Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Age of Sigmar Tournament [Pilot episode]
Plaukai
Sveiki WHFB mylėtojai,

Neliūdėkit, kad sulūžo senasis pasaulis ir traukit figūrėles iš rūsio. Šiuo metu yra puikiausias metas žaisti su savo WHFB miniatiūromis! Pagrindinis pliusas - nemokamos taisyklės ir nemokamos figūrėlės, liūdnai laukiančios progos naikinti priešus. Nėra power play, visi modeliai playable, po didžiojo sprogimo visos rasės turi savo vieta sudužusiame WHFB pasaulyje, formuojasi nauji aliansai, vyksta nuolatinė kova dėl būvio.

The Skaven are plot-plot-plotting....

02.18 d. 18:00

50 wounds
3 ratai po 1 val. 15 min.
4 dalyviai minimum (jei bus mažiau, rinksimes pažaisti ne turnyro formatu)

Armija sudaroma pagal šias taisykles:
http://www.belloflostsouls.net/2015/07/age-of-sigmar-competitive-rules-doing-the-rounds.html

Pagal galimybes atsineškime tik dažytus modelius.

Kovos tipas - deathmatch!
Stalai bus paruošti prieš turnyrą su random terraino skaičiumi.
Terrain tipas/efektas - random, nustatomas prieš kovą (pagal GW taisykles)


BTW, kadangi nemažai žmonių turi DAUG miniatiūrų, galima mėginti įtraukti netgi tuos, kas jų neturi išvis ir paskolinti 50 wound armiją.
Redagavo Batma 2016-02-18 13:01
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Batma
Šiek tiek nesupratau dėl armijos konstravimo: jei duota 50 woundų ir aš noriu paimti kažkokius modelius iš warscrollo kur užrašyta "1 wound", tai aš max galiu paimti unitą iš max 50 tokių modelių?
Ar aš kažkur nedaskaičiau?
Dzonis
Minimalus intro apie AOS
https://youtu.be/ETSKg_K8iX8q
WH40K : [Space Orks 3K] [Space Marines(Ultra) 4K] [Tyranids 4K] [TAU 4K]
Batma
Labai daug blevyzgų, minimalus kiekis info. Not recommended
Plaukai
Ne, jei yra modelis 1 wound, gali paimti 50 tokių modelių. Bet ten yra reikalavimai ir apribojimai surašyti.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
lostangel
sveiki

ideja gera

taciau aisku visikai kitokia ne senasis wh


50 woundu...
mazoka itin,
bet pabandysiu ateiti..
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Ratliker
Damnit, jei savaitgali butu tai sudalyvauciau su demonais.
Bet iniciativasveikintina nonetheless.
Redagavo Ratliker 2016-02-13 17:12
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Plaukai
Lostangel, praleidau valandų valandas skaitydamas apie AoS. Patikėk manim GW turi Space Marino kiaušus ir ne pirmą kartą revoliuciją wargaminge sukels. Užtenka gailėtis praeities. Quake 2, CS 1.6, Heroes of Might and Magic 3 buvo geriausi, visi žinom tą, bet vis tiek yra tie, kurie sukuria naują hita, naują platformą, naują madą ir 'standartą'. Mažiau kreipt dėmėsį į heiterius. Išaugs ta sistema, jau dabar naujios chaos ir death knygos liaupsinamos, modelių kokybė neturi analogų. Bet ne apie tai. Tikslas pažaisti ir duot šansą sistemai.

Ratliker - savaitgaliai man sudėtingi, bet galima mėginti sekmadienį kokį.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Vytis
As mielai ateiciau ketvirtadieni
Plaukai
Sveiki, keliam turnyrą į vėliau, kadangi žmonės nesusirinko. Planuojama maždaug po 2 sav. Ruoškitės. Taisyklės bus tos pačios.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
lostangel
po 2 sav turetu tikti
taisykles geros,
reikia pabandyti, tik as kiek veluociau nes dirbu iki 18 val.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Ratliker
Ketvirtadienio turnyre dalyvausiu
Daemons of chaos
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
lostangel
kaip praejo partijos?
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Ratliker
Demonai gan lengvai iswipino dwarfus.
tiesa pamirsom naudot sudden victory taisykles.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
lostangel
kagi laukim dar
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady