Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Nesazingiausia armija (geriausia)?
TerroraS
Nesamone, nera tokio dalyko kaip geriausia armija! tiesiog kiekvienam yra geriausia armija nes jam ji patinka ir t.t. Zinoma yra armiju kuriu tu dar nevisiskai supratai ar pan ir kadangi nezinai ju silpnybiu ir trukumu tj ir atrodo kad nesazininga, nenugalima ..... Pwz as losiu uz chaosa, kiti uz imperija, woodelfus, dwarfs and so on .... Tai kas ne viena armija nera nenugalima ! va as pajamiau dark elfu knyga, perskaiciau, susiproksinau ir sulosiau 1000 pns su chaoso armija, kadangi pasiseke laimejau masakre! nu bet ta sekme perdaug neitakojo laimejimo, tik biski daugiau liki stovet armojos po musio deka poros blogesniu oponento dice rolu ... O veliau paaiskejo kad dar losiau pagal 6 ed dark elfu armybooka kuris dar silpnesnis uz 7 ed ....... Taigi neverkslenkyt kad praloset o mokykites zaidimo !
..
lostangel
niex nevekslena cia, atrodo...B)

bet idomus tavo poziuris.

beja gal zinai kur gaut 7ed ta pacia dark elfu knyga pdf formate.. domintu ir daugiau knygu...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Nėr dar dark elfų armybooko naujo. Jį perleist turėtų iškart po vampyrų. T.y. galbūt šią vasarą.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
lostangel
o kokios yra army book 7 edition? cia as mazai apsisvietes...:|
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Jeigu neklystu:
Wood elfai, Orkai, Dvorfai, Imperija, High elfai...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Kazkaip man atrodo, kad wood elfai buvo paskutinioji 6-o edition'o knyga.


lostangel
kur butu galima gaut tu knygu pdf formate? gal zinot is kur atsisiuti?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Saulius
Kol kas nera.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Imperial
Tu baik gyrtis del to kad su 1000p laimejai priesh 750p



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
lostangel
kaip cia suprast?
750 pt pries 1000 pt?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
magyar parašė:
Kazkaip man atrodo, kad wood elfai buvo paskutinioji 6-o edition'o knyga.

Na, man sake, kad jie leisti jau 7 edicijai. Kaip ir dvorfai su orkais, jei neklystu isleisti buvo dar pries 7 ed.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
TerroraS
To imperial: Emm, as nesigiriu tiessiog gal man kiek pasiseke, beto ir klaidu maziau padares buvau o del to tavo apsiskaiciavimo tj as nzn, taremes dark elfs vs chaos 1000pns .... Beto cia as daviau kaip pavyzdi.
..
TerroraS
P.s. Del tu armybooku pds formate, jei pas paorganizuotu man naujausius Wood elves, Orks, Dworfs, Imperia, High elf armybookus as skolingas nelikciau
..