Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
flee
uruk-hai
Vakar zaideme labai smagai viena batliuka ir atsirado tokia situatija:

Demono houndai chargina mano crossbowmen. Kaip reakcija pasirinkau "flee" Uz mano crossbowmen stovejo Cold one knight burys. Kada meciau 'flee distance' pasidare tokia situacija:
- Bendra flee distancija nebuvo gana pabegti nuo houndu.
- Bet flee distancija buvo gana patekti ant Cold one knights burys, ir pagal flee taisykles, tada burys kuris bega automatiskai pateko uz Cold one Knights buri.

Klausimas toks:
Kada pasirinkei 'flee' kaip charge reaction. Ar pirmiausia matuojama ar pabegei uztenka ar pirmiausia begei ir po to ziuriama ar charge pavyko taip ar ne. (Antroji atveju, mano crosbowmen butu pateke uz cold one knights ir ir saugu nuo houndu.)
lostangel
pirma pabegi poto ziuri kiek vejasi, tai yra crosbow atsiduria uz knaitu, o houndai jeigu uztenka charge move gali isiresti i knaitus ar sustoti per 1 coli. beje knaitai atrodo nera imuniti to psychology todel turetu mesti panic testa...

atrodo taip, jei neklystu
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
varnas
Kiek pamenu taip buvo praitoj edicijoj. Dabar jai gerai primenu tai jai yra veliau i charginama i kita unita jis tiesiog gali reguot stand.

Pasitenksiu sendien vakare paziuret knygoje kaip yra.
Hmmmmmm
Imperial
Jo crossbowmen'ai lieka gywi.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
uruk-hai
Tai nebutu padeje jiems. Musies eiga sita klaida neturejo reiksmes. ;)Tik idomu zinoti ateiciai, kada gali tureti reiksmes.
varnas
hmmm
Hmmmmmm