Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Ech.. reik info
kerlon
Pradėjau domėtis Warhammer 40k ir rinkti armiją, tačiau kuo toliau, tuo labiau noris lošt ir Warhammer (žinau, kad toks sprendimas per piniginę smarkiai lups ). Taigi, gal yra žaidžiančių už:

Bretonnia

Empire

Dwarfs (žinau kad tikrai yra už juos žaidžiančių)

Gal galėtumėt duoti brief army description?
Kronas
Na, matai, kiekvienai armijai yra išleista po pilną armybooką, tad trumpai nelabai ir aprašysi. Užeik į D6, skirk kokią 1,5 val ir perversk visus armybookus.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
kerlon
joo, čiuju reiks taip ir padaryt
Saulius
Kiekviena armija yra savotiskai idomi ir unikali, cia reikia ziureti kas tau labiau patinka. Tau labiausiai patinka tos trys isvardintos armijos, ar tik jas dar apziurejai iki sio laiko?
Pas mane yra beveik visu nauji kodeksai pdf failuose, jei pasakysi savo skype nic, as tau galesiu persiusti.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
kerlon
šios trys armijos mane labiausiai domina ir jų išvaizda man labiausiai patinka, tad įdomu būtų sužinoti apie jas daugiau
lostangel
losiu uz bretonnia.
visai smagu, tik visai nera atitikmes 40k tuotarpu orkai, chaosas yra, del kitu nzn nes nezaidziu to zaidimo.
bretonia tai pagrinde zaidziama uz kavalerija yvairiu rusiu, valstieciai pestininkai, pegasai, daugiau puolimui skirta armija, skirtingai negu dwarfai ar empire, su daug saudancios jegos ir stabiliais pestinku, gerai sarvuotu ir sunkiai suzeidziamu buriais.
jeigu kas konkreciai domina bretonnios army tai rasyk, kiek zinosiu tiek padesiu
Redagavo lostangel 2008-01-10 11:35
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Saulius
Dworfu mes turime pilna, matyt daug kam patinka. Jie labai leti, geriausiai sarvuoti, turi viena stipriausiu artileriju WHFB, trys armijos tipai buna : ginybine (4-6 kazkokios patrankos,1-2 sauliu buriai, 1-3 dezutes pestininku), atakos (1-2 kazkokios patrankos, 5-8 pestiniku buriai, Runelordas su kalve), misri (2-4 kazkokios patrankos, 1 sauliu, 3-5 pestininku dezutes). Visi trys tipai yra gana efektyvus tam tikrais atvejais, tik va ginybine dworfu armija labai specializuota ir pries kai kurias rases visai neefektyvi, beje ir paprasciausiai zaidziasi, gana nuobodziai. Idomesnes ju armijos yra dvi paskutines su Runelordu ir kalve priesakyje
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
kerlon
lostangel parašė:
bretonia tai pagrinde zaidziama uz kavalerija yvairiu rusiu, valstieciai pestininkai, pegasai, daugiau puolimui skirta armija, skirtingai negu dwarfai ar empire, su daug saudancios jegos ir stabiliais pestinku, gerai sarvuotu ir sunkiai suzeidziamu buriais.


vat tokie armijų aprašymai labai padėtų
Kronas
Na o imperija yra pati universaliausia armija iš visų. Turi visko: artilerijos geros, magijos, pestininku įvairių, lengvosios ir sunkiosios kavalerijos ir t.t.
Niekad nenuspėsi kokia bus imperijos armija, jei nepažysti priešininko.
Bet realiai jie visose srityse yra vidutiniokai. Ir kavalerijos geresnės būna, ir magų protingesnių, ir pėstininkų drausmingesnių...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
kerlon
ačiū, padėjot labai

čiuju empire rinksiuos
kerlon
Gal yra žmogus, kurio pagrindinė armija yra empire? Norėčiau kėblaus klausimo paklaust
Saulius
Pasiziurek i uzsiregistravusius warhamerio zaidejus ir pm zinute parasyk.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
kerlon
Saulius parašė:
Pasiziurek i uzsiregistravusius warhamerio zaidejus ir pm zinute parasyk.


Kaip suprast? Juk neparašyta kas už ką žaidžia
Redagavo kerlon 2008-01-10 16:42
Kronas
Probe ir -holy- žaidžia už Imperiją.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
kerlon
super, ačiū už atsakymą


Dėl viso pikto paklausiu ir čia. Ar įmanoma kurt armiją iš empire figurkių, kuri būtų nepavaldi imperatoriui? ( kažkas panašaus kaip chapteriai pas Space Marines per wh40k)? Saulius sakė, kad tikriausiai negalima. Todėl ir reikėtų žmogaus išmanačio empire armijos specifiką
Redagavo kerlon 2008-01-10 16:54
kerlon
Gal kas turit pilną Dwarfų kodeksą pdf faile?
Batma
Uhmm.. sorry uz najezda, bet tu nuo gimimo toks err.. bukas ar cia istreniruota savybe?
Jei skaitytum ka tau rasho, tai siek tiek auksciau yra Sauliaus zinute kad jis turi beveik visus pdf ir gali pasiusti
kerlon
Batma parašė:
Uhmm.. sorry uz najezda, bet tu nuo gimimo toks err.. bukas ar cia istreniruota savybe?
Jei skaitytum ka tau rasho, tai siek tiek auksciau yra Sauliaus zinute kad jis turi beveik visus pdf ir gali pasiusti



Ko nezinai, to nekalbėk.

Saulius atsiuntė man pdf'ą, bet ten tik nuo 50 pusliapio prasideda. Todėl ir klausiu, kad gal kas turit [color=red]PILNĄ[/color] kodeksą
Redagavo kerlon 2008-01-11 10:55
Kronas
D6 yra visi pilni armybookai. O internete yra dvorfu armybookas tik nuo 50 psl, kas yra pilnai pakankama norint žaist.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
kerlon
Kronas parašė:
D6 yra visi pilni armybookai. O internete yra dvorfu armybookas tik nuo 50 psl, kas yra pilnai pakankama norint žaist.


Tai, kad man kolkas ne pačių taisyklių reik, o viso backgroundo

Čiuju teks bėgt į D6 (pastoviai prieinu tą pačią išvadą Visi geimerio keliai veda į D6 :D)