Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
WHFB naujienos
Kronas
O jūs pastebit, koks yra išleidžiamų naujų modelių dydis?
Jei 7ed visos armijos turėjo po maždaug 1 "centerpiece", pvz drakoną, hydrą ir pan, tai dabar su tokiu kiekiu modelių, kurie yra ne tik ant didelių bazių, bet ir belekokio aukščio, žaidimas nė iš tolo neprimena seno gero WHFB, kur kaudavosi (heroic) 28mm miniatiūrų būriai
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
magyar
Jo, cia geras ejimas. Bus turbut daug big modeliu, savikaina - tokia pati kaip ir mazu is esmes, o pardavimo kaina - ohoho!


Craghack
Tai cia End Times smaginasi...juk pries tai buve dwarfai ir wood elfai neturejo jokiu dideliu modeliu (nebent gyrocopteris ir kavalerija yra dideli?) Nors racijos yra, kad neva ruosiamasi tam "keli dideli modeliai, uz belekokia kaina" rezimui
Redagavo Craghack 2015-01-12 16:06
magyar
Niu asmeniskai, man neimpomuoja po stala stumdyti ziurkes kibirais :D. Bet va toki Boneripperi ir pacukus su gatlingais pastumdyti tai gal ir susiviliociau :).


Sauliusp
Va va magyar, daugumai nepatinka stumdyti po 100+ figūrėlių ant stalo, nors ir ant mivement tray, kaip pasirodo, tik mažuma kaip aš, Kronas ir dar keli fanatai mėgstame būrius kaip būrius, o ne viena figūrėle su 150HP. Ką padarysi, turėsime greičiausiai antrą WM/H su truputuką kitokiomis taisyklėmis.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Sauliusp parašė
Ne Rolandai, tie modeliai End Times skirti, parašyta gi. Nieko bendro su WH40k neturi.


Zinau, bet man jie i 40K modelius labiau panasus nei i Fantasy
Redagavo TerTer 2015-01-12 16:48
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
TerTer parašė
Sauliusp parašė
Ne Rolandai, tie modeliai End Times skirti, parašyta gi. Nieko bendro su WH40k neturi.


Zinau, bet man jie i 40K modelius labiau panasys nei i Fantasy



Jo, WD paantraste skelbia, kad jie tikrai for End Times, bet End Times jau nebeilgai liko gyvuoti. O ju dazyti armorai tikrai pernelyg hi-techiska (tiksliau low-tech, bet tech) pojuti sukuria.
Redagavo magyar 2015-01-12 16:55


Gambler
Sauliusp parašė
Va va magyar, daugumai nepatinka stumdyti po 100+ figūrėlių ant stalo, nors ir ant mivement tray, kaip pasirodo, tik mažuma kaip aš, Kronas ir dar keli fanatai mėgstame būrius kaip būrius, o ne viena figūrėle su 150HP. Ką padarysi, turėsime greičiausiai antrą WM/H su truputuką kitokiomis taisyklėmis.


Gal tada vertėtų pasvarstyti historical miniatiurų žaidimus? ten ir būriai dideli, ir modeliai visai neblogi. Taisyklės tiesa iki GW lygio nedatempia - pernelyg paprasta tenais.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Nu mass battle buna tie Napaleono musiai ir romeniski kokie nors 6mm scale pvz, ten speju ir 1000 figureliu pastatysi
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Nomad
Kronas parašė
O jūs pastebit, koks yra išleidžiamų naujų modelių dydis?
Jei 7ed visos armijos turėjo po maždaug 1 "centerpiece", pvz drakoną, hydrą ir pan, tai dabar su tokiu kiekiu modelių, kurie yra ne tik ant didelių bazių, bet ir belekokio aukščio, žaidimas nė iš tolo neprimena seno gero WHFB, kur kaudavosi (heroic) 28mm miniatiūrų būriai

Panašiai kaip ir 40k nauji leidimai. Jau kuris laikas sunku GW žaidimus vadinti miniature games išlaikant rimtą veidą.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Marukas
Sauliusp parašė
daugumai nepatinka stumdyti po 100+ figūrėlių ant stalo, nors ir ant mivement tray, kaip pasirodo, tik mažuma kaip aš, Kronas ir dar keli fanatai mėgstame būrius kaip būrius, o ne viena figūrėle su 150HP. Ką padarysi, turėsime greičiausiai antrą WM/H su truputuką kitokiomis taisyklėmis.


Man patinka buriai pestininku, bet buriai po 40-100 figureliu yra bereikalngai dideli. Is esmes 50 halberdieriu burys ant movement tray'jaus yra viena kvadratine figura su 50 woundu.. ir pvz mano imperijos armija sudare 9 figuros su skirtingu kiekiu woundu, tavo vampyru armijoje berods dar maziau junitu. Isdrisiu pareiksti kad WHFB yra skirmish tipo zaidimas, kadangi figureles junite atlieka wound counterio vaidmeni.
Tuo tarpu mano wm/h armija foodmachine turnyre sudare 25 individualios figuros.. as net nenutuokiu kiek figuru buvo pas Gambleri liste, bet panasiai kaip 40k. Wm/h gali buti ir skirmishas ir mass battle, priklauso muo listo.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Luxis
Hmm... Tai Napoleono laiku 9 būriai kolonose + artilerijos grupe = skirmisas? Nezinojau. Mass battle - tai ne Infinity 300 pts, sudarytu is 30+ modeliu, tai kitokia mechanika. Mass battle abstraguojasi nuo tokiu smulkmenų, kaip negyvėliu nuėmimas, kitoks "čempiono" ginklas ir pan, užtat atneša kitą taktikos lygį. Todėl WM/H yra išsipūtęs skirmish tipo žaidimas, lygiai toks pats kaip ir abu WH.

Aš asmeniškai laukiu ketvirtadienio, kai GW paskelbs mano mėgstamą End Times suplementą - kasmetinę finansinę ataskaitą.
Marukas
Luxi, man yra teke zaisti Napoleonmeti, ten zaidziama batalionais, 3 kariai yra kuopa, batalionas turi nuo 6 iki 9 kuopu. Pulke buna nuo 2 iki 6 batalionu, o zaidejas valdo divizija ir panasiai, realiai valdai 20 ir daugiau batalionu, kuriuos gali rikiuoti kolonomis ar I grandines arba isskleisti I skirmisherius, reikia siuntineti adjutantus kad perduoti isakymus. Ten puse dienos delioji tereina ir figureles, tada valanda pazaidi ir susipyksti su oponentu del taisykliu su 9 dezutem napoleonmecio nepazaisi.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Ne Mariau, 50 figurėlių WHFB junite atlieka ne vien tik HP vaidmenį, tai kiekis karių kiek gali atgal trenkti, kiek besigina iš šoninės atakos, kokio dydžio priešo būrys turi būti, kad nuimti eilių bonusą ar SF, kiek pergalės taškų turi combato gale priklausomai nuo eilių vėliavų ir t.t.
Va Kavatorės tame naujame žaidime tai tikrai būriai atlieka HP vaidmenį ir sudaro įspūdį kokio tai dydžio būrys, bet šalia dedi counterius kiek to būrio moralė apsilpusi nuo žalos ir kiek jis efektyvus.
Redagavo Sauliusp 2015-01-12 21:35
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
magyar
Na, sita sistema tikrai ne Cavatore isrado. Tai tradicine historical wargame mass battles sistema, kuri, mano nuomone turi daugiau privalumu nei trukumu. Vien jau del to kad silpstant buriui, tu bent jau neprarandi kovines galios ir kuri laika dar gali laikyti sir daryti priesui nuostoliu. Tokia anomalija, kaip N-eiliu gilumo blokai galintys atlaikyti sonine ataka, tai cia is viso man rodos tik WH isradimas. Visada armijos flangus gindavo kavalerija, o ne nosis krapstantys pestinikai bloko viduje. Nieko nesakau, ir pestininku buriams buvo reikalinga stam tikras gylis, taciau...
Griztant prie counteriu sistemos ir WH reikalu... Nzn, gal dabar jau sutvarke, taciau Herohammerio laikais (4-5 edition) tai buvo visiska nesamone, kai puolantis isnesdavo visa priekine linija ir nebudavo kam smogti atgal. O kur dar overkill taisykle (kur super duper lordas nukaudavo koki vieno woundo champa ir visas jo padarytas damage eidavo Ld testo modifierus). Dabar manau tas dalykas aptavrkytas, taciau zaidziant tikrsu mass battle'us, vadinamoji Cavatores sistema yra sazininga kaip niekad zaidime kur abiejose pusese yra daug mesos, kur ypac svarbus teisingas jegu paskirstymas ir viskas paremta ilagalaikiu kapojimusi.


Sauliusp
Man priimtina Cavatorės sistema, būriai atrodo gražiai ir panašūs į būrius, tie counteriai šalia būrių šioks toks nepatogumas, bet jeigu jų tik vienas kuris žymi būrio nuostolius ir efektyvumą, tada viskas ok, WHFB yra daugiau ką žymėti ant būrio kartais. Kas liečia balansą, reikės tvarkyti daug. Įvairovės ir modifikacijos galimybių irgi smarkiai trūksta pradžiai, bet nereikia norėti visko iškarto, Maskva per dieną irgi nepasistatė. Man patiko stebėti mokomuosius mūšius youtubėje, bet kai pamačiau kaip aplink būrį juda viena figūrėlė ir jos neįmanoma tam būriui pagauti, o ta assasino figūrėlė kainuodama du kart pigiau už tą visą būrį, be nuostolių apšaudydamas tą būrį sunaikino. Nekalbant apie skraidančius būrius, kurie kainuodami mažiau, nes nebūtina jų būrių didelių imti, nuskrenda iš nugaros priešui ir tuo pačiu ėjimu atsisuka į priešą, kad kitą ėjimą galėtų pulti, taip pat priekyje pastatai nebrangų savo būrį bet darantį čiut daugiau žalos ir duodi priešui rinktis nuo ko daugiau gauti į kuprą. Su mobilumu dar reikės paspręsti Cavatorei daug dalykų.
Redagavo Sauliusp 2015-01-12 22:29
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
Luxis
Marukas parašė
Luxi, man yra teke zaisti Napoleonmeti, ten zaidziama batalionais... su 9 dezutem napoleonmecio nepazaisi.


Pas jus kazkoks neteisingas Napoleonas. Po vienos dezutes jokiu ginciu nebelieka.
http://brandy.findthebest.com/l/170/Cortel-Napoleon-Brandy

Reikia uzbaigti su lektuvais ir supjaustyti bazes kad geriau tiktu KoW...
Marukas
Sauliau as tikrai ne vienus metus zaidziu WH, ir is praktikos zinau, kad tie 50 figureliu yra tik dezutes woundos, daugiau nieko... kuo daugiau figureliu tuo daugiau woundu, kuo daugiau woundu tuo ilgiau mano junitas stovi ir kaunasi. Prarandant woundas mazeja ataku.. ok warbeastai is Hordes irgi praranda woundas irgi silpneja...

Pagal kokius kriterijus zaidimas tampa mass battle??? apskritai labai keistas terminas, kas yra mass? 30+ dezuteje?


Va cia jau panasu i Battle

Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
Sauliusp parašė
Man patiko stebėti mokomuosius mūšius youtubėje, bet kai pamačiau kaip aplink būrį juda viena figūrėlė ir jos neįmanoma tam būriui pagauti, o ta assasino figūrėlė kainuodama du kart pigiau už tą visą būrį, be nuostolių apšaudydamas tą būrį sunaikino. Nekalbant apie skraidančius būrius, kurie kainuodami mažiau, nes nebūtina jų būrių didelių imti, nuskrenda iš nugaros priešui ir tuo pačiu ėjimu atsisuka į priešą, kad kitą ėjimą galėtų pulti, taip pat priekyje pastatai nebrangų savo būrį bet darantį čiut daugiau žalos ir duodi priešui rinktis nuo ko daugiau gauti į kuprą. Su mobilumu dar reikės paspręsti Cavatorei daug dalykų.


KOW sistema dar jauna, bet gal daug zadanti, idomu kokia bus 3ed.. gal tiesiog zaidejai buvo sudini tuose zaidimuose kur matei? nepasirupino priesnuodziais pries tkias atakas.
reikia paciam isbandyti, tuo labiau kai armija jau turi ir tau tai nekainuoja nei lito

O vienas magas paleides purple sun i Ogru junita normaliai atrodo? arba pergales 1-2 ejime?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Sauliusp
Na Mariau jau tau tik HP džutėje esantys modeliai, tebūnie, man kitaip, nes yra reformos, gali sudėti, kad darytų max dam, arba max igliau išlaikytų smūgį ir t.t. Opcijų kokią užduotį atlieka dėžutė WHFB yra bene daugiausiai išvystyta, kitas klausimas, kiek tai reikšmingai įtakoja kovos eigą priklauso nuo daug faktorių, kartais iš 8 partijų to nepasakysi.
Mass battle aš įsivaizduoju kai armijoje yra keli būriai tvarkingai išsirikiavę ir bendrai nemažiau nei 50+ figūrėlių, visa kita skirmish formatas, gal kas gali tiksliau apibūdinti skirtumą esminį?
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;