Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Warhammer turnyras
uruk-hai
Prasymas is vieno zaidejo: Nori zaisti su sena Hordes of Chaos knyga. (Ir ne su armylistu is White Dwarfo). Nors suprantu kad sena Hordes of Chaos knyga atsauktas, as pats neturiu problemu su situ prasymu. Ar yra kas turi rimtus priestaravimus?
lostangel
manau turnyro organizatoriu reikalas ka turnyre leisti ir ko ne.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Kronas
Galima, jei nebus nieko maišoma su listais iš kitų chaoso knygų. Kitaip išsikreipia balansas baisiai, jei įmaišys pagal seną knygą naujus demonus.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Imperial
Tai nieks ir nesako kad bus galima maishyt naujus demonus. 2 skyrtyngi dalykai, nauji Demonai ir seni Demonai. Nauji turi sawo booka . Seni sedi Hordes of Chaos su Mortals of Chaos.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
varnas
As asmeniskai priesh nes tai jau butu disbalansas zaidime.
Hmmmmmm
uruk-hai
varnas parašė:
As asmeniskai priesh nes tai jau butu disbalansas zaidime.


Kodel disbalansas? Ar po 'Deamons of Chaos' pasirodyma kas nors pasikeite, del ko sena hordes of Chaos armybook duoda disbalansa?
Kronas
7ed. taisyklės išbalansavo viską. Jei žaistume pagal 6ed. tada viskas būtų ok...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
varnas
Kronas parašė:
7ed. taisyklės išbalansavo viską. Jei žaistume pagal 6ed. tada viskas būtų ok...


Exactly.
Hmmmmmm
uruk-hai
Kronas parašė:
7ed. taisyklės išbalansavo viską. Jei žaistume pagal 6ed. tada viskas būtų ok...


Tu dabar kalbi, kad taip yra apskritai, ir ne specialai chaos'ui. Yra dar daug daugiau ne is naujo isleistu armybook'u. (pvz Brettonia) Galima sakyti kad kad jie irgi siek tiek isbalansuoja zaidima.

Jeigu yra priestaravimu pries sena hordes of Chaos knygo naudojima, tada turi buti argumentus. (tai reiskia: kodel dabar negalima naudoti ir pries puses metu dar galejo.)
Kronas
Na nežinau. Manau, kad GW turi nemažai playtesterių ir ne veltui uždraudė naudoti seną HoC knygą...
Šiaip siūlau turnyruose naudotis oficialiais GW sprendimais.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
vytzka
Na cia ne mano darzas aisku bet manau kad jeigu yra naujas armylistas tai ji ir naudoti reikia. O kokia zaidejo argumentacija kad jis nori out of date kodekso? Turbut jo pareiga paaiskinti sita.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
lostangel
tai ar leidziama zaisti uz 6 ed knygas? bretonnia, wood elves, tomb kings, lizardman, skaven, ogre kingdoms? juk neisejo dar nauji ju kodeksai.

bet seip 7ed armijos yra stipresnes dazniausiai uz 6 ed....

na aisku jeigu GW uzdraude naudoti tam tikras armijas turnyruose tai manau kad tam turejo pagrinda...
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
taulen
Jo as ir sutinku kad terrain turetu buti jau visi isdestyti nes realiau, ir reiktu per 1 diena sulost nes per daug laiko viskas uztruks....
ai va gal kas zino bus turnyre demonu?>
varnas
Del tos pacios priezasties kaip ir todel kodel pvz nenaudojam jau storm of chaos.
Hmmmmmm
Ainis
Jei yra išleistas naujas armylistas, nematau priežasčių žaisti pagal seną.Bet jei yra aiški ir pateisinama priežastis aš neprieštaraučiau.
WAAAGH!!!
Saulius
Tai visgi ivyks turnyras Spalio 26d. ?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
uruk-hai
Saulius parašė:
Tai visgi ivyks turnyras Spalio 26d. ?


Turnyras bus perkeltas viena savaite. Dabar turnyras bus lapkricio 1d.

Galima dabar pradeti registracija. Is viso bus 16 vietos. Kas pirmiausia registruos tas garantuotai tures vieta.;)
Redagavo uruk-hai 2008-09-22 09:48
spyglius
veliniu savaitgalis..... velnias...
lostangel
tureciau dalyvaut.
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
lostangel
beja orgsnizuomas 2vs 2 40k wh turnyras, idomu ar butu kazkada kazkas panasaus ir wh pasaulyje?

dekui,
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady