Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
[Aptarimas] Turnyras Vilniuje pagal švedišką sistemą
Kronas
Sveiki,

Yra idėja padaryti Vilniuje paskutinį turnyrą prieš vasarą.

Formatas būtų labai panašus į "A new hope" turnyro formatą.

Data numatoma - Birželio 2d, sekmadienis.

Kiek būtų norinčių dalyvaut? Ar kam nors yra visiškai netinkama data?
Kokie dar būtų pageidavimai keisti formatą, nuo to, kuris buvo naudojamas "A new hope"?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Liuks, is esmes tiek formatas tiek data tinka, noreciau dalyvauti.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
del datos dar nieko negaliu pasakyt toli gan.
Del formato noreciau jaube apribojimu turnyro o ir siaip et taciau laiau prie sirdies etc. perdaug man jau ju butu.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Saulius
Man labiau patinka turnyras kur leidžiami spec charai, bet yra ribojimai kai kurioms OP nesamonėms.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Kronas
Na, man asmeniškai labai patiko švediška sistema. (Jei neklystu, niekas iš dalyvavusių "A new hope" turnyre" irgi nesiskundė ja)
Manau, kad Vilniuje šį formatą taikysiu dažniausiai. Lyginant su grynom taisyklėm ar ETC formatu yra tikrai daugiau pliusų.

Sauliau, švediška sistema leidžia naudoti viską: tiek special charus (visus), tiek OP unitus. Tiesiog nuo to priklauso armijos vertė ir gali būti, kad su OP armija laimėsi daugumą mūšių, bet nelaimėsi turnyro.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
Žinau. Man irgi patinka Švediška sistema.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Butent, zaidziant pagal svediska sistema apsimoka pasiimti ne tik standartinius pasirinkimus, bet ir retai naudojamus junitu pvz. paprastus orkus arba paprastus goblinus.. daug maz visus junitus galima naudoti.
Ir nera jokiu ribojimu, tas irgi pliusas.
Bent jau tie kas zaide turnyre, liko patenkinti.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Luxis
Dėl datos tai tikrai viskas pernelyg neapibrėžta, labiau tikėtina, kad dalyvausiu, negu kad ne, bet per gegužę daug kas gali pasikeisti. Dėl švediškos sistemos - visom letenom už! (turbūt laimingesnis bučiau tik jei kas nors pradėtu žaisti KoW) Dėl formato - iki 2500 tašku (kaip buvo - 2300) yra pats tas, bent jau IMHO. Iš pakeitimų - gal pabandyti "strategijų kortas"? Kiekvienas žaidėjas traukia užduoties kortą. Įvykdžius misiją gauna +50/+100/+200 VP... Tai gali būti priedų prie scenarijaus arba vietoj jo.
Marukas
2200-2300 turnyrui pats tas, neuztempiama i nakti, ir smegenis neperkaista
3 musiai 2500 tasku kartais buna za per duzo... po to nesinori nieko

Strategiju/uzduociu kortos butu gana idomu.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
tikrai sveikintina del turnyro, stengiuosi ir noreciau dalyvaut:) tik ankstoka del datos, bet bandysiu planuot laika.
formatas, tinka realiai viskas, etc, be ribojimu, ar svediska.
2300-2400 visai tinkamas variantas, kazkokie ypatingesni scenarijai irgi visai tinka, kaip ir tematines armijos.
pagarbiai,
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Plaukai
Data man tiktų. Gaunu savo tvarkaraštį darbo prieš mėnesį, taigi kuo anksčiau data bus įtvirtinta, tuo labiau tikėtina bus, kad sudalyvausiu. Savo žiurkių tikrai nenusidažysiu per tiek laiko, bet armiją turėčiau susirinkti.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Lord
Dėl datos - manau, kad OK, dėl kitko - pasirašau po Luxio ir sekančiu Maruko postais.
Dwarfs / Skaven
egis
Aš už
Saulius
Kas liečia formato keitimą, tai taškai gal galėtų būti 2500pt ?
Galima padaryti dar tokį fintą, kad būtina Special charakterį turėti armijoje, bet čia labiau nukentės tie, kurie neturi gerų SC.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Plaukai
Na, dėl taškų kėlimo aš labai kreivai žiūrėčiau. Man netgi mažint norisi su savo armijos secifika. 200 + reiškia man 20 modelių plius. Ir taip 230 žiurkių atrast bus nelengva
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Marukas
Tasku kelt nereiketu, 2500 turnyre ilgai uztrunka, o jei laikas ribotas tai nespeji normaliai suzaisti, o whfb dazniausiai viskas sprendziasi 4,5,6 ejimuose, todel nutraukta kova labai neigiamai itakoja rezultata.

Spec charai gerai, bet turetu buti draudziama juos proxinti
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Luxis
Marukas parašė:
Spec charai gerai, bet turetu buti draudziama juos proxinti


Noooo! (Čia buvo citata iš "Empire strikes back")

Aš nespėsiu sukonvertinti savo specialiam čiarui pakankamai įspūdingos lazdos.:P O 2300 taškų visai pakanka.
lostangel
man gal ir tiktu spec charai, na bretonijos tai jie visai nenaudingi, demonu keli neblogi yra, taciau dauguma tikrai neispudingi. kairos neskaiciuoju, nes neturiu...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Lord
2.5k taškų - no. Marukas du kartus gerai pasakė apie tokią sumą - tokie mūšiai išvargina, kas suveikia blogai tiek pačiame mūšyje (t.y. lemiami paskutiniai ėjimai būna skuboti ir/arba paveikti nuovargio), tiek apskritai turnyre - atlaikai tris mūšius ir džiaugiesi, ne kad dalyvavai, o kad baigėsi...
Dwarfs / Skaven
Lietuvis
Atrodo dalivausiu , jeigu nieko nenutiks per tą laiką.