Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Turnyras - campaignas 2 prieš 2
Imperial
Sweikinu Neutraliteta su 3wietos priziniu fondu ir sawe su 3wieta . Cia rimtai nei tyciojuos ,nei skundziuos ,nei pokshtas.

O del turnyro tai pagrindinis pastebejimas,kad per ilgai wiskas buwo , butu geriau gal po 1500p per team ,tuo paciu ir butu uzkirsta kelias overpowered spec char kaip Thorek, Archaon ir kiti.



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Eriukas
o gal geriau uzhkirsti kelia zhaidejams zhaisti, kas nemoka susitvarkyti su "owerpowered" armijomis ir nebeliks parkiu.
kazhkaip Lietuvos patirtis parodo, ne vien shito turnyro, kad armijos neturinchios tokiu charu kazhkaip tai ima pirmas vietas..
ir apskritai nuo shito zhodzhio jau norisi vemti!!!
Kronas
Taigi nagi vagina. Pagaliau turnyras baigėsi Sveikinu nugalėtojus, dėkoju visiems dalyvavusiems.

Galutinė vieta/Komandos pavadinimas/Taškų suma:

1. "Crusaders of Faith" 180
2. "1, 2, 3, koks petriuko vardas" 160
3. "Neutralitetas" 120
4. "Bloodstone" 115
5-6. “Tomb raiders of the lost park” 100
5-6. "Khalidos kompanija" 100
7. "BJ Incorporated" 90
8. "Beard & Honour" 90
9. "Raibasnukiai mėsininkai" 85
10. "Shuniuko Pifo linksmieji nuotykiai Somalyje" 70
11. “Taika ir santarvė” 50
12. „Beer for the beer god, ale for the ale throne“ 40

Truputis sausos statistikos:
Teoriškai dalyvavo 24 žaidėjai, praktiškai irgi 24, tačiau nebūtinai tie, kurie registravosi (buvo smagu matyti nemažai naujų veidų, prieš tai nedalyvavusių turnyruose, ar sugrįžusių iš rezervo )
Teoriškai sužaista 30 mūšių, praktiškai - 23, iš jų:
13 Massacre
4 Solid
4 Minor
2 Draw
7 Techninės pergalės.
Kiek turnyre buvo panaudota patrankų, drakonų, war bannerių ar dispel scrolų informacijos neturiu

Atsakymai į -holy- pastabas:
1-2. Buvo vadovaujamasi "General's compendium", kur yra gan detaliai aprašyti multiplayer mušiai. Ateityje galbūt kursime savas taisykles.
3. Taipogi buvo naudota "General's compendium" lentelė su kosmetiniais pakeitimais. Ateityje bus atidžiai peržiūrėta ir pakoreguota.
4. Asmeniškai tame problemos nemačiau, tačiau greičiausiai bus persvarstyta.
5. Hmm, reikės pačiam susipažinti, kas ten tokio...

Dėl spec. charų: kadangi jiems buvo tik dalinis apribojimas, tai kiekvienas juos naudojo kada ir kiek norėjo Pvz.: mūsų komanda per turnyrą panaudojo visus 3 spec charus po vieną kartą
O jei kažkas į kiekvieną mūšį ėmė Teclį ar Archaoną, tai čia jau jų asmeninės problemos.

Ateityje turnyrų bus. Tik nebūtinai tokio pat formato.

Būtų smagu, jei visi išsakytų pastabas ir kritiką dėl turnyro formato/taisyklių/organizavimo.

Dar kartą dėkui už dalyvavimą. Ir iki kitų susirėmimų
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
Pastebejimai :
Formatas : 2000x2 vs 2000x2 yra didokas mano skoniui, mes visus zaidimus vos spedavome per 5h. Maloniau butu zaisti trumpesnes kovas 2x2, maks iki 2x1000/1250/1500pt is vienos puses.
Bet buvo idomi patirtis ir sitas formatas. Marsalo itaka mano sajungoje nebuvo juntama, todel jokiu ispudziu nera, tik 100pt priedas prie rezultato ji uzvertus buvo aktualus, todel jo buvimas ar nebuvimas man nepasirode svarbus tokio dydzio musiuose.
Visgi dar viena problema man iskilusi, tai laiko derinimas tarp 4 zaideju, kas nuleme dvieju kovu nesuzaidima. Man kaip Kaunieciui, turinciam tik sestadienius zaidimam suzaisti buvo nepatogu. Todel del saves apsisprendziau, kad 2vs2 daugiau nedalyvausiu kitame mieste, gaila kad negyvenu arciau Vilniaus.
Laukiu 2250pt turnyru.
Dar smagu butu isbandyti Mighty Empires su ivairiomis galimybemis ir maziau ribotu laiku, sakykim 6 menesiai suzaisti visas kovas su visomis pasekmemis, o po to skaiciuoti uzimtas zemes.

Special Charai inesa ivairoves zaidime ir smagu matyti vis kitokias konfiguracijas. Man, kaip pradedanciam, smagu viska bandyti, o pralaimejimas yra neatsiejama zaidimo dalis, svarbu fun.
Dekui Kronui ir Rudolfui uz galimybe smagiai praleisti laika su smagiais oponentais.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Eriukas
buvo labai smagu, tik turechiau keleta pastebejimu:
marshalo itaka (ypatingai +1cr) yra, mano nuomone per didele, per didelis minusas nesutarianchioms tarpusavyje armijoms
special charu ribojimas turetu buti arba visishkas arba jokio
bukime supratingi, ypach krizes metu :D, leiskime zhmonems laisve rinktis ir duokime daugiau laisves proxinti - nuo to tik tobuleja igudzhiai ir visiems zhaidejams mushiai tampa daug idomesni
gaila(chia asmenishkai), kad ir nieko nelemenchioje kovoje, bet prieshininkai net neatsiliepe i kvietima suzhaisti
ir shiaip:
butu idomu suzhaisti 1x1 turnyriuka ish kokiu 3999;)
dekui uzh organizavima ir smagiai praleista laika!!!
taulen
Aciu tikrai Kronui uz suorganizuota turnyra buvo tikrai smagu sazaisti 2vs2 dar tokiomis armijomis
Na siaip turnyro taisyklese neradau pagal mane spragu tik kad jau marsalas su tuo 1CR buvo per daug manau.
spyglius
Turnyras buvo tikrai smagus, ačiū Kronui už organizavimą, visiem kitiem už dalyvavimą. Pritariu -holy- dėl sąjungų lentelės - yra nelogiškų sąjungų. Ir sekantį kartą galėtų būti mažesnio formato, nes vienas mūšis suryja visą dieną ;).
uruk-hai
Aciu Krona uz organizavimo. Man labai patiko formata, bet nepriestarauciau jeigu kita karta bus mazesen formata. Ko gero 1500 plius 1500 butu optimaliai.