Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
WH turnyras "Neramumai pasienyje 2009"
Sebas
kiek suprantu DE yra Dark Elves (?).
achioo varnai, bet jei busiu su armija bet visai nieko nenutuoksiu apie taisykles tai bus nei sis nei tas
on the other hand, gal netycia atsirastu koks gerasis samarietis ir priglaustu mane po savo sparnu - kad galeciau sekti konkreciai vieno zaidejo veiksmus?
Drago
o kas trugdo priskresti prie vieno zaidejo turincio tau gan patinkancia armija ir stebeti kaip viskas vyksta pasiklausineti, patikek kai zmones domisi tavo armija tikrai malonu, niekas nepavarys
varnas
Seip imi ir stebi betlus. Jei netingi ryt fabuose apie 4 bus vienas.
Hmmmmmm
Saulius
Kronai, gali cia karta i kelias dienas informuoti apie uzsiregistravusiu zaideju kieki?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
varnas
Paskutini kart oficialiai uzsiregistrinusiu buvo 4 ar 5 kai klausiau
Hmmmmmm
Kronas
6
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Saulius
Kiba visi kazko laukia?
Paskutines dienos?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
taulen
taigi taip dazniausiai buna tarp musu
Kronas
Iki registracijos pabaigos liko 10 dienų.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
lukas
Jei mano bazes nudazytos rudai ir zaliai, kaip zemes imitacija, ar tai jau apipavidalinimas, ar reikia klijuot kokio nors zvyro ar panasiai? Ir ar organ gun'ui tiks trolio baze, ar ji turi but didesne?
Redagavo lukas 2009-09-06 11:27
lukas
Ir dar klausimelis del WSYWYG. Ar veikimo principas yra toks, kad jei mano figura su shield'u padaryta, tai as arba perku shield'a, arba nulupu ji nuo figuros? Ir Tas pats su baneriais? Ir muzikantais? Ir cempionas, jei turi pair of pistols, tai ir turi tureti?
Kronas
Taip, bazes reikėtų apipavidalinti kažkokia tekstūra - smėlis, žolė, uolos ir t.t.
Organ gun'ui tinka 40 mm trolio bazė.
WYSIWYG reikalauja, kad listas matytųsi ant miniatiūrų, t.y.: jei unitas su skydais, tai minimum 51% miniatiūrų unite turi būt su skydais, jei unitas turi bannerį, tai ir miniatiūra turi stovėti atitinkama unite.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
spyglius
51%? Ne visas būrys?
Kronas
Žinoma, kad daug gražiau atrodo, kai visas unitas vienodai apginkluotas, bet kažkur skaičiau (ar tai WHFB BRB ar tai WHFB GT taisyklėse,, nerandu dabar), kad užtenka, jog daugiau nei pusė unito modelių būtų apginkluoti tuo equipmentu, kuris nurodytas liste.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
spyglius
o heroes'ai? Jei magiškas ginklas, tai turi būt panašus į tokį, koks aprašytas?
taulen
Na nemanau jeigu jau magiskas tai turetu taip nudazytas, nes priesininkas iskart zinotu kas ten.... ir gautusi nesamone tikraja ta zodzio prasme:|
Saulius
O as svajojau apie vampyrus ir planavau Stirgoi figuras padaryti su visais magiskais atributais ir galiomis, gana paprastai ir graziai gautusi.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Kronas
Ne, magiški daiktai, baneriai neprivalo būti atvaizduoti. Tik standartinis inventorius.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
uruk-hai
Kiek bandau pazaisti, labai svarbu kad bus pakankama teraina. Bus turbut nemazai 'gun lines'. Ir jeigu nebus kur pasislepti ypac pestininkus bus issautas. Gal visi gales paimti ka turi kad nepitruks.
Dar klausimas: kaip su teraino pastatyma? Del to kad lentas bus gan mazas, 24" laisva vieta aplink centra bus truputi per daug?
Kronas
O aš nemanau, kad gunline'ai pasiteisins
Kadangi kas antrame mūšyje reikės stalo centre išlaikyti objektą, tai gunline'ams bus sunku padaryti, ypač kai yra galybė ItP unitų...

Pirmame scenarijuje bus palikta 12" vietoje įprastų 24" (kadangi ir stalas 2x mažesnis).
Antrame scenarijuje stalo centre stovės objektas, kurį reikės išlaikyti, todėl laisvos vietos gali būti ir mažiau, arba ji gali būti nebūtinai centre.

P.S. Registracijai liko 4 dienos.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev