Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
40k 7ed?
Nomad
Jau praėjo apie du mėnesius nuo taisyklių išėjimo, gal aktyviai žaidžiantys ir tą nuolat čia pabrėžiantys jau spėjo išmėginti unbound listus? Kaip sekėsi, kas vs ką žaidė, kas laimėjo?
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Voidness
Ne Batma, aš tik pritariau dėl šio argumento, nes tavo palyginimas dėl 1 ir 7 stormravenų būtent tą ir bylojo. Aš nesakiau, kad aš teisus dėl to, kad tu nežaidi. Aš pasakiau, kad tu klysti, nes neturi galimybės realiai įvertinti situacijos. Peace
We are LEGION 我們軍團
vytzka
Ratliker parašė:
vytzka parašė:
Tu turbut nezinai, kas yra izeidimas. Izeidimas yra tada, kai kazka pasakai blogo apie zmogu. As pasakiau kad tavo argumentas yra levas (nes jis yra; apie tai zemiau) ir kad tu cia bandai gudrauti vietoj to kad saziningai pripazintum eksperimento rezultata.
Argumentas <> zmogus.

Ziurint ka tu pasakai apie ta argumenta
Pvz jeigu pasakai kad argumentas melas, arba nesaziningas ir pan, tai automatiskai reiskia kad argumento autorius yra melagis / nesaziningas zmogus / etc, ir tokiu atveju tai jau tampa izeidimu.


Galima sakyti durnus dalykus ir nesant paciam durnam, tiesiog per klaida arba kad kitaip neiseina tuo momentu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Ratliker
vytzka parašė:

Ratliker parašė:
vytzka parašė:
Tu turbut nezinai, kas yra izeidimas. Izeidimas yra tada, kai kazka pasakai blogo apie zmogu. As pasakiau kad tavo argumentas yra levas (nes jis yra; apie tai zemiau) ir kad tu cia bandai gudrauti vietoj to kad saziningai pripazintum eksperimento rezultata.
Argumentas <> zmogus.

Ziurint ka tu pasakai apie ta argumenta
Pvz jeigu pasakai kad argumentas melas, arba nesaziningas ir pan, tai automatiskai reiskia kad argumento autorius yra melagis / nesaziningas zmogus / etc, ir tokiu atveju tai jau tampa izeidimu.


Galima sakyti durnus dalykus ir nesant paciam durnam, tiesiog per klaida arba kad kitaip neiseina tuo momentu.


Fair enough. Kaska kvaila galima pasakyt ir tesiog suklydus del informacijos stokos ar emociju pertekliaus. Bet kasko _nesaziningo_ per klaida nepasakisi
Anyway, nuklydom i semntika.

Del Unbound: argumentus "is principo" jau abi puses issake ne karta, taigi telieka laukt Unbound turnyro rezultatu.

Gambler parašė:
Aš žiūriu pagrindinė baimė dėl ubound, dėl superheaviu yra lygiai tokia pati, kaip ir su žemės pardavimu užseniečiams: yra asmenų kažkodėltai šventai įsitikinusių, kad visi sulaikę kvapą žemam starte lauke to momento, kai tai bus leista (pirkti žemę ir naudoti superheavius). Ratlikeri ir disteriminatoriau (galima ir ratlikerio lupomis) atsakykit man į keletą paprastų klausimų:
Kiek žmonių lietuvoje turi tuos baisiuosius superheavius ar 10 helldreikų, ar stormreaverius ir bile ką dar?
Kiek žmonių iš turinčių žaidžia WAAC stiliumi ir žada tuos visus baisuosius naudoti turnyruose?
Kiek žmonių iš dabar žaidžiančių yra pasiruošę padėti ant stalo ne vieną šimtą litų, kad nuspirktų visus tuos superheavius ir pan. publiką?
Gal būt jūs tiesiog per blogai galvojat apie mūsų metą?
P.S. Jei jau kažkas nusprendė spaminti turnyruose akyvaizdžiai broken unitą, tai IMHO tai nieko gero apie tokį žaidėją nepasako.

Na zinai.
Turnyras pagal apibrezima yra competetive scena (nereikia painiot competetive su WAAC).
Taigi naturalu zmogui paimt i turnyra galinga lista, sudaryta pagal konkretaus turnyro specifikacija (pvz "infantry only turnyre nereikia but kaskokiu scumbag kad pagalvot "hmm, ka as ten turiu galingo is infantry?"").
Tas pats su unbound.

Kitas reikalas yra kai koks kilnus zmogus paziuri i savo lista ir pagalvojus "damn, as gi visus taip crushinsiu kad net neidomu bus :lol:"
ir pasilpnina savo lista taip, kad nugalet svelniau, nesukeliant oponentams :fuu: o ir paciam gaunant sportini malonuma (kaip pavizdi galiu paminet geraji zmogu Gobbita).

Bet kadangi turnyras butent unboundinis, ir dar uzvadintas MAXIMUM PAIN! tai mano nuomone Gobbitu nekiek nenukrys jei jis atsines i ji 5 wrathknightus (broken unitas, kuri ir viena iprastai armijai buna labai sunku sudorot).
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Gambler
Ratliker parašė:
Kitas reikalas yra kai koks kilnus zmogus paziuri i savo lista ir pagalvojus "damn, as gi visus taip crushinsiu kad net neidomu bus :lol:"
ir pasilpnina savo lista taip, kad nugalet svelniau, nesukeliant oponentams :fuu: o ir paciam gaunant sportini malonuma (kaip pavizdi galiu paminet geraji zmogu Gobbita).


Ką aš ir noriu pasakytyi - gal Gobbitas nėra vienintėlis geras žmogus mūsų metoje? Žinoma aš galiu klysti.

Ratliker parašė:
Bet kadangi turnyras butent unboundinis, ir dar uzvadintas MAXIMUM PAIN! tai mano nuomone Gobbitu nekiek nenukrys jei jis atsines i ji 5 wrathknightus (broken unitas, kuri ir viena iprastai armijai buna labai sunku sudorot).


Kadangi turnyras yra skirtas pasižiūrėti kas bus jei leisti unbound, tai būtų labai logiška jam atsinešti 5 wrathknightus, jei tik jie telpa į 1500 ir yra pilnai nudažytyi ir beizinti. Kaip ir betkuriam kitam žmogui, kuris turi modelius atitinkančius turnyro keliamus reikalavimus.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Marukas
Cia siaip biski nukripimas nuo diskusijos, fanu pagamintas vaizdelis

[movie=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JjaYW5Cnr5k[/movie]
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Ratliker
Looks awesome.

Tikekimes kad GW neuzbeachins vel kaip su Damnatus:hmm:
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
blackfishas
Damnatus'ui taip ir reikia, nes ten VISKAS buvo lame ass. pastarasis bent jau vizualiai ir visai kaip kitaip patrauklus ir profesionalus, o ten buvo žiauriai mėgėjiškas. aš irgi būčiau lenkęs tokią iniciatyvą.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Nomad
blackfishas parašė:

Damnatus'ui taip ir reikia, nes ten VISKAS buvo lame ass. pastarasis bent jau vizualiai ir visai kaip kitaip patrauklus ir profesionalus, o ten buvo žiauriai mėgėjiškas. aš irgi būčiau lenkęs tokią iniciatyvą.


+1
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Ratliker
blackfishas parašė:

Damnatus'ui taip ir reikia, nes ten VISKAS buvo lame ass. pastarasis bent jau vizualiai ir visai kaip kitaip patrauklus ir profesionalus, o ten buvo žiauriai mėgėjiškas. aš irgi būčiau lenkęs tokią iniciatyvą.


Nesutinku.
Damnatus turejo pliusu:
Gera siuzeta
Laikesi fluffo
Itikinamus personazus

Ko tikrai negaleciau pasakyt apie paciu gw pagaminta slamsta is U raides.

Del anturazo (kostiumai, inventorius ginklai) - jis buvo geru kosplayeriu ligije, kas tikrai yra neblogai (ypac iskaitant kad biudzetas buvo toligrazu ne holiwoodinis).

Aisku jeigu matai tik paveiksleli, o turinio nesupranti - kitas reikalas.

PS
Jeigu naujas filmas tures ir gera grafika (ka jau matom) IR gera siuzeta (kas dar neakivaizdu) - as tik apsidziaugsiu.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]