Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Vampire Counts miniature gallery
magyar
GW atidare Vampire Counts miniature gallery, kurioje parodytos visos Vampire Counts figureles:
http://uk.games-workshop.com/vampirecounts/miniature%2Dgallery/

Necromancer'iai vis tie patys nuo 4 editiono. O wight lordu tapo senas geras Krell'as, dar 4 leidime buves geru special character'iu.

Sparnuotas Vampire ir Varghulfas imponuoja, bet vampyre moteriske tai pe ...

Blood Knight'ai neblogai atrodo, ypac ju vadas. Tik pora is ju, kurie turi drakono sparnus, nepasuktu galvos i sali. Sparnai uzkliutu uz smaigaliu kylanciu is antpeciu :).


foXtrinee
Man vargulfas visai patiko ipac jo aprasymas gal kas zino jo status?
Mindaugas
pasak vieno forumo varghulf'as turetu kainuot 185 pts
- terroras
- regeneracija
- hatred'as viskam
- M 9, WS 5, A 5 und W 4
- vampyras (tipo aplinkiniai unitai 6" nuo jo gali marsiruot)
- priesininkai pries varghulfa negauna jokiu bonusu jei puola is sono ar nugaros
Be aware of all seeing eyezzz...
magyar
Kazkaip per gerai cia skamba :).


Stroganrog
Na, jei mano dragon orgai bus prastesni uz sita siksnorsparni - metu ta nesvaru reikala su GW!!!!!!

O siaip tai reikalas rimtas - pakolkas geriausias big guy'as.
Redagavo Stroganrog 2008-01-30 07:44
Imperial
demiurgas parašė:
Na, jei mano dragon orgai bus prastesni uz sita siksnorsparni - metu ta nesvaru reikala su GW!!!!!!


Galeciau net lazintis kad taip bus.

O geriausias "big guy" yra Treeman.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
http://s90.photobucket.com/albums/k242/curseofbeers/Vampire%20Counts%20Mar%2008/

Vat taip turi atrodyti nediedai ir kiti vaikštantys lavonėliai... :o
Redagavo Kronas 2008-03-16 17:44
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Ispoodinga, ypac tas raitas veliavneshys. Cia kaip suprantu - conversion?

Padazymas su F/X'ais :D.
Redagavo magyar 2008-03-17 08:10


Necrontyr
Sakyčiau pernelyg monotoniškai ir labai netikroviškai, net į negyvus nepanašu, visi kaip kokios statulos. Bet paties dažytojo "skill'ai" tikrai aiškiai matyti, profesionalus darbas.
Lionberg
magyar parašė:
Ispoodinga, ypac tas raitas veliavneshys. Cia kaip suprantu - conversion?

Padazymas su F/X'ais :D.


Kiek atpažįstu, tai raitas vėliavnešys yra limited edition Imperijos BSB. Man pirmą kartą pamačius figurėlę buvo nustebimas, kad vėliava tokia neimperiška, o vampyrams tinka kaip tik...
magyar
Matyt, skulptorius ikvepimo semesi is kai kuriu viduramziu architektu pomegio dabinti baznycias ir skulpturas tikrais kaulais, kaukolemis ir kitokiomis mirties "regalijomis".
Redagavo magyar 2008-03-17 09:03


Lionberg
Aha, senais laikais (4-5 leidimas) Imperija buvo modeliuojama pagal Prūsijos-Vokietijos karalystes prieš Vokietijos suvienijimą, bet paskutiniu metu GW dizainerius, kuriančius Imperijos įvaizdį užvežė Didžiojo Maro laikų Europa...