Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
ETC 2012 taisyklės
Saulius
http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic.php?f=18&t=97873
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Kronas
Na, čia tik Draft #1, o kartais tų draftų ir keliolika būna iki galutinio taisyklių paketo...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
AKu
nepatinka man vistiek. Gerai dwarfai tipoanti maginiai labai ir gauna daugiau dispell dice nei kiti, tai o kokio velnio tada lizadai kurie yra maginiai negauna daugiaupd?todel kad apsiverks kazkas nes labai op ir bla bla bla...netkreipia jie demesiokad daugiau nei puse armijos unitu overcosted del slann, odabar ji nunerfina belekaip plius kitka ir sustabdo stipriai ir ka jie is tos armijos nori? kad kauliukai kristu gerai? nu man cia juokingos taisykles. balanso niekada nebus. cia tiesiog is vieno permeta i kita op. ir nerfina ta del ko daugiausiai verkia nes tingi pagalvot kaip lista geresni pasidaryt ar kaip apeit priesininka.
Nepatiko, nepatinka ir greiciausiai nepatiks man etc niekada.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Nemanau, kad smarkiai keisis, tik VC prisidės, kai kolektyvas perpras juos. Visgi nedaug reikia keisti ką nuo 2011m.

Viskas čia Algi yra galvota ir ne vieno žmogaus, o patirtis galvotojų yra nemaža. Bazė visgi labai mažai keičiasi, o turnyrų jau pravesta šimtais, reiškia sekasi balansuoti. Kad 100% balanso nebus tai nieko nestebina, bet daug kas nukarpyta teisingai ir pakelta nebereikalo.

Man patiko Orkai, visgi jiems nuėmė maksimalų kiekį modelių būriams, kas leis daryti hordas bile kokias. Matyt primetė, kad tai nieko neišbalansuoja, o jie yra kurti tame tarpe žaisti ir iš didelių burių.
Redagavo Saulius 2012-02-02 09:40
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
lostangel
idomiai we, beastai, tk gauna po 200 papildomai, o bretonai nors ir seniausia rese negauna...
o demonams max ribojimai taciau he pestininkai tikrai yra stipresni, taciau jau be ribojimu.
del magijos tai man tas pats, niekada nestaciau nieko ant magijos...
beto cia poru turnyras, o mes zaidziam beveik visada 1vs1...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Batma
Man tai gal šiek tiek kvailokai skamba kad jūs pastoviai norit teamams skirtus restrictionus naudoti 1 vs 1 turnyrams, bet kaip sakoma whatever floats your boat
Marukas
Galiu zaisti ir ETC, bet nesuprantu kuom tai geriau nei tikros Warhammerio taisykles... Warhammeris ne sachmatai, cia niekada nebus visisko balanso, o ir nereikia jo. No saves of eny kind, reiskia no saves of any kind... zuvo herojus? reiskias ne tavo diena
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Kronas
ETC yra zėbacool.
Grynos WHFB taisyklės 8ed turi labai nemažai šūdinų vietų.
ETC verta naudoti, nes:
1. Duoda VP už nepilnai sunaikintą unitą.
2. Apriboja nesąmoningus deathstar'us (120 skaven slaves, 60 saurus warriors ir t,t.) iki protingo skaičiaus.
3. Truputį patvarko vidinį amybookų balansą.
4. Sumažina uber-spell'ų ir šiaip magijos per didelę įtaką žaidime.

Beje, kur jūs matėt, kad čia yra 2vs2 turnyras? Kiek aš suprantu, tai yra turnyras komandoms, kur esmė yra visos komandos bendras rezultatas, susidedantis iš 1vs1 dvikovų rezultatų.

Na, bet kaip visada: Haters gonna hate, whiners gonna whine.

P.S. Ir jei jau kažkas planuoja daryt kažkokį ala Lietuvos WHFB čempionatą su keliais etapais, žaidėjų reitingais, tai IMHO tai turėtų būti ETC taisyklių paketas.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
ETC yra ne tik balansiniai ribojimai bet ir rimti turnyriniai karai, kuriuose stengiamasi išsiaiškinti kas geresnis žaidėjas, o ne pas ką stipresnė armija.
Žaidžiamas jis dažniausiai 5 vs 5 komanda, tai yra komandą sudaro 5 žaidėjai ir jie gauna varžovais kitą komandą, tada išsidėlioja priešininkus pagal spec taisykles, stengdamiesi sau palankesnius matchups susikurti. Sužaidus visiems savas partijas einama prie kito team pairingo ir taip 5 partijos prieš skirtingas komandas.
Laimi ne individas, laimi komanda, jei tai komandinis ETC ir čia jau imi tik maksimaliai efektyvų rosterį, arba tokį, koks reikalingas komandai. Rosterius sudarinėja komanda kartu ir aptarinėja kartu visas taktikas ir galimybes, kas kam labiau pajiegus ir testuoja maksimaliai kartų prieš turnyrą tarpusavyje.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
1. VP uz nepilnai sunaikinta junita, armijoms su maza iniciativa yra milziniskas minusas, pvz. mano orkai turi 2 iniciativa, jie trenkia po to kai priesininkas padaro jiems kruva nuostoliu, todel is mano 40 orku zaidimo gale retai lieka 15-20.

2. Butent uber spelai ir yra sukurti nesamoningiems death starams. Kas nutiktu 60 saurusu su slanu gavus iniciativos testa? toje vietoje kur stovejo toks burys, galima butu pastatyti atminimo koplitstulpi
uber spelai yra baisus tik tuo atveju kai visus kiausinius sudedi i viena kasute... super combatinis herojus+50 snukiu horda.

dabar yra pasirinkimas:
1 gali zaisti hordomis, bet rizikuoji gauti uberspelus i tave lengvai pataiko templeitai...
2 gali zaisti junitais is 20-30 snukiu, bet esi silpnesnis kombate...
3 kai kurios rases su ASF gali zaisti mazais buriais po 10
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
WhiteDragon
Kronas parašė:

Na, bet kaip visada: Haters gonna hate, whiners gonna whine.



Gyva tiesa. Yra visiškai vienodai kad ETC naudoja ir kuria melionas žmogų, nes Lietuvis vistiek viską žino geriau...


PS. 0 tautinės nesantaikos aš pats grynas Lietuvis tik su kitataučio pažiūrom
Batma
Na aš galiu pasikartoti, bet net pavadinime yra žodis Team, t.y. tie apribojimai yra skirti žaisti komandoms prieš komandas. Tai nereiškia kad tos taisyklės yra blogos, tiesiog tai reiškia kad nereikia iškart liaupsinti jas kaip vaistą nuo vėžio. Jei renkantis oponentą tau iškrenta labai nepatogi armija, tu gali rinktis kažką kitą. Netgi galima būtų sakyti kad ETC turbūt per maži apribojimai, nes jie kurti atsižvelgiant į tą taisyklę.
Jei norit vienas prieš vieną naudoti ETC taisykles tai darykit kaip WM/H, kad galima ateiti su dviem skirtingais listais ir prieš mūšį išsirinkti kurį naudoji ar dar ką nors sugalvokit. Bet nebūkit nemąstantys fanbojai.
lostangel
del 2 listu uzskaitau. taciau wh ipac dideliuose taskuose yra didele problema - figureles.. wh/h tikrai nereikia temptis 100 ir daugiau figureliu 1 listui... tuomet problema del proxy, beto nestis 2 dezes irgi ne itin smagu, ypac goblinams, skavenams. jau nekalbu apie dazyma...
o del komandinio turnyro tai pritarciau, tik beda kad pas mus vis tu zaideju maza...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Saulius
Tik vadinasi komandinis, bet ten nieko tokio nėra, kas neleidžia žaisti ir ne komandose, gi visi mūšiai žaidžiami lygiai taip pat 1 vs 1, tik rezultatas gale imamas visos komandos ir šiokia tokia galimybė pasirinkti patogesnį varžovą yra.
ETC kaip tik ir suprastino Hordas Mariau. Visi išskyrus Orkus gali imti max 40 modelių į būrį ir 450pt maks būrio kaina pas visus turi būti. O tie galingi burtai tikrai yra per galingi visais atvejais, tiek deathstarų tiek MSU atvejuose. Todėl juos išburti tikimybė ir sumažinta iki 50% kažkur.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
AKu
kai turi ~6 burius normalius jokie uber nebaisus. lizardu i viena buri telpa ~35. tai yra JAU 5 maziau kad gautu pilnas atakas is hordos formacijos, pridedam I 1, tai reiskia kad geru geriausiai ju liks ~25 po kitos hordos. reiskia auto pralaimejima buriui. todel ir imama 60 kad bent pora musiu pastovetu ir atgal trenktu. Suprantu kad tau ETC labai aktualu kai ogru praktiskai nieko neriboja.
Idomu ka sakytum kai padarytu leadbercheriu maks buri 3, mourfangu maks 3 ir tik vienas buris ir t.t. Arba ka dwarfai darytu jeigu paliktu maks 2-3 warmachinas. dispel gautu kaip kiti normalus. nieko nebepadarytu. vieniem yra perspausti apribojimai del tu rasiu pries kurias reik pagalvot kaip zaist ir pasideliot prioritetus.
Jei norit sachmatu taisyklem zaist eikit sachmatais zaist. cia whfb, balanso nebus, bandymas ji padaryti dar juokingesnis.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
o siaip tai spardom mes cia negyva arkli nei viens nei kits greiciausiai nuomones nekeis taip kad yra taisykles yra, su jom kazkas zaidzia puiku kurejam, as ju nenaudosiu, Saulius naudos, puiku visi mes lygus ir visi mes skirtingi
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Bogiausias varjantas koks galetu nutikti tai 8 zaidzia warhammeri pagal rulebooka, 7 zaidzia warhammeri pagal ETC.... ir taip vos kvepuojantis warhammer fantasy tiesiog nustotu egzistuoti...
Sauliau nesuprantu kam reikia suprastinti hordas?
Esu kelis kartus nuemes visa junita nuo stalo, bet nemanau, kad tie burtai yra per galingi... Tiesiog reikia sudelioti prioritetus kai darai lista, jei imsi hordas statai ant kombato, bet rizikuoji prarasti kruva tasku nuo vieno burto, o templeitai beveik visada pataiko...
Ar verta burti kazkoki super burta kuriam reikia isridenti virs 20 ant kokiu 20 orku burio? nu jo numusi 20orku uz 120pts, bet rizikuoji prarasti savo uber maga uz 300pts...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Aš nesiruošiu kažkam aiškinti, kas nenori klausytis, man ETC patinka ir nuomonė nesikeis. Aš nesakau, kad man ten viskas patinka, bet ten yra kertiniai pakeitimai, kurie mano nuomone dar per mažai riboja tam tikrus aspektus.
Aš noriu suburti 5 žmonių kolektyvą, kurie norėtų šiais ar kitais metais važinėti pas kaimynus žaisti ETC turnyrų. Todėl man treniruotės pagal ETC yra prioritetas.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
lostangel
manau zmones los pagal etc taisykles, jeigu bus tokie turnyrai, o draugiski musiai gali vykti pagal visokius formatus ir visokius ribojimus, ar max power listus, cia jau kaip kas nores.

orientuotis i kitas salis yra neblogai, taciau l mazai kas ten vaziuos. na pritarciau Sauliui, kokie 5 -6 zmones t.y. kaip ir musu komanda galetu susidaryti, kas noretu pagal tai losti ir testuotis tokiems turnyrams...
peace.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
Jei butu kazkos turnyras Lenkijoje ar Latvijoje pagal ETC, su malonumu nuvaziuociau, bet ten vyksta ne tik ETC turnyrai... i juos vaziuociau su dar didesniu malonumu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/