Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer
Ar leisti per turnyrus ne GW figureles
uruk-hai
Pasaulyje nemazai gamintoju gamina puikus miniaturus pagal WHF tradicijos ir ant WHF matmenu bazes. Ar jos reikia leisti dalyvauti per turnyrus taip ar ne?
Kronas
IMHO galima leist AoW, GZ miniatiūras beigi dar poros gamintojų monstrus.
Nes tarkim yra ReaperMinis, Confrontation, Ring of Rule ir galybė kitų miniatiūrų, kurios yra sukurtos fantasy tematika beigi tokio pat mastelio, kaip ir GW miniatiūros, tačiau gerokai skiriasi stilistika ir nesižiūrėtų bendrame kontekste.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
varnas
Na tiktai oficialiuose GW turnyruose figureles turi buti tik GW visur kitur ne tik leidziama o ir skatinama geros figureles naudoti vietoi GW.
Hmmmmmm
spyglius
Reiktų leist. Stilistika tikrai nėra problema, nes to paties GW miniatiūrų stilius labai skiriasi tarp edicijų.
Kronas
Tai, kad kitur ne tik stilistika bet ir koncepcija skiriasi.
Tarkim, lizardmenai:
http://www.reapermini.com/Miniatures/reptus
Arba dvorfai:
https://www.malefic.jp/oldrac/p/nasp03.jpg
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Batma
O tai kas cia blogo kad pas kazka lizardai bus va tie is pirmo linko ar dwarfu armija is rackham (kurie beje daug graziau atrodo nei GW dwarfai)? Nelabai supratau kuom tai sugadins zaidima
Redagavo Batma 2009-09-15 12:17
Kronas
Na, dėl skonio nesiginčysim
Jei kas naudotų pilnai tik tokias miniatiūras - problemos nematau. Tačiau, kadangi realiai visų WH unito atitikmenų nėra, tektų maišyt, o tai jau būtų š...
Juolab, kai aš esu WYSIWYG šalininkas, o šitai su kitom miniatiūrom sunkiai įgyvendinsi...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
uruk-hai
Pats manau kad is principo reikia leisti dalyvauti jeig skale mazdaug atitinka ir jeigu baze tikslai atitinka GW standarta.