Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine MKII taisykliu knyga ir kitos geros naujienos
WhiteDragon
Nu niekas cia negrybauja. Tiesiog kolkas ash ji isivaizduoju kaip jack killeri. Nors esu isitikines kad vis bus visiskai kitoks nei as isivaizduoju, bet jo laukiu belenkokio nes zinau kad one way or another jis tikrai isipaishys i mano all range trollbloods, ir dvieju casteriu fightuose Gunnbjorn + Grim make Double G team.
Nu as speculeitinu for fun, truputi remdamasis cygnarais ir troliais:

Trollzooka "Reason" Rng 10-14 Pow 8-10 armor pierce aoe3 Rof1

Featas kazkas panasaus i Siege Brisbane weapono efekta plius karos sloan efekto dalis. ALA Battlegroupo blast dmg x2 + knockdown ir visi gali padaryti aditional ranged ataka.

Spelai deadeye,refuge, deviation kontrole, range buff or rat buff or make it all blast.

statsai panasus kaip pas Grima, spd tik 5 ir fury 5.
Thougt
ir longgunneriu abilke kai aimina aditional ataka.

Skamba godlike ir tikrai bus visiskai kitoks casteris bet its fun to speculate.
Redagavo WhiteDragon 2010-06-08 11:44
magyar
Leiskit žmogui, oi, t.y. troliui pasvajoti :D.


vytzka
Nu svajones svajonem bet AP AoE turbut nelabai verta tiketis ba paskui skaudu bus ant zemes nusileist
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
vytzka parašė:
Nu svajones svajonem bet AP AoE turbut nelabai verta tiketis ba paskui skaudu bus ant zemes nusileist


Tai kad as rimtai ne vieno zodzio savo nepriemu Neas as net nenutuokiu kas per zveris bus grunnbjornas ir niekada nesiruosiu speculeitinti for real

Kad ir kokie rulsai jo bus as ji imsiu vien del miniatiuros
Grahg the Elfmuncher
Nu 3 naujas legiono beastas ishspoilintas:
http://privateerpress.com/hordes/gallery/legion-of-everblight/warbeasts/ravagore

Atrodo kad bus sort of Carniveanas tik labiau i tolima kova orientuotas. Taip kaip Scytheanas yra labia melee orientuotas Carniveanas.
Pati miniatiūra tai graži, išskyrus tą liepsną. Kažkokie balistiniai mėlynių ledai o ne liepsna.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-06-08 18:49
vytzka
Kas cia dabar per frykas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Kazkaip tie flames err.. nezinau.. neveza!
magyar
Nu labai vidutiniskai.


danis2005
DO WANT.Pas jį viskas kas man patinka Carnivean'e ir nėra to, kas nepatinka (teh meh'ish arms).Ir dar šaudo, that's a bonus for me (žinoma reiks ugnį dažyt kaip ugnį :D)
blackfishas
ta liepsna labai primena senobinių filmų raketas su užlinkusia į viršų liepsna. Poza labai nuvalkiota. ale šarvas gerai padažyts
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
danis2005
starfishas parašė:
Poza labai nuvalkiota.

Nothing that a hobbie knife and a few matches cant fix
WhiteDragon
Legiono antras heavykas pranashauja kad troliai ir skornai taipogi gaus dar po 1 heavyka. Beastas kaip beastas man legiono beastai tokie so so ne mano skoniui. Jie tikrai yra gerai padaryti and gali buti kad kadanors gal ir as zaisciau uz legiona, bet kolkas viskas atrodo pas juos not very interesting for me. Ir galiausiai citata is PP forumo:
Oh, that's a flame? I thought it was a blue hairball it was gagging up.

magyar
Ta ugnis manyciau yra optional, panasiai kaip pyre troll. Gali naudoti arba ne.

Šiaip man Legiono beast'ai yra super. Carniveanas nuostabus. Žinau kad jis daug kam nepatinka, bet man tai vienas geriausių beastų. Techniškai puikiai atlikta miniatiūra, paprasta, bet labai charakteringa poza, minimalus dinamizmas. Žodžiu menacing ir not over the top. Čia tai grynas kičas. Ir dar tie siaubingi žaibų formos pike'ai ant pečių.
Redagavo magyar 2010-06-09 07:21


danis2005
Am I the only one who likes the head vents? >_>
Grahg the Elfmuncher
danis2005 parašė:
Am I the only one who kaip sakiaulikes the head vents? >_>

Head vents yra gerai. Visas modelis taip patlabai nice, tiek šarvo textura, tiek oda gražiai padaryti, poza gera, letenos irgi už carniveano geresnės. Kaip sakiau vienintelis trūkumas yra lipsna, jeigu ji optional tai trūkumų visai nėra.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2010-06-09 11:57
danis2005
Grahg the Elfmuncher parašė:
Head vents yra gerai. Visas modelis taip patlabai nice, tiek šarvo textura, tiek oda gražiai padaryti, poza gera, letenos irgi už carniveano geresnės. Kaip sakiau vienintelis trūkumas yra lipsna, jeigu ji optional tai trūkumų visai nėra.


FINALY, bent ne aš vienas megstu šitą modelį.O liepsna tai tikrai bus optional, PP tuos efektus visokios ugnies ir stuff shooting out atskirai daro (same with DJ's souls from chest).
magyar
Heh, bicas is Dzeimso Fenimoro Kuperio knygu. Nagi, irokezai, neskit cia savo skalpus!



http://privateerpress.com/hordes/gallery/trollbloods/solos/trollkin-skinner


danis2005
. . .this is just...nu rimtai reikės blood hag pirkt >_>
vytzka
Oooo. Sitas tai liuks bicas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
foXtrinee
LOOOOOOOL :D:D:D:D:D:D:D
cant get any more redneckish

man kazkaip neispudingai atrodo, labiau juokingai netgi