Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
GW pletkai :)
Marukas
magyar parašė
O as like'inu, esu suintriguotas. Aisku, suprantu senu zaideju nepasitenkinima, jeigu nuo siol ju masyvios investicijos rinks dulkes ant lentynu


Nerinks dulkiu armijos, mes zaisim Kings of war arba dar kazka
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
magyar
True.


Craghack
Bet TAI KAI trololol butu, jei dabar visi prisiperka visokiu Nagashu, Thanquolu, Glottkinu, Verminlordu, Blightknightu, o GW sako "fuck you, sitie nebenaudojami"

Bet man kazkaip nerealiai sitas reikalas atrodo. Come on, tokia mase produkto reiktu isimt. O dar kaip tik siandien skaiciau, kad lentynas papilde seniau isimti Bretonu trebusetai.
Redagavo Craghack 2015-01-07 13:06
Marukas
lavina pletku :)man atrodo bus milziniskas pirst, o tada tikras the end of times


Let me give you some confirmation:
The setting is being completely overhauled - true.
The concept of a huge chunks of the world in a sea similar to the warp from 40k - true.
Faction reduction to 6 - true


As for how it interacts with the current rules.
9th edition takes place after the sundering that brought about from the End Times.

So for the purposes of compatibility, you can use your 8th edition hardback book, representing a section of the culture that hasn't been horrifically changed by the End Times (Recognizing it will have the same drawbacks of using a dated book that are experienced elsewhere).

You can use End Times rules/concepts, representing a section that is still being torn apart.

You can use the new, post-end times rules to represent what is "current."


All the books (again, with the caveat that older books may not be optimal for the new core rules [but truthfully the core rules aren't changing wildly, like 5th to 6th edition 40k, really more of a tidied up 8th edition with a brand new setting]) are designed to be compatible.

Support will be towards the new book, new setting, however, with End Times being in the past. Viable, but not current.

Expect armies to have fewer units in their core books, which will be heavily focused on the fluff for where they are now, what they've been doing in the centuries immediately following the sundering. This will create a more "balanced" pool as they will be rapidly produced and released (consider a scale even somewhat faster than what we've had for 40k these past few years).


These will then be expanded on with supplements, not intended as money-grabs (as I am sure they will be received by the majority of your readers), but more as guided hands to acknowledge deficiencies in books, or even "global meta" changes. The first time that Games Workshop will be openly acknowledging things that need changes.

These units will typically get white dwarf rules treatments heralding the release in hardback of all of the new units from the previous month(s), for a new setting expansion, which will pit several of the races together (representing a collision).

As these expansions are not permanent in the world, so too will these models not be. They are intended to only get one template injection mold life-run, the same as the books will be printed only once in hardback, then delayed paperback.

They will of course remain legal throughout all of 9th, they will just be more limited eventually, the same as the end time models will not be available forever, the same as XYZ model is no longer available (just with a shorter life span than previous experienced). I mean... you can't get albion models anymore either, but that campaign was before people whined on the internet, so I guess that's why no one's complaining.

This will allow for more new models, as contrary to common belief, the storage and rejuvenation of these templates takes a lot of resources which can be instead dedicated to new ones.


On the topic of round bases. The latest version I saw used round bases, but units had the option of ranking up to receive the typical bonuses. To rank up using round bases, it is intended to use new movement trays which have circular cuts to hold the bases of the appropriate size.

Nothing stops you from (and in many ways you are encouraged to) maintain unit formation the entire game. But you don't have to. Note that throughout all of Warhammer Fantasy, changing width/depth was an option, it's just rarely seen.

So to summarize - you can skirmish, but it's in your interests to rank up for different reasons, like shield walling before a charge for instance. You can alternatively always hold a formation and move the way we're all used to.

----

This will be a very big change. It is not because GW doesn't care about its old players and just wants to attract new ones. It is not to fill a void that will come from the fading of Lord of the Rings (which will remain in stores and be supported for a long time due to the agreement with New Line Cinemas).

It is just a very fresh look at a game that hasn't changed dramatically in how it's played since the dawn of the game and company. It will give everyone the opportunity and hopefully inspiration to do something new, but without invalidating everything from the past. It is opening room for creativity, not closing doors.


Yes, army books will eventually feel too out of date to play, but that's the same with any new edition. And new Army Books will typically allow people to recreate what they're "used to" it just might not be the most effective thing they could do with their new book.

The new faction are basically the opposite of warriors of chaos, but good the way chaos marines are the opposite of space marines but evil (in terms of broad tropes, I really hope this doesn't spawn some kind of debate about the morality of space marines).

Lastly, nothing stops you from just playing 8th, and ignoring 9th the same way some people ignore End Times. Just understand that unlike Storm of Chaos which was post-production looked at as an "alternate timeline" where the clock was turned back to right before it took place for the purposes of the setting, the End Times are real, and 9th will begin where it left off.

from the horse mouth

factions :

1) Chaos : Demons + Beasts + Mortals
2) Elves
3) Empire
4) Undead
5) Orcs and Goblins
6) Skavens

Lizards are gone in space.
Dwarves survivors join the empire with the ogres.

1) Chaos core : Warriors of chaos/chariot/Hounds
Demons figs will be kept as they are usable in 40k
Bye bye marauders, ungors, centigors, razorgor etc

2) Elves core : spearmen/archers/cavalry on horse
No more xbows
the 3 elves will blend in one faction
dark elves monsters are gone : cold ones, hydra

3) Empire core: Hallberds/Handgun/Canon
Some dwarves survivors and ogres are included
Imperial and bretonnian knights are merged

4) Undead core : Skeletons/Ghouls/Spirit host
bye bye bone giant, scorpion sphinx, chariots and everything too much egyptian

5) Orcs and goblins core : Goblins/Orcs/Black orcs
no real change for them

6) Skaven core : Clanrats/Plague rats/Rat ogres
no real change for them too
Redagavo Marukas 2015-01-08 09:46
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Kronas
Marukas parašė
Lizards are gone in space.
Dwarves survivors join the empire with the ogres.


Nice, iš mano 4 turimų armijų tik 1 liks "galiojanti"
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Sauliusp
Jeigu tai bus skirmish tipo variantas su supaprastintom taisyklės ir dar daugiau random, tai matyt WHFB užges ir kaip projektas gali visai išnykti, nebent po kelių metų perleis 10-ed su išlaikyta ankstesne 7-ed koncepcija.
Senieji žaidėjai tikrai apstos žaidę, nauji ilgai nesilaikys, sportininkai nesirinks šios sistemos. Konkurentų skirmish tipo pilna, o va tokio mass battlo tipo WHFB neturėjo rimtame lygyje. Gan keistas žingsnis, rimtai ten kolektyvas žolę rūko.
labai smarkiai viskas priklausys, kaip pasaulio didieji žaidėjų communičiai stengsis išlaikyti WHFB ir toliau laukti naujienų. Skaičiau keliuose forumuose, kad rimtieji fanatai WHFB pradėjo rimtai šnekėti apie 7-8 ed sukergtas taisykles pasiplatinti ir žaisti, kol bus žaidžiančių, arba neatsisuks smegenai GW.

Pradėjau rimtai svarstyti apie Firestorm armada ir Dytopian wars, reikės ieškoti bendraminčių daugiau.
Redagavo Batma 2015-01-08 14:43
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Pats kaltas Kronai, nesamoniu prisipirkai

O jei rimtai tai kazkokia siza... isgyvenusios rases egzistuoja realybes burbuluose, kurie laiks nuo laiko susiduria... Idomiu kokius narkotikus jie vartojo?
GW planas panaikinus senaji flufa pritraukti nauju zaideju? be flufo WH yra tik kruva per brangiu plastikiniu ir metaliniu figureliu.
Redagavo Marukas 2015-01-08 11:00
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Lol. No more lizardmen.
Krc eina nx tiek GW. Nesuprasi ko jie i ta savo arbata ten pilasi.
Jau geriau turbut fow ar dystopian pradesiu zaist. Su gw net nebesinori turet nieko bendro, let down po let down. Ir neisleido nei vienos normalios balansuotos edicojos prie kurios butu galima grizti.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na kad ne zole naudoja tai tikrai... zole taip galingai neveikia, greiciau shyrke is cigonu taboro perka

Sauliau kergti 7ed su 8ed gali tik dideles bendruomenes su daug senu zaideju, pas mus lietuvoje senu zaideju kurie vis dar zaidzia WH yra abudu, tu ir Lost angel. Patikek, daugiau tikrai neatsiras.
GW NIEKADA negrys prie 7ed. tai butu dar didesne savizudybe nei End of times.

Dauguma zaideju uzsienio forumuose pasisako, kad tiesiog zais WM/H arba KOW. nezinau kaip bus su ETC.
Mano planai 2015m yra rimtai zaisti Infinity ir WM/H, isbandysiu fire storm armada ir KOW, ir svarbiausia nesukinesiu sau kiausu del GW.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Craghack
kaip sako, is gryno marketingo puses tai tiesiog aukso gysla: leidi didesnius, brangesnius modelius kurie oficialai palaikomi tik ribota laiko tarpa. Is flufo puses-masyvus vidurinis pirstas. As vis dar nuosirdziai tikiuosi, kad visa tai tik melas/gandai. Antraip wood elfu taip ir neteks suklijuot;D
Sauliusp
Visi tikisi, kad tai tik gandai, žiūrėsime, rankų nenuleidžiame, bet ir pinigų nekišame ten tol, kol nebus 100% aišku.
Mariau, Algi, Rolandai reiktų kada susirinkus pasibandyti Dystopianus su Armada, gal kas žino kur taisykles dystopianų 2ed nusisiurbti?

Penki žaidėjai lietuvoje turi dystopian Wars armijas, nėra brangu ir Armadą nusipirkti 300-400lt ir gerą pradžią turi ant didelių mūšių. Aš jau trečia diena kaip studijuoju taisykles Armados ir renkuosi sau rasę.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Marukas
Man Armada irgi patinka, jau netgi slapta rezgu plana, kaip viena is musu turimu stalu paversti i kosmoso platybes
Redagavo Marukas 2015-01-08 12:27
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Nomad
Kai firmoms sunkiai sekasi pradziuginti klientus naujovemis, laiko patikrintas budas yra zaislus atimti ir paskui pradziuginti juos vel grazinant. Nenustebsiu, jei paaiskes, kad gerumo apimti GW atsizvelgia i fanu prasymus ir grazina Lizardmenu armija, fandom rejoices, pirkimai soka i virsu, fanboyjai reddite slovina GW. Alternatyvus variantas, pirmajame leidime lizardmenu nera, bet po kokiu metu iseina uz dviguba kaina special limited custom collectors ultimate edition army bookas. Fanai apsidziaugia ir slovina GW, pirkimai soka i virsu...

As pats ilga laika ziurejau i GW kaip i normalius verslininkus ir siame forume kartais gindavau ju sprendimus, bet enough is enough, ir man enough buvo dar su 40k nauja edicija ir visokiais kodeksais uz kelis simtus $. Still, jie vis dar yra verslininkai ir atsizvelgs i zmoniu balsavima pinigine. Geriausia ka siuo metu gali padaryti GW zaidimu fanai savo megstamu sistemu labui, yra nepirkti nieko is GW.
Redagavo Nomad 2015-01-08 12:44
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
TerTer
Sauliau isbandyti Dystopians neturint V2 taisykliu neverta, nes keitese ten kiek skaiciau normaliai, turint V2 galima. Mano Armija uzmesta dabar guli.
Del Firestorm Armada ismeginti galima, neskaiciau naujausiu taisykliu, bet vel kol nera zaideju kuri zaidziantys isigys ir zais, nenoriu pirkti, nes imerkti 300-400lt ir padeti ant lentynos nu aciu ne.
Kadangi siuo metu ziuriu ka dar pradeti ir Infinity ir Firestorm Armada yra variantas, bet Infinity daugiau zaideju, o FA kaune Marukas tik gal turi jau

Del to Sauliau kad sakai Mass Battles Dystopian ir Armada siek tiek, ten labai daug tasku reik zaisti jei nori mass Battle, bet nu nevisai skirmishas. Ir atvirai matant is visu, tikrai tiketina, kad FA visus labiau traukia nei DW.

O dabar prie temos.
GW visai isprotejo ar ka? Rases panaikina, sumergina ir pan? Nu daug ko is GW tiketis galima, bet cia jau wow, Lizardus panaikina (Algi uzuojauta).
Del to sauliau kad tu sakai GW sugris su 7ed pagrindais, netikiu, nelogiska gristi prie seno kazko. Toliau naudoti 7ed/8ed mixa vel man atrodo durna, nes tiesiog gaila pripazinti, kad zaidimas jau sugriuves ir pan, tai davai gelbekim Nu mire tai mire, tikiu nemalonu tiek investiciju ir dabar nepanaudojama, bet parduot galima e-Bay bandyt ir isigyt kazka kito.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
GW bando gelbeti WHFB, aisku ju pasirinktas budas yra labiau negu savotiskas... Bet WHFB pardivimai nuosekliai mazejo, kadangi seni zaidejai turi po 2-3 armijas ir nieko nebeperka, naujokai neateina nes tai brangus hobis ir reikalauja dideliu pradiniu investiciju, o taip pat ir dideliu valios pastangu viska suklijuoti ir nudazyti... daznai nudazyti reikia 100 ir daugiau miniatiuru. Daugybe kompaniju parduoda alternatyvius modelius, kurie yra pigesni ir daznai net geresni (avatars of war, mantic ir t.t.)
Likti su 8ed reiskia leta WHFB mirti, pardavimai is leto mazetu iki kol whfb taptu nuostolingu.
Grizti prie 7ed reiskia greita whfb mirti, nes pas visus figureliu uztektu kelioms 7ed armijoms, niekas nieko nepirktu apskritai.
Taigi buvo pasirniktas kelias, viska nubraukti ir perleisti kruva nauju miniatiuru, ant kuriu uzdes autorines teises ir tipo bandys reanimuoti WHFB, nes visi puls pirkti, nes niekas neturi siu nauju finest miniatures in the world.

P.S Taciau kaip sako gruzinai, velu gerti borzomi kai inkstai jau supuve
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Neprievartausiu aš WHFB Mariau, jeigu jie taip smarkiai nusivažiuos su sistema, kaip jau dabar atsargiai žiūriu ir į WH40k, nors buvau bepradedąs planuotis pirkimus.

Rolandai, mass batless mane domina tik Fantasy pasaulyje kaip sistema, kas liečia kosmosą ir steam punk, aš ten neieškau masiškumo, atvirksčiai, ieškau gerų pagal savo supratimą taisyklių ir įdomaus žaidimo. FoW man asmeniškai labai nykus žaidimas, galiu užmigti jį bežaidžiant, neturi man jis šarmo, bet čia ne apie mao skonius dabar šnekame.
Antra klausimo dalis Rolandai, tavo manymu, kad tegul visi žaidžia kas ką nori - tai mūsų Lietuvos mastu tai yra mano nuomone nonsensas, kuris veda prie hobio mirties.
Reikalingos kelios sistemos 2-3 maksimum, kurios turi vieną ar kelis lyderius/organizatorius (šie žmonės aktyviai reklamuoja, moko naujokus ir aukoją savo laiką pritraukti žmones bei organizuoja turnyrus). Istorijos pavyzdžių pilna pas mus, kaip sistemos miršta be lyderių, nes keli pasyvoki mėgėjai-žaidėjai neišlaiko sistemų ilgiau kaip kelis mėnesius. Čia turi būti tiek pati sistema nebloga, tiek ir žmogus aktyvus pakankamai, kuris pirmoje vietoje stato hobbį, o ne savo įgeidžius ir nuotaikas.

Aš investavęs ne 1000 ir net ne 5000Lt į WHFB, todėl man šiek tiek skaudus smūgis gaunasi.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Sauliusp parašė

Antra klausimo dalis Rolandai, tavo manymu, kad tegul visi žaidžia kas ką nori - tai mūsų Lietuvos mastu tai yra mano nuomone nonsensas, kuris veda prie hobio mirties.
Reikalingos kelios sistemos 2-3 maksimum, kurios turi vieną ar kelis lyderius/organizatorius (šie žmonės aktyviai reklamuoja, moko naujokus ir aukoją savo laiką pritraukti žmones bei organizuoja turnyrus). Istorijos pavyzdžių pilna pas mus, kaip sistemos miršta be lyderių, nes keli pasyvoki mėgėjai-žaidėjai neišlaiko sistemų ilgiau kaip kelis mėnesius. Čia turi būti tiek pati sistema nebloga, tiek ir žmogus aktyvus pakankamai, kuris pirmoje vietoje stato hobbį, o ne savo įgeidžius ir nuotaikas.

Aš investavęs ne 1000 ir net ne 5000Lt į WHFB, todėl man šiek tiek skaudus smūgis gaunasi.


Del investavimo lievai aisku, bet jau ne vieni metai GW vis kazka keite ir tikrai atvirai pasakius, kazko panasaus jau reikejo tiketis, bent jau kad dali naujo stuff reiks pirkti, bet cia kita tema.


OK Sauliau tu nori 2-3 sistemu dabar, gerai jos yra: (neziurint GW WH ir 40K).

Infinity, Warmachine/Hordes, Flames of War. Zaidziam sitas ir nepradedam cia visokiu DW, FA ar kitu. Tai dabar pats sakai mum reikia 2-3 maksimum, turim, zaidziam? Zaisi kazka pats is situ sistemu normaliai ir pilnai i jas investuosi pinigus? Kam tada mum dar sistemu reik?
Kaune:
Infinity turi:
Algis, Marukas, Paulius. Karolis ir As apie tai galvojam.
FOW turi:
Karolis, As, Marukas, Nomad.
WM/H turi:
As, Marukas, Paulius

Neskaitant kad situ sistemu ir Vilniuje daug zaideju.

Tai SAULIAU kam mum dar kazkokia sistema?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Parodyk man lyderius šių sistemų.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Prasom Sauliau:

FOW - Batma, Karolis
WM/H - As/Vytzka
Infinity kaune Algis rodo demo siulo, vilniuje ne vienas: tomas, necrontyras, Balys

Dar kazka tau pateikti?

Tu taip ir neatsakai ar losi sias sistemas, nes pats sakai nereik daugiau kaip 2-3. Va yra jos. FOW siulyta tau losti ne karta, niekad pats nelosi. WM/H siulyta demo, atsisakiai, Infinity sakai ne. Tai dabar tu man atrodo priestarauji pats sau, sakai nereik daugiau sistemu, bet pats dandai didinti ivairove.
Redagavo TerTer 2015-01-08 14:32
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Del FOW pritarciau tau Sauliau, man jis irgi nuobodokas, truksta itampos, intrigos, bet zaisti zaidziu(kartais) kai paskaitau knyga apie ww2

Bet Sauliau kaip tu priversi zaisti kitus tai ko jie nenori zaisti?
Tu pats esi mazuma siuo metu, Kaune praktiskai dauguma zaideju zaidzia arba ruosiasi zaisti infinity, nu tipo pagrindinis game infinity, daug kas turi FOW, antras game FOW... vat ir dvi sistemos Infinity ir FOW Zaisi?

Reiketu apskritai taikytis ir prie Vilniaus, nes Kaune zaisti atsibos greit tarpusavi, noresis ir turnyro Vilniuje su kuo daugiau zmoniu.
Vilniuje populiaru zaisti FOW, infinity ir WM/H.. va tau ir pasirinkimas. Dar gal kazkaip pavyktu issiubuoti armada iki keleto zaideju.
Redagavo Marukas 2015-01-08 14:36
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/