Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Naujas plastikinis stegadonas
vytzka
Kronas parašė:
Viskas perleidžiama plastmase?.. :o Visiškai nieko gero...

Kas cia blogo? As nekenciu dirbt su metaliniais modeliais.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kronas
Dėl dažymo nieko negaliu pasakyt, nedažau išvis.
O šiaip tai metaliniai modeliai dažnai būna detalesni, jų nereikia klijuoti, ir bent jau man daug mielesni.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Grahg the Elfmuncher
Kronas parašė:
Dėl dažymo nieko negaliu pasakyt, nedažau išvis.
O šiaip tai metaliniai modeliai dažnai būna detalesni, jų nereikia klijuoti, ir bent jau man daug mielesni.


Nu del detalumo tai GW plasmasė realiai jau pasivyjo metalą detalumu (tu sakysim naujus DE Cold One riderius matei?), ir gali būti kad greitai pralenks. O dėl klijavo tai gera tau Dwarfui kalbėti kai jums ten blogiausiu atveju lordui ranką priklijuoti reikia. O dideli metaliniai metalinai modeliai turi dafiga daliu kurias žiauriai sunku suklijuoti (nu aišku priklauso nuo modelio, kai kurie palyginti normaliai susiklijuoja, kai kuriu be green stuffo ir dafiga dildinimo nesudėsi, o nesuppininti jie menkiasio sukretimo vel subyrės), aš asmeniškai užsi***au kol gorgerius surinkau, o girdejau kad jie toli gražu nera sunkiausiai surenkami modeliai.
Be to plastininiai modeliai yra pigeni ir dažnai turi daug variantų.

Tiesa dwarfų plastikiniai modeliai yra palyginti nekokie, ypač patranka/organ gun'as, warriorai ir thunderiai/quarereliai geresni bet irgi nieko ypatingo, tai iš jų tu tikrai galėjai bloga nuomonę apie plastikinius modelis susidaryti.

EDIT: Sakykim naujieji plastikiniai Marauder Horsemanai, ypač čampas, tikrai žymiai geraiu už senuosius plastikinius atrodo.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2008-11-06 20:14
varnas
Grahg the Elfmuncher parašė:
Kronas parašė:
Dėl dažymo nieko negaliu pasakyt, nedažau išvis.
O šiaip tai metaliniai modeliai dažnai būna detalesni, jų nereikia klijuoti, ir bent jau man daug mielesni.


Nu del detalumo tai GW plasmasė realiai jau pasivyjo metalą detalumu (tu sakysim naujus DE Cold One riderius matei?), ir gali būti kad greitai pralenks. O dėl klijavo tai gera tau Dwarfui kalbėti kai jums ten blogiausiu atveju lordui ranką priklijuoti reikia. O dideli metaliniai metalinai modeliai turi dafiga daliu kurias žiauriai sunku suklijuoti (nu aišku priklauso nuo modelio, kai kurie palyginti normaliai susiklijuoja, kai kuriu be green stuffo ir dafiga dildinimo nesudėsi, o nesuppininti jie menkiasio sukretimo vel subyrės), aš asmeniškai užsi***au kol gorgerius surinkau, o girdejau kad jie toli gražu nera sunkiausiai surenkami modeliai.
Be to plastininiai modeliai yra pigeni ir dažnai turi daug variantų.

Tiesa dwarfų plastikiniai modeliai yra palyginti nekokie, ypač patranka/organ gun'as, warriorai ir thunderiai/quarereliai geresni bet irgi nieko ypatingo, tai iš jų tu tikrai galėjai bloga nuomonę apie plastikinius modelis susidaryti.

EDIT: Sakykim naujieji plastikiniai Marauder Horsemanai, ypač čampas, tikrai žymiai geraiu už senuosius plastikinius atrodo.


Kolega surinkinedamas modelisu greziokite ir neturesit uzispisimo
Hmmmmmm
Saulius
O gal geresnius klijus pradekite naudoti.
Tomb Kings Catapulta yra metaline, patikekite, ja suklijuoti sudetingiau nei 30 gorgeriu, bet visgi suklijavau ir gan gerai. Darbo buvo, pagalvoti reikejo nedaug ir viskas tvarkoje. Beje, scorpionai taip pat sunkiau klijuojasi nei gorgeriai. Tai jeigu buvo sunku klijuoti Gorgeri, tai kolega paprasyk kita karta manes ar Rudolfo, kad padetume siuo klausimu.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
varnas
Na sunkiai klijuojasi gal tiktai dideles figureles kaip greater dimonu kur yra sunkios dalys issisklaidziusios. O jai sugrezioji problemu isvis nelieka.
Hmmmmmm
Kronas
O šiaip, pusė tubelės SuperMoment'o gali suklijuot net 2 spintas tarpusavy, jau nekalbant apie miniatiūras...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
374
komplikuotam metalo jungimui, kai svoriai dideli, prognozuojamos statinės įtampos, o kontaktinis plotas nepaisant didelio klijuojamų paviršių persidengimo ribotas (pavyzdys stambūs sferiniai sujungimai) naudoju abro quick steel epoxy, visam kitam reikalui loctite super glue (gelį) aišku pininu viską. Šiaip green stufo naudojimas yra gėris o ne blogis, greenas nepatinka tik tinginiams
البوراك المجد
varnas
Kas cia per pasimetelis protogumbas ?
Hmmmmmm
374
varnas parašė:
Kas cia per pasimetelis protogumbas ?


kažkur išgirdau karksint, kad varau OT?
البوراك المجد
Grahg the Elfmuncher
Kronas parašė:
O šiaip, pusė tubelės SuperMoment'o gali suklijuot net 2 spintas tarpusavy, jau nekalbant apie miniatiūras...


Tu matosi tikrai niekada didelių metalinių modelių neklijaves...
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2008-11-07 13:56
Svetimas Vaikas
GO GO PLASTIC!!! Metalas = EWUL!!!
We are ready for war!
lostangel
nieko pries metal neturiu iskyrus, kad tai brangus malonumas...:|
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Eriukas
plastmase yra blogis, leidzhiant vis daugiau plastmasiniu figurkiu vis dazhniau dairausi i senesniu ediciju figureles. plastmase yra trapi. be to, kaip jau buvo mineta pora minuchiu su grazhteliu ir net didzhiausios ir sunkiausios metalines figurkes nebekelia problemu!
magyar
Na ziuriu cia jau fleimas uzkilo, tai sugrizimas prie previewsu gali buti ir ne i tema, bet... more lizardmen:

http://i76.photobucket.com/albums/j24/xmatthewx_2006/Untitled.jpg
http://warseer.com/forums/attachment.php?attachmentid=47889&d=1226174738