannon tada ok, 2 lascannonai dronams, PG ir LC battlesuitui ir uzsilenkia tai uzsilenkia. O sitaip neiseina.

edit: Drago, su pirma dalim sutinku, su antra ne visai. Man panasu kad inv seivus naudoja modeliai asmeniskai o ne grupemis kaip armor seivus. *eina skaityti toliau*
Redagavo vytzka 2008-03-07 16:40
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Drago_13
Arba dar pvz.

CC terminatoriu squadas - 2 su L. Clawsais (5+ inv save) ir 3 su Storm shields / t. hammers (4+ inv save, ir vienas is ju - serzantas) Gavo 3 woundus is power wearponu.
Kokius sejvus galima mest, ir ar reikia serzantui mest atskirai, jeigu bus nuspresta mest 4+ sejvus?
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
vytzka
Ne, vis tik jeigu vienodi inv seivai tai nesamone gaunasi asmeniskai metyt. Turbut meti seivus ir kisi woundus kam jau ten nori (proto ribose). Tada kaip sakei su dronais taip ir bus.

O del maisytu tai turbut sudalini kad proporcingai butu. Jeigu tas terminatoriu squadas gauna ten 14 power weapon woundu tarkim, tai eina 6 4+, 4 5+ ir paskui keturis kaip nori (tiksliau kitaip netilps kaip 2 4+, 1 5+ ir dar vienas arba taip arba taip). Lavonus paskui isrankioji is tu kurie su atitinkamais inv seivais buvo ir serzantui atskirai mest nereikia. As taip manau.

Tris woundus tavo pavyzdyje paskiri kam nori (bet ne daugiau kaip 2 5+ grupei), bet aukas reiks isimt is tarpo tu modeliu su atitinakmais seivais.
Redagavo vytzka 2008-03-07 17:21
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Drago_13
Jo. Tai logiskiausias variantas.
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
Kewliukas
close combate gali allocatint savus kaip nori, jei tavo serzantas su 4+ daro save ir neissaugo tai jis ir uzsivercia, jei darai save 5+ tai gali nuimti bet kuri terminatoriu taip pat ir sergt., nes jie visi turi 5+ inv.
man atrodo 76 p raso apie combat savus.
Beggining Of The End
Darkwind
Pala pala. Kur parashyta kad mixed armor rulsai negalioja invulnerable seivam?
Svetimas Vaikas
Hoj zmones, noreciau biski pagalbos. Noriu susikurt Space Marines nauja chapteri, nes nelabai noriu rinkt kazka is esamu. Bet skaiciau kad kuriant nauja reikia pasirinkt chapteri is kurio gene seed susikurs mano chapteris. Tai va cia ir prasideda beda, as noreciau kad mano chapteris butu kiles is black templars, bet nelabai zinau ka apie juos, tiesiog jie man patinka ir noreciau is ju kildinti savo xebra.:D Tai gal galetumet kas nors numest kokiu patarimu, ar siaip info nes man truputuka neaisku, ar mano chapteris turi panaset i mano motinini chapteri ar galiu kurt beleka ir issisiepes eit tolyn?
We are ready for war!
Kewliukas
Na siaip Templarai nera First founding SM jie yra Imperial Fist succesoriai. Nusidowloadink SM collectors guide, SM codex ir paskaityk ten nemazai Chapteriu ir succesoriu. Taciau kurian savo chapteri tau tik reiks naudoti Traiths systema arba jau pasiimti esama. As savo SM nepririsau spalvomis prie nei vieno chapterio tai reikalui esant galima visada modifikuoti. Aisku paskelbti ka zali marinai yra Ultra marinai biski funny, bet taisykles to nedraudzia jie gali buti UM succesoriai jei reikia :).
Beggining Of The End
Svetimas Vaikas
Codexa skaiciau. Collectors guidelyg irgi... NU thnx for advice anyway.^^ O pvz galima kaip nors koki special chara susikurt savo newly found chapteriui?
We are ready for war!
Darius
as nore ciau paklasut ka reikia perskaityti WH40k taisykliu knygoje butinai kad turetum pagrinda zaist.