Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FOW turnyras - V-Day, gegužės 17 d.
Batma
Gal todėl jie pastoviai ir išradinėja dviratį, nes vis gaunasi klišas su vienu ratu?
vytzka
Warhammerio standartai mums netinka del suprantamu priezasciu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
IMHO nereikia taisyti, kas nėra sulūžę. Pridėjus papildomai SoS galima iš esmės vienareikšmiškai nustatyti vietas.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Sauliau tavo sistemoje man nepatinkantis dalykas, kad laimejes kyla aukstyn labai stipriai, o pralaimejas beveik praranda galimybe toliau kovot bent jau del aukstesniu vietu.
Dabar tu gali laimet 5:2, pralost 3:4, 3:4 ir but dar pakankamai aukstai 11 tasku, o jei pagal tavo sistema bus 9:1, 2:8, 2:8, jau nekas. Nzn mano manymu sistema jei jau pradet kitokia taikyt as uz sunaikintus procentus modeliu, bet ten prasideda aisku kiti niuansai, kaip apvalinti, sunkiau skaiciuoti, reik skaiciuotuvo butinai, ka daryti su lektuvais, fortifikacijomis.
Nors esama tasku sistema man nepatinka, as sakiau ir sakysiu, sunaikintas burys uz 100pts nelygus buriui uz 400pts, nors abu vertinami 1pts Nes pagaminti koki dzipa (recce) ir koki tanku buri tikrai skiriasi realybeje, bet cia zaidimas
As visada uz sistema, kur ir praloses turi turet sansa auksciau papulti, aisku ne i pirma vieta manau, bet kad auksciau butu, o ne nukristu i dugna
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Batma parašė:

Saulius parašė:
Ar galėtų visi draugiškai paskaičiuoti kiek būtų surinkę taškų pagal šią sistemą šiame turnyre, sužiūrėtume kaip šioje versijoje skirstytūsi taškai.

Kokią sistemą? O kaip skaičiuoti prarastą fortifikaciją, tarkim vieną pillboxą? Jie nėra platoonai, bet kainuoja taškus. Kaip skaičiuoti lėktuvus? Kaip skaičiuoti laivus? Čia tavo pasiulyme yra per daug skylių ir nedamastymų kaip tai turi veikti.


Jeigu pillboxas yra atskiras platoonas rosteryje už konkrečius taškus, kaip ir fortifikacijos ir mūšiui pasibaigus jie yra sunaikinti, tada gauni taškus už juos normaliai. Lėktuvai negali būti sunaikinti, kaip ir laivas-artileristas, bet jie ir nesudaro 50% armijos taškų. Skylių kol kas nematau, o pamastyti būtina visada ir kuo daugiau nuomonių.
Lenkų žaidėjai matyt ne veltui įsivedė kitą skaičiavimo sitemą, o jų ten žaidžiančių yra keliasdešimt kartų daugiau nei mūsų ir lenkia patirtimi visose srityse, todėl jeigu mes nematome problemos taškų skaičiavime, o jie tai mato ir naudoja, man ši situacija sako tik vieną, kad mums reikia daugiau laiko ir pastangų skirti šiam hobiui ir jo tobulinimui.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Gambler
ETC naudoja BF taškų sistemą, kaip ir iš esmės visas likęs pasaulis. Kodėl mes turime naudoti kitokią? Kad būtume pionieriais?
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Batma
Matai kaip yra dėl lenkų, jie trečius metus iš eilės siūlo savo sistemą į ETC, ir kiekvienais metais yra tas pats rezultatas.. už jų sistemą balsuoja tik jie patys, nes visiems kitiems ji yra per daug complicated.
Dėl didesnio pasiskirstymo yra variantas vieną iš misijų naudoti tokią, kurioje kaupiami taškai, t.y. kas turną gaunami VP, kurie akumuliuojami.

Pvz dėl modelio kuris gali būti užmuštas, bet nėra platoonas: Air observation post
Jį skaičiuoti prie bendro taškų skaičiaus nuo kurio skaičiuojame % ar ne?
Saulius
Žiūrime kas gaunasi pagal kelis variantus :
Duomenis susumavo Saulius, Vytzka kolei kas.
mūšiai ( 1 / 2 / 3)
1. Saulius 13pts 3win [SoS 28] - 25pt (9 / 8 /
2. Vytzka 13pts 2win SoS 31 - 20pt (9 / 9 / 2)
3. Tomas 13pts 2win SoS 30 - 21pt (2 / 9 / 10)
4. Batma 10pts 1win SoS 35 - 14pt (9 / 1 / 4)
5. Kronas 10pts 1win SoS 30 - 12pt (10 / 2 / 0)
6. TerTer 10pts 1win SoS 29 - 15pt (5 / 1 / 9)
7. Sergej 9pts 1win [SoS 28] - 13pt (3 / 7 / 3)
8. Gambler 8pts 0win [SoS 26] - 7pt (1 / 3 / 3)
9. Vytas 5pts 0win [SoS 27] - 3pt (1 / 1 / 1)
10. Guardas 4pts 0win [SoS 23] - 3pt (0 / 2 / 1)

Rolandai, tu tiksliai atsimeni kiek taškais nužudei priešininko platoonų ar taviškių nukovė?
Redagavo Saulius 2014-05-19 11:32
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
As tai apskritai nematau, kodel procentai yra adekvatu FoW, ju isskyrus lenkus nelabai kas ir naudoja. Yra platoonu skaiciavimas, ji naudoja visuose turnyruose pirmajame pasaulyje. Jeigu norite detalesniu tasku tai sure, bet tai neturetu buti dingstis pabandyti ikisti procentu skaiciavima.

Rolandai, tu tiksliai atsimeni kiek taškais nužudei ar priešininko platoonų ar taviškių nukovė?


Cia nera pakankamai geras pavyzdys, kodel sita sistema nera ideali?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Taškai skaičiuojami ir pateikiami teisėjui ar turnyro organizatoriui iškarto po mūšio, o ne po mėnesio kai visi viską pamiršę.
O paskaičiuoti ar tavo nukauti būriai sudaro 30%-50% užims nedaugiau kaip 1min.

Rolandai, trijų mūšių turnyre laimėtojas turi laimėti visus tris mūšius, o jei tu laimi du, tada tau labai svarbu 2-3 vietos pasiekimas per bendrą taškų kiekį, bet ir čia tau reikės daug pastangų.
Šioje sistemoje laimėjas 3 kovas nebūtinai būsi pirmas turnyre, nes gali surinkti tik 18pt, kai tuo tarpu laimėjas dvi kovas gali surinkti maks 24pt.
Redagavo Saulius 2014-05-19 07:20
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
TerTer
Saulius parašė:

Žiūrime kas gaunasi pagal kelis variantus :
Duomenis susumavo Saulius, Rolandas kolei kas.

1. Saulius 13pts 3win [SoS 28] - 25pt
2. Vytzka 13pts 2win SoS 31
3. Tomas 13pts 2win SoS 30
4. Batma 10pts 1win SoS 35
5. Kronas 10pts 1win SoS 30
6. TerTer 10pts 1win SoS 29 - 13pt
7. Sergej 9pts 1win [SoS 28]
8. Gambler 8pts 0win [SoS 26]
9. Vytas 5pts 0win [SoS 27]
10. Guardas 4pts 0win [SoS 23]

Rolandai, tu tiksliai atsimeni kiek taškais nužudei priešininko platoonų ar taviškių nukovė?


Ka tu cia nusisneki As kaip pvz pateikiau, savo neskaiciavau nes tikrai neprisimenu kiek kas mano platoonu isnese ir koks procentas buvo, ir kiek as priesininkui isnesiau procentaliai. Beto kas buna kai company morale prameti? Skaitosi armija destoyed 100proc ar ne?
Redagavo TerTer 2014-05-19 07:28
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Procentu skaiciavimas ne tik del sudetingumo blogas (nors ir del to), bet ir del to, kad keicia sistemos balansa. Dabar kiekvienas platoonas laikomas vienodai vertingu (ir tam yra geru priezasciu), pagal procentus brangesnis platoonas laikomas labiau vertingu ir tai yra pasikeitimas. Taip kad pradziai tau reikia irodyti, kad tokio pasikeitimo reikia, o tada galima diskutuoti apie tasku skaiciavima remiantis procentais.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Saulius
Jeigu pralaimi dėl company moralės tai tu jau nelaimėjas, jei to nepastebėjai, bet kiek tu iš šio pralaimėjimo išsinešei taškų ir nedavei jų priešininkui priklauso nuo sunaikintų būrių ir taškų skaičiaus.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Kronas
WH sistema ar pan netinka FoW iš esmės, nes čia yra esmė objectivai, o ne "kill them all". Taip pat yra Company moralės check'ai. Ir jei lenkai vieninteliai naudoja WH sistemą, tikrai nėr ko į juos lygiuotis. Tiesiog aiškiai surašom tie-breaker'ius ir nebus jokių problemų.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
O kas sako, kad reikia naudoti lenkų sistemą? Kas sako, kad lenkai sugalvojo geriausią pergalės taškų skaičiavimo sistemą nedideliems mūsų lygio turnyriukams?
Paprasčiausiai Rolandas pasakė užvakar, kad jam nepriimtina FoW taškų skaičiavimo sistema, kad nukovus platooną už 110pt yra lygu, jei tu nukauni Panterų būrį už 560pt, kas jau beveik 2pt .
O pats Kronai sakei, kad negalima iškreipti šios sistemos dėl objectivų reikšmės ir taškų saugojimo.
Šiuos dalykus aš ir priėmiau kaip pagrindą kaip viskas turėtų būti, todėl sistemoje viskas išliko tik amplitudė išsiplėtė, Rolando noras dalinai įvykdytas, bet jis ir negriauna tavo noro. Ta prasme iš pamatų aš nieko keisti nepasiūliau, jei gerai paskaitysite ir pagalvosite ką tai duoda.
Dar kartą kolegų paprašysiu, kas laimėjo ar pralaimėjo, gal nesunku surašyti kiek taškų prarado visuose trijuose mūšiuose, aš sudėsiu skaičiavimus į lentelę ir mes matysime kaip išsimėto visumoje taškai.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Saulius parašė:
Paprasčiausiai Rolandas pasakė užvakar, kad jam nepriimtina FoW taškų skaičiavimo sistema, kad nukovus platooną už 110pt yra lygu, jei tu nukauni Panterų būrį už 560pt, kas jau beveik 2pt .


Nu tai sux to be him? Maza kas kam nepatinka, man gal nepatinka kionigai ir as manau kad ju frontas turetu but istoriskai 12

Dar kartą kolegų paprašysiu, kas laimėjo ar pralaimėjo, gal nesunku surašyti kiek taškų prarado visuose trijuose mūšiuose, aš sudėsiu skaičiavimus į lentelę ir mes matysime kaip išsimėto visumoje taškai.

Jeigu tik visus isnestus platoonus/warriorus skaiciuojam tai pirmam 200, antram 635, treciam 375. Jeigu kiekviena baze/puse platoono nori skaiciuot tai net neisivaizduoju (ir sita sistema sux dar labiau negu bet kokia kita ever imaginable).

Šiuos dalykus aš ir priėmiau kaip pagrindą kaip viskas turėtų būti, todėl sistemoje viskas išliko tik amplitudė išsiplėtė, Rolando noras dalinai įvykdytas, bet jis ir negriauna tavo noro. Ta prasme iš pamatų aš niek keisti nepasiūliau, jei gerai paskaitysite ir pagalvosite ką tai duoda.

O siaip, ka tai duoda palyginus su Strength of Schedule? Ta prasme, kokie yra tavo argumentai pries? Kad leciau skaiciuojasi tai nelabai itikina.
Redagavo vytzka 2014-05-19 07:55
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kronas
Saulius parašė:
Paprasčiausiai Rolandas pasakė užvakar, kad jam nepriimtina FoW taškų skaičiavimo sistema, kad nukovus platooną už 110pt yra lygu, jei tu nukauni Panterų būrį už 560pt, kas jau beveik 2pt .


Kiekvienas būrys turi savo tikslus žaidime. Ir negalima teigti, kad Anti-aircraft būrys už 60 taškų, pridengiantis pusę armijos nuo oro atakų yra mažiau vertingas už 500 taškų vertės tankų būrį. Todėl skaičiuojant pergalės taškus jei yra vienodai vertingi.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
vytzka
Kronas parašė:

Saulius parašė:
Paprasčiausiai Rolandas pasakė užvakar, kad jam nepriimtina FoW taškų skaičiavimo sistema, kad nukovus platooną už 110pt yra lygu, jei tu nukauni Panterų būrį už 560pt, kas jau beveik 2pt .


Kiekvienas būrys turi savo tikslus žaidime. Ir negalima teigti, kad Anti-aircraft būrys už 60 taškų, pridengiantis pusę armijos nuo oro atakų yra mažiau vertingas už 500 taškų vertės tankų būrį. Todėl skaičiuojant pergalės taškus jei yra vienodai vertingi.

Visiskai sutinku su Kronu. Tokia ir yra sitos sistemos esme. Cia feature, ne bug.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Edit: Nvm, nusiskaičiavau
Redagavo Batma 2014-05-19 08:03
TerTer
Taip man nepatinka ir visi tai zino Man uztektu, kad uz puse platoono isnesto gautum 0.5pts

Bet kitas dalykas kas yra, nors man nepatinka gal ir, bet as nemegstu keistu rules ir house rulinti visko. Tai todel ir BF naudojama, yra tokia sistema ja ir naudojam.
Geriausiai pasirodes vistiek laimi tokiu ar kitokiu atveju

Padiskutuot galima, SoS manau issprestu dilema, kad jei norima zinoti tikslia vieta, jie to nebutina neverta vargintis.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels