Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Nauji WH Dark Elfai
Saulius
Imkime nesenus perleidimus ir palyginkime juos:
Orcs&Goblins - nerandu ka sustiprino, tik magiskus ginklus suprastino, atnaujino kai kurias pozicijas;
High Elves - siek tiek pastiprino su First strike, bet tai nedaug ir to reikejo, o keli sustiprinti infantry tik kosmetiskai, bet esme mazai itakoja;
Dark Elf - siek tiek pastiprino, buvo rase, su kuria sunkiausia laimeti, dar truksta kai ko mano manymu;
Dwarf - tikrai mazai kas pakito;
Vampire counts - smarkiausiai paveikta pakitimu rase, dauguma i geraja puse mano manymu, bet va herojai pabrango, o be ju nei is vietos, efektyvus kariai kainuoja brangiai, kaip ir turi buti, daug nepaimsi, gan zymiai nuleido vampyru bazine kovine galia, ko pasekoje reikia daugiau investuoti i ju kovinius ir ginybinius gabumus, dabar galima kurti daug sekmingai zaidzianciu variaciju, ko anksciau beveik nebuvo;
Chaos daemons - ateme galimybe naudoti kitu dvieju klasiu armiju karius, kas sumazino ivairove, bet uztai sukoncentravo demesi i demonus, kurie sustiprejo siek tiek, nemanau, kad ir anksciau nebuvo galima surinkti dar stipresnes armijos.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
varnas
Kas del demonu tai jie yra kaip anksciau buvusiam storm of chaos su kaikuo pagerintu kai kuo paprastintu. Bet seip tikrai neiko ypatingo. Na pries nesaudancias armijas tai stiproka jai gerai susidarai, bet pries saudancius tai demonai perbrangus

Ir dar bent pagal rumorsus mortal chaosas bus stipriausiai pagerintas nei dabartines armijos isleistos.
Hmmmmmm
Imperial
Prasideda..
Na k. Pirma ,jei werkciau tai ignoruociau naujus 2 White Dwarf lapus ir loshciau su dabartiniu book'u ,o ne irodineciau kad WH reik ne tik sekmes ir galyngo stuff'o ,bet ir moket susidet gera list'a ir tatkikos.

Antra siulau priesh rashant pilnai isiskaityt i kitu post'us. ( pvz kalbejau apie 7ed nuo HE, O&G ir Dwarfs ne prie ko)

Trecia priciom cia tie WE....

Ir pasiulymu atsakysiu i pasiulyma ,priesh rashant pagalwosiu ok. O wat kazkam patariu ishwis nerashyt .



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Ainis
Saulius parašė:
Imkime nesenus perleidimus ir palyginkime juos:
Orcs&Goblins - nerandu ka sustiprino, tik magiskus ginklus suprastino, atnaujino kai kurias pozicijas;
High Elves - siek tiek pastiprino su First strike, bet tai nedaug ir to reikejo, o keli sustiprinti infantry tik kosmetiskai, bet esme mazai itakoja;
Dark Elf - siek tiek pastiprino, buvo rase, su kuria sunkiausia laimeti, dar truksta kai ko mano manymu;
Dwarf - tikrai mazai kas pakito;
Vampire counts - smarkiausiai paveikta pakitimu rase, dauguma i geraja puse mano manymu, bet va herojai pabrango, o be ju nei is vietos, efektyvus kariai kainuoja brangiai, kaip ir turi buti, daug nepaimsi, gan zymiai nuleido vampyru bazine kovine galia, ko pasekoje reikia daugiau investuoti i ju kovinius ir ginybinius gabumus, dabar galima kurti daug sekmingai zaidzianciu variaciju, ko anksciau beveik nebuvo;
Chaos daemons - ateme galimybe naudoti kitu dvieju klasiu armiju karius, kas sumazino ivairove, bet uztai sukoncentravo demesi i demonus, kurie sustiprejo siek tiek, nemanau, kad ir anksciau nebuvo galima surinkti dar stipresnes armijos.


Orkams ir goblinams , pritariu, malonės neparodė, magiški daiktai įspūdingai galingesni nepatapo, o goblinai pabrangi 1 tašku!Už ką?
High Elves. Čia tavo pozicijai nepritariu.Nežinau ar tau teko žaisti prieš 7 edicijos elfus ar juos tik teoriškai nagrinėti, bet man dar ilgai reiks sukti galvą kaip juos įveikti - su savo galimybe kirsti pirmiems jie visas orkų kontraatakas paverčia niekais.Galėdami paimti daugiau special unit'u nei kiti jie elita kiša lyg eilinius.Orkams dabar tikrai sunku žaisti prieš gerai sudarytą elfų armiją, dėl kitų armijų liežuvio apversti dar nedrįstu - nemačiau tokios kovos.Vienintelis būdas mano akimis išgalabyti baltąją rasę - ugnimi ir strėlėmis (orkai pirmojo neatrado, antrojo iki šiol padoriai naudoti neišmoko).Vienintelė elfų bėda jų brangumas.
WAAAGH!!!