Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Deployment
Kronas
Susigalvojau problemą, t.y. klausimą turiu

Jei armyliste parašyta tarkim, kad yra 20 archerių, o deploymento metu aš pamatau, kad man yra patogiau ir išstatau 2 unitus po 10 archerių. Ar taip galima daryti ar tai jau sukčiavimas?

Bendriau klausimas skambėtų: ar armyliste turi būti pateikiama unitų formacija, ar tik modelių, daiktų, aparatų skaičius ir taškų vertė?..
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Manau, kad, neabejotinai, armyliste turi buti nurodyti unitai. Viskas turi buti "set in stone" pries pamatant kokiam terrain'e teks issidestyti.


varnas
Na realiai si problema yra daugiau maziau tik su scoautais/archeriais/fast cavaly kaip suprantu. Kadangi rulebookas sito nenumato tai paliekama peno tavo pacio laisvei ir saziningumui. Is savo patirties galiu paskayt kad kaikas daro ir taip ir atvirksciai. Tai pakankamai naturalu. Juk mes gi leituviai kaip sakoma. Is kitos puses retai kada toks sukciavimas is priesininko puses stipriai ar daugiau nei truputi itakos zaidimo baigti taip kad jai pries mane losi ir taip padarysi as nepyksiu
Hmmmmmm
-holy-
vienareikshmishkai taip, kaip parashyta armyliste, kitu atveju tai jau sukciavimas