Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Infinity
INFINITY metu startas - mini-lyga
Luxis
Na va... ir nieko aš nespėjau paruošti. Teks vėl ateiti pažiūrėti iš užkampio, kaip ten pas jus linksma ir įdomu.

Sad Lūšis is sad
Necrontyr
Aš šiaip irgi būčiau vistik už N3. Pastatau klausimą/variantą: gal galima užsidėti kai kokius apribojimus ko galbūt nenaudot? Kad nebūtų overloado.
magyar
Jou, chebryte tai kad N3 cia nebuvo jokio klausimo :). Klausimas buvo tik del profiliu, bet sios dienos postas ta klausima issprende :).


TerTer
Necrontyr parašė
Aš šiaip irgi būčiau vistik už N3. Pastatau klausimą/variantą: gal galima užsidėti kai kokius apribojimus ko galbūt nenaudot? Kad nebūtų overloado.


O ka tu nori nenaudot pvz? Nes as uz pilnas taisykles.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Necrontyr
Na aš asmeniškai dar pavyzdžiui neperskaičiau hackinimo tai gal jo. Gal kam nors kitam kitkas atrodo kėblu, nežinau. Tik šiaip toks pasvarstymas ar nebus per daug neaiškumų iškart norint apžioti viską? Kaip dauguma nuspręs taip ir darysim.
null
Imam N3. Aš irgi dar ne viską perskaičiau, o to, ką perskaičiau, dar neįsisavinau, reikia tiesiog žaisti. Mini lyga tam puikiausiai tinka.
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Marukas
Jokiu nuolaidu, zaidziam kaip yra ir kas kiek moka nemoki naudotis hackinimu, pats kaltas... skaityti reikia losdami ismoksim
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
AKu
Gal saudymo nenaudojam? Ten kazkaip keblokai atrodo. Kiek perskaiciau lyg kauliukus reik rident ar kaip ten.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
null
Kolegos, nuomonę supratom, ačiū.
+5 coolness points už ironiją, ale gal tuo ir pabaikim

Dėl datų: 21 d., t.y. ateinantį trečiadienį, negalėsiu.
Jei planuojame rengti bendrą dvimiesčio pasižaidimą, geriau būtų savaitgalis.
Redagavo null 2015-01-16 10:02
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
magyar
AKu parašė
Gal saudymo nenaudojam? Ten kazkaip keblokai atrodo. Kiek perskaiciau lyg kauliukus reik rident ar kaip ten.


Tu, Walgi, prisisnekesi taip viena karta :D.
OK, as pagavau Necrontyr minti. Todel siulau taip - tai zaidziancios poros reikalas. Jeigu abu zaidejai sutinka, tuomet galima nenaudoti kazko. Jeigu vienas nesutinka, tada no go. Amen!


TerTer
magyar tinkamas pasiulymas.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Rastvedys ir Karvedys
Lygoje dalyvauti norime (Raštvedys, Karvedys, Mooncat), bet susirinkimui mums tinka tik sausio 24d.
Mes už N3 be apribojimų.
magyar
O kaip Kaunui? Ar OK - sausio 24 d. pasisveciavimui Vilniuje?


Necrontyr
Kaip liaudis karštai reaguoja :). Matyt vakarėjam lol. Šiaip jei daugelis sutinka naudot pilną taisyklių komplektą, tai manyčiau reiktų taip ir daryt ir be jokių išlygų, bet ir bendriems susitarimams. Visiem sąlygos vienodos.
AKu
O siais laikais pajuokaut negalima? :-)
Man 24 tinka :-)
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
NU tiks ir 24d. Diena manau tada, tik buciau kad pabandyti po 2 musius suzaisti iskarto
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Necrontyr
Man 24d. irgi tinka.
Dėl misijų galvoju, gal galima žaisti pagal rulebooke esančias?
TerTer
As ir gal visai noreciau pagal rulebook, kad nedaryt sudetingu dalyku pradziai
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Luxis parašė
Na va... ir nieko aš nespėjau paruošti. Teks vėl ateiti pažiūrėti iš užkampio, kaip ten pas jus linksma ir įdomu.

Sad Lūšis is sad



Nesupratau, ko Lūšis nespejo paruosti? Tai dar visa savaite, be to, proxinti galima. PIRMYN!


blackfishas
As suprantu, kad suzeistu is musio lauko niekas neisnesa, o traukiniai kakojanciu irgi nelaukia, bet.... as tai visai irgi noreciau, o jei dar ir palauktu reikalas savaite ( iki vasario) - mielai prisijungciau
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)