Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FOW turnyras - V-Day, gegužės 17 d.
magyar
List'ai:

http://we.tl/QIYK7ycsXS


magyar
Nedidelis ispejimas: savaitgali nutruko el. tiekimas pasazo rusyje. Registruosime gedima. Bet kuriuo atveju sviesos turi uztekti del naturalios sviesos ir ijungus pilna antro auksto apsvietima.


Marukas
kokie rezultatai? kas laimejo? nuotrauku?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Nuotrauku nedare nieks man rodos.
Laimejo Saulius. Sveikinimai.

Rezultatai:
1. Saulius 13pts 3win
2. Vytzka 13pts 2win
2. Tomas 13pts 2win
3. Batma 10pts 1win (lygtais) 1draw
3. Kronas 10pts 1win(lygtais)
3. TerTer 10pts 1win 1draw
4. Sergej 9pts 1win 2 draw
5. Gambler 8pts 1 draw (lygtais)
6. Vytas 5pts
7. Guardas 4pts


Kitu kiek kas win turejo neprisimenu Parasiau kiek prisimenu, jei netikslu kas nors pataisykit.
Egis dar prizus isdalint turi, nes jo nebuvo turnyre

Pastebejimas, kad si karta labai taskai panasiai issiskirte ir daug kas sake, kad reiktu 4 musio, bet tam reiktu mazinti taskus iki kokia 1500pts ir trumpinti kovu laika
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Ne keturis mūšius daryti reikia, o kitą taškų sistemą naudoti, nes dabar minimaliai 30-50% reikšmių trūksta.
Reiks pagalvoti variantus ir pažiūrėti ką kiti naudoja. FoW taškų naudojimo sistema netinka turnyrams, o ypač 3 mūšių.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Saulius kick ass saunuolis. Sveikinimai, Tigrai valdo
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Gambler
Sistema veikia normaliai ir naudojant taibreikerius leidžia vienareikšmiškai nustaty laimėtoją. Aš nepamenu, kad būtų kilę problemų su šituo, tad nėra reikalo išradinėti dviratį. IMHO visi likę nelaimėjo turnyro ir jų vietą tiksliai nustatyti nėra būtina. Kiekvienas padaro, arba nepadaro išvadas iš savo žaistų partijų ir viskas. Tarp "aš buvau ketvirtas" ir "aš buvau penktas" jokio esminio skirtumo nėra - tu nelaimėjai turnyro.
Naudoti modifikuotą WH mechnika (kažką panašaus į tai, ką naudoją lenkai) aš tikrai nematau reikalo, pirmiausiai todėl, kad ji gerokai sudėtingesnė. O amžina diskusiją ar "3 liuksai/pumos/universal carrier'iai" ir "4 Panthersai" yra verti to pačio 1 taško IMHO beprasmė. Dabartinė mechanika verčia saugoti visus platoonus, nesvarbu iš ko jie sudaryti, o ne naudoti mažai taškų kainuojančius kaip patrankų mėsą.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Batma
Sutinku su Gambler nuomone. Turnyre yra vienas laimėtojas, visi kiti pralošė; ir lenkų sistema (perimta iš WHFB ) yra visiškas briedas bandant ją pritaikyti fow.
Saulius
Nesutinku šiuo klausimu su jumis. Manau verta paklausyti daugiau nuomonių, man visada svarbu kokia vieta yra užimta žaidėjo, kaip ir visa kita, o jeigu turnyre du užima antrą vietą, o trys trečia, tai čia yra briedas. Ir drystu pastebėti, kad aš niekur neminėjau apie lenkų sistemas ir WHFB taškų skaičiavimo pritaikymą FoW.
Kare visos taktikos priimtinos, jei jos pasiteisina Gambleri.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
As tai manau, kad antros vietos tikslus nustatymas yra tikrai ne pagrindinis prioritetas tasku sistemoj. Ir bet kuriuo atveju lenku sistema yra blogis.

Ir sveikinimai Sauliui dar karta, kietas riesutas visai
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Mano skaičiavimo variantas pamastymams :

10:0 - jeigu laimi ir varžovas nieko nesunaikino;
9:1 - jeigu laimi ir varžovas sunaikino vieną būrį;
8:2 - jeigu laimi ir varžovas sunaikino 2 būrius;
7:3 - jeigu laimi ir varžovas sunaikino 2 būrius ir 30% ar daugiau tavo pajiegų;
6:4 - jeigu laimi ir varžovas sunaikino 2 būrius ir 50% ar daugiau tavo pajiegų;
1:1 - lygiosios (baigėsi laikas, arba abu neįvykdė misijos) ir prie to vieno taško kiekvienas varžovas prideda :
1pt už vieną sunaikintą būrį
2pt už du sunaikintus būrius
1pt už 30% sunaikintų varžovo pajiegų
2pt už 50% sunaikintų varžovo pajiegų

Tokiu atveju gauname didesnę rezultatų amplitudę, lygiosios maksimaliai gali pasiekti 5pt, bet neviršys jų ir nebus kaip pergalė, smarkiai laimėjas greičiau kils viršun ir smarkiai pralaimėjas greičiau kris, todėl išlieka saugojimas taškų, bet yra skatinamas ir noras daugiau priešo išnešti, o ne tik vietoje įsikasus sėdėti. Tokiu atveju infantry rosteriai susitikę ant stalo ir nieko neveikę visą žaidimą gaus po 1 tašką ir greičiausiai negalės pretenduoti į pirmas vietas, bus priversti agresyviai elgtis, kad nebūti lentelės dugne ar permastyti savo sudėtį, kaip efektyviau žaisti prieš veidrodį.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Batma
Mūšiai:

1 round
Guardas - Kronas 1:6
Batma - Niblit 5:2
vytzka - Gambler 5:2
Somefriik - Saulius 2:5
TerTer - Sergej 3:2

2 round
Kronas - Saulius 3:4
TerTer - Niblit 2:5
Gambler - Sergej 3:4
Batma - vytzka 2:5
Guard - Somefriik 2:1

3 round
Kronas - Niblit 1:6
Saulius - vytzka 4:3
Batma - Sergej 3:3
Gambler - Guard 3:1
TerTer - Somefriik 5:2
vytzka
Siaip yra labai smagus dalykas Strength of Schedule Warmachine/Hordes, tai yra kaip tiebreakeris naudojamas priesininku susumuotas rezultatas. Taip galima patikrinti, kokio pajegumo priesininkai kliuvo kuriam zaidejui, ir jeigu turi tiek pat tasku ir pergaliu bet sunkesnius varzovus, tai toks zaidejas nusipelno aukstesnes vietos*.

Flames kadangi mes naudojame pirmiausiai taskus o ne pergales, galima irgi tiesiog susumuoti zaideju priesininku "mazuosius" taskus.

Tokiu atveju lentele atrodys taip:

1. Saulius 13pts 3win [SoS 28]
2. Vytzka 13pts 2win SoS 31
3. Tomas 13pts 2win SoS 30
4. Batma 10pts 1win SoS 35
5. Kronas 10pts 1win SoS 30
6. TerTer 10pts 1win SoS 29
7. Sergej 9pts 1win [SoS 28]
8. Gambler 8pts 0win [SoS 26]
9. Vytas 5pts 0win [SoS 27]
10. Guardas 4pts 0win [SoS 23]

Jeigu nepadariau klaidu. Klaidos, beje, yra irgi didelis pranasumas sitos sistemos, nes visada bet kas gali perskaicuoti ir patikrinti visu reitingus ir rasti klaidas. Tuo tarpu suskaiciavus neteisingai procentus po zaidimo, niekada tokios klaidos nebepagausi.

Jeigu dar neuztenka granularity, galima skaiciuoti antro lygio SoS (visu varzovu SoS susumuoti ir tada tikrai jau labai maza tikimybe kad sutaps).

Bet garantuotai laimetoja isrinkti pavyks tik turint log2(zaideju skaicius) zaidimu, jeigu daugiau negu 8 tai siuo atveju 4. Bet kokia tiebreakeriu sistema nebus tobula ir visada kas nors tures pagrinto skustis.


*Cia reiktu atkreipti demesi, kad SoS prasmingas tik lyginant tokio paties performanso zaidejus. Jeigu kazkas tures daugiau pergaliu tai labai realu, kad ju SoS bus mazesnis negu zemiau esanciu, ka ir matome sitoje lenteleje.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Nemanau, kad verta užsiimti papildomais skaičiavimais visokių SoS, reikia kuo paprasčiau ir efektyviau. Paskaičiuoti kiek sudaro procentų tavo sunaikinti būriai nuo viso taškų kiekio nebus sudėtinga.

Pagal mano pavyzdį aš būčiau surinkęs tiek taškų :
1 mūšis - 9:1 (nušovė Wirlbelwindus 110pt)
2 mūšis - 8:2 (nušovė Wirlbelwindus 110pt ir Pioneerius 360pt)
3 mūšis - 8:2 (nušovė Wirlbelwindus 110pt ir Pioneerius 360pt)

Viso : 25pt. iš galimų 30.
Ar galėtų visi draugiškai paskaičiuoti kiek būtų surinkę taškų pagal šią sistemą šiame turnyre, sužiūrėtume kaip šioje versijoje skirstytūsi taškai.

Paskaičiuoti procentus ir juos patikrinti gali kiekvienas :
30% nuo 1780 yra 534pt, o 50% yra 890pt.
Sužinoti kiek kainuoja pt tavo sunaikintas būrys pas priešininką yra ne problema, o paprastumo dėlei nereiktų įvedinėti taškų už nepilnai sunaikintus būrius.
Redagavo Saulius 2014-05-19 06:50
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Sudeti 3 skaicius iki niolikos yra sudetingiau negu susumuoti nuzudytu platoonu taskus ir padalinti? Really?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
Tai kad suskaichiuoti SoS yra kelis kartus paprasciau nei suskaichiuoti kiek procentų sudaro sunaikinti platoonai, nes dar reikia kažkaip įskaičiuoti platoonus, kurie beturi mažiau kaip pusę teamų, bet nepabėgę (nebent šituos ignoruoti, kas nebūtų teisinga).
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Batma
Kad įvesti procentų skaičiavimus, turnyro lapai turi būti su laukais kad tu turėtum įrašyti kurie tavo platoonai buvo sunaikinti ir kiek jie kainavo, kad turnyro organizatorius galėtų patikrinti. Sorry, bet wargameriai yra gana competitive žmonės ir pasitikėti kad jie kur nors ko nors nenusuks kad būtų jiems geriau yra naivu
Dėl SoS skaičiavimo, kadangi tai skaičiuoja vienas žmogus (turnyro organizatorius), ir jam tai užtrunka pora minučių nematau kame yra sudėtingumas.

Dėl pačio turnyro: viskas buvo šaunu, bet..
staluose biški pritrūko terraino, reikėtų kažkaip pasistengti tai išspręsti
nebuvo laikomasi sudaryto laiko grafiko
deploymentas kai kuriais atvejais siek tiek per daug uzeme
Batma
Saulius parašė:
Ar galėtų visi draugiškai paskaičiuoti kiek būtų surinkę taškų pagal šią sistemą šiame turnyre, sužiūrėtume kaip šioje versijoje skirstytūsi taškai.

Kokią sistemą? O kaip skaičiuoti prarastą fortifikaciją, tarkim vieną pillboxą? Jie nėra platoonai, bet kainuoja taškus. Kaip skaičiuoti lėktuvus? Kaip skaičiuoti laivus? Čia tavo pasiulyme yra per daug skylių ir nedamastymų kaip tai turi veikti.
vytzka
Jeigu atvirai, tai as duodu 0% tikimybe kad per visa turnyra (>10 zaidimu) visi teisingai suskaiciuos destroyed skaicius ir procentus. 0. Net ne del competitiveness, o del elementaraus zmogisko faktoriaus, ypac kai alus liejasi laisvai. Ir kai padarysi klaida, niekas niekada nezinos ir nepatikrins nes neskaiciuos.

O SoS patikrinti kitam zmogui is viesai pateikiamos informacijos yra kaip dukart du.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Warhammer turnyruose skaičiavimai yra tris kart daugiau apkrauti nei mano pasiūlytame variante ir visi patenkinti, Fow nėra taškų už generolo nužudymą, už pagrindinio vėlevnešio, už būrių vėliavas, už daugiau nei pusę sunaikintų būrių ir t.t. Ten irgi alų geria vyrai ne ką mažiau.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition