Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Naujoko klausimas :)
magyar
Viskas labai paprasta. Dabar tau telieka nusipirkti Warhammer rulebook 7ed hardcover'i.


varnas
na nereik cia zmogaus klaidint nera taip jau visiskai viskas pasiekite.
Hmmmmmm
karas
joo... gal as geriau battle for skull pass nusipirksiu,tada orku 1200pts. turesiu
Kronas
Na, nuo Battle for Skull Pass tai orkų tikrai nepadaugės
Ten vien tik nieko verti naktiniai goblinai...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Kronas
Kadangi klausimas labai jau newbiškas tai klausiu čia:
Kaip yra su tais common magic itemais? Nes naudojant runas, tai visai kiti principai taikomi.
Tarkim suprantu, kad reikia unitui duoti standart bearerį, kad būtų galima duoti war bannerį. O tarkim jei herojus yra su ietim ar lancu. Tai jei aš jam duodu Sword of battle (+1 ataka), tai tada tipo kaip? Ar lanco jegos dar viena ataka gaunu, ar gaunu atakuodamas lancu dar viena ataka su tuo kalaviju (normalios jegos), ar ja gaunu tik tada, jei deklaruoju, kad atakuoju su hand weaponu?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Kronas
Ok, šitas aišku.
Tai gaunasi, kad iš common itemų niekaip nepagerinsi herojaus atakos jei, nori naudot kokį lancą, dvirankį ginklą, alebardą ir pan...

O jei imu tarkim enchanted shield (5+ AS), tai man paprasto shieldo jau nebereik imt, ane?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
Taip
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Blogusas
as norejau paklausti kaip yra su battle for skull pass rinkiniu (paprastu uz 155lt ne hobby set)
1. ar figureles surinktos ar jas reikia klijuoti?
2. ar figureles dazytos?
3. ar armijos normaliai subalansuotos kad nebutu taip kad goblinai kas karta gautu pries dwarfus ar atvirksciai?
4. prie kokios rases eina night goblins? d6 puslapyje niekur ju kitu unitu atskirai pirkti nemaciau
5. kiek mazdaug tasku yra kiek viena armija is battle for skull pass?
Kronas
1. Suklijuot nereik, tik įstatyt į bazeles.
2. Nedažytos
3. Pagal pilnas taisykles žaidžiant, tai nesubalansuotos.
4. Prie Orcs & Goblins.
5. ~600 taškų
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Blogusas
aciu lb. o td kuri armija stipresne is to seto gaunas? beto kaip supratau jei perki atskiras figureles ir armijas jas is gabaliuku klijuoti reikia? jei taip tai su kokiais klijais patartina ir ar tai tikrai labai varginantis procesas pradedantiems kaip girdejau?
Saulius
Tai procesas, be kurio mes neisivaizduojame sio zaidimo. Man, kaip senam modeliuotojui, tai labai patinka, kad figureles nesuklijuotos ir nenudazytos. Gali pasidaryti viska kaip tau graziau. Kai kurie net nezaidzia, o tik renka figureles ir modeliuoja. Yra tu, kuriems klijavimas ir dazymas nepatinka, tada jie samdosi ka nors, kam tai patinka uz kazkokia tai natura, arba iesko draugu, kas jiems tai padarytu uz dyka.

Klijuoti Battle for scull pas tikrai reikia, ten gi cannonas yra is dvieju daliu, dworfu thanui kirvi reikia priklijuoti, night goblinu bosui suniuka ir t.t.
Klijai reikalingi specialus plastmasei. Man geriausiai patinka is Revell, Contacta profesional mini 12.5g, toks melynas su geltonu kamsteliu ir ilga adata buteliukas. Vieno uztenka visai armijai uz 2000pt ir dar daugiau. Ju yra pirkti beveik visose zaislu parduotuvese, kur didesnis lektuveliu pasirinkimas.
Gaunasi Dworfu 720pt, o O&G 640pt, berods. Dworfai stipresni sitam sete surinkti.
Be kliju, dar reikia bent 7 spalvu dazu is GW kolekcijos, poros geru teptuku is GW rekomenduoju. Reikes poros adatiniu dildziu, viena plokscia keturkampa, kita trikampe pusapvale. Kai kurie dar naudoja astru skalpeli.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Ainis
Manau dworfai stipreni gaunas bo su savo šaudmenimis išgąsdina visus goblinus ir aniems prastai gaunas (neprieina iki dworfų). Taip, jei perki jas reikia klijuoti, patariu klijuot su "Momentu" (anas jama viską). Ne, tai gana įdomus procesas, bet jei klijuosi goblinus ar 60 orkų truputį pabosti gali.
Redagavo Ainis 2008-10-11 18:22
WAAAGH!!!